زمان آن رسیده است برای یک transvaluation از ارزش

توسط Fr کیت D’souza

فیلسوف نیچه استفاده از اصطلاح “transvaluation از ارزش ها” به یک مدافع paradigmatic تجدید نظر از ارزش خود را از بار که او احساس ناتوان بودند برای کمک به شکل خود مطمئن و قاطعانه تمدن. امروز ما خودمان را پیدا کنید در یک شبیه خم در تاریخ بشر جز این که ارزش های خود بهره savage رقابت و بیگانه ستیزی که حکومت جهانی ما اخلاق خود نیاز به transvalued. حال همه گیر است که یک فرصت خوب برای خانواده انسان به جمعی بازجویی و refashion غالب ارزش به نفع کسانی هستند که آرام تر و جامع و پایدار است.

شخصا ما شده اند مجبور به کاهش سرعت و تغییر شیوه زندگی ما. ما متوجه ما چگونه ما گرفته شده بسیاری از آزادی های اعطا شده. در یک وضعیت منابع کمیاب ما آگاه تر و سپاسگزار در غیر این صورت “ناچیز” جنبه ها و زینت های زندگی است. در داخل کشور حداقل برای کسانی که خانه شده است وجود دارد هرگز به اندازه زمان و فرصت برای ارتباط با عزیزان ما. جوان شانس بهتری برای بیان خود را به بازیگوشی و کنجکاوی و افراد مسن به ارائه خود را به حکمت و مراقبت است.

فکری و آکادمیک صفحه اصلی-تحصیل کمک در سطح جهانی و منابع در دسترس ممکن است به زودی به حالت عادی. توسعه شخصی مجموعه مهارت ها ممکن است به تدریج جایگزین نیاز برای یک مدت طولانی و پر زحمت و اغلب unfocussed آموزش و پرورش رسمی. آموزشی و سرگرمی از منابع به اشتراک گذاشته شده بیشتر میل و رغبت خواستار به سوال مفهوم حقوق مالکیت معنوی.

از نظر اقتصادی ما می دانیم که چگونه ما گرفته اند خدمات ما مسلم: به خصوص پنهان و underpaid خدمات, دستی, خسته کننده, غیر ماهر و unorganised کار. ما در دو در هم تنیده جوامع: هند و بهارات. ما بالاتر از حد ارزشگذاری و پرداخت و هند در حالی که بهره برداری از ظهر به حداکثر. سیاسی, جغرافیای سیاسی و مرزهای جنگ های چمن در حال حاضر به نظر می رسد بی اهمیت: ما بیشتر مرتبط و وابسته به شرکت از ما فکر می کنیم. قدرت نهفته در حاشیه که در آن رهبران محلی و جوامع بهتر قادر به تصمیم می گیرید که چگونه به زندگی به طور کامل و در هماهنگی با دیگران است.

بهتر است که ما قادر به تمایز بین رهبران که مولد متحد در مقابل کسانی که هرکجای ظن و تقسیم. Organisationally ما می تواند روشن کردن سفر ما مبتنی بر کربن فوق العاده با میزبانی های ملی و بین المللی در جلسات آنلاین. ما می تواند انجام کار بیشتر از خانه باعث کمتر آلودگی محلی و کاهش غیر ضروری شدت استرس و اعتیاد به مواد مخدره مربوط به کار ،

اخلاقی قهرمانان جدید ما هستند کسانی که پول و قدرت و شهرت و یا آموزشی درجه اما کسانی که مایل به رسیدن و کمک به. ما شخصیت واقعی و ارزش های ظهور در چنین بحران و منعکس شده در انتخاب ما را به عنوان افراد و به عنوان جوامع است. سازگار با محیط زیست زمین به آرامی آغاز به درمان و احیای خود. ما قادر به تشخیص حضور و زیبایی از دیگر اشکال زندگی.

اگزیستانسیالیسم و معنوی ما موظف به در نظر گرفتن هدف و ارزش زندگی بدون اینکه قادر به فرار به طور معمول حواس او را پرت و اعتیاد. شاید مهم ترین یادگیری از همه این است که آسیب پذیری ما: زندگی شکننده و مرموز و ما به طور کامل در کنترل آن. غرور است که به خوبی جایگزین فروتنی.

ما نه کارشناسی ارشد از سرنوشت ما و نه بردگان از سخت نیروهای طبیعی: ما قبل از ما یک فرصت برای همکاری ایجاد مجموعه ای تازه از ارزش ها و شیوه زندگی و روابط بر اساس آموخته های جدید. اگر عقل و سخاوت غالب ما را در آغوش سالم و لذت بخش و پربار در راه زندگی با هم به سمت بیشتر امیدوار کننده انسان و سیاره ای زندگی خانوادگی.

نویسنده پیشوا سنت خاویر کالج بمبئی

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>