زمان برای کسی که به سرعت بازنویسی آن “جامع” تست هنجارهای

روزنامه ها به تازگی به نقل از یک وزارت بهداشت رسمی اشاره کرد که 22 متحده در حال انجام حداقل 140 Covid-19 آزمون در هر یک میلیون جمعیت روزانه جلسه که با معیارهای “جامع” تست. این گزارش اشاره می کند که هند در حال تست در 201 آزمون در هر یک میلیون جمعیت روزانه در حالی که گوا در 1058 دهلی نو است در 978 تامیل نادو است و در 563, Maharashtra است که در 198 کرالا در 182 در حالی که گجرات و بنگال آزمایش زیر 140.

این که معیارهای “جامع” تست به طور کامل نتواند در یکی از کلیدی پویایی Covid مهار استراتژی های: آزمون مثبت رای دادن. چه خوب است که یک “جامع” تست معیارهای اگر تست مثبت نرخ خونتان بالا ؟ به جای تکیه آشکارا در که است که در پشت منحنی, هند باید تمرکز بر دستاوردهای ساخته شده توسط شهرهای دهلی نو و بمبئی و چنای و دیگر کشورهای جهان در ramping تا تست در نسبت با افزایش تعداد موارد است. آشکار تکیه بر کسی که آهسته بوده است به تشخیص اولیه گسترش این بیماری در چین نقش حامل بدون علامت هوابرد و انتقال و یا اهمیت استفاده از ماسک نمی شود خوب برای هند است.

BMC پزشکان انجام سواب تست درایو برای رسانه ها و مردم در بمبئی.

بیایید نگاهی به دهلی نو از “جامع” معیارهای تست. در 140 آزمون در هر میلیون, روزانه, دهلی نو با جمعیت 2 کرور مردم نیاز به انجام تنها 2,800 آزمون برای دیدار با هنجارهای. اما دهلی ثبت بیش از 1500 مورد دیروز. چنین تعداد زیادی از موارد نیاز به تست برای اطمینان حاصل شود که مثبت بیماران غیر قابل تشخیص. دانشگاه آکسفورد تجزیه و تحلیل داده ها به وضوح نشان می دهد آنچه مورد نیاز است به “جامع”. تنها کشورهایی که در حال تست 100 نفر برای هر مورد مثبت را خم منحنی. این همچنین شامل کشورهایی مانند انگلستان و ایتالیا که دیدم بزرگ موج و در حال حاضر تست بیش از 180 در هر مورد مثبت و کشورهایی مانند نیوزیلند میانمار و استرالیا است که در بالای تست از ابتدا.

مرکز باید هدف برای تست که نرخ هدف برای رفتن به یک مرحله بالاتر از تست مثبت نرخ. این تنها راهی است که به خم شدن و منحنی. دهلی بهترین مثال است. آن است که در حال حاضر تست 22,000 نمونه برای تشخیص 1,647 دفاع کرد گرفته شد موارد مثبت در ژوئیه 15. یک ماه پیش در 15 ژوئن این آزمایش فقط 6000 نمونه برای تشخیص همان تعداد موارد مثبت. از 27 درصد رای مثبت دهلی نو به ارمغان آورده متریک را به 7.5 درصد. به جای مجبور دول عقبمانده بنگال و بیهار برای تست 140 نمونه در هر میلیون, دولت, باید, زور دولت به تست بیشتر به نقطه مثبت رای را نگه می دارد در حال سقوط و افتادن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im