Infinite یک بار واحه Inoffensive, سرگرمی, سرمایه گذاری با احتیاط به سیاست

Infinite شده است یکی از بزرگترین حواس او را پرت در طول همه گیر به لطف جریان بی پایان از نیش اندازه فیلم های رقص آف شوخی و سوتی.

به تازگی شده است وجود دارد یک خط تیره از چیزی جدید در Infinite: سیاست.

تجربه کار با اجازه دادن به کاربران و پست های کوتاه سیاسی, ویدئوها, نرم افزار است که در حال ظهور به عنوان یک پلت فرم برای معترضان و مفسدان به طور یکسان در یک لحظه از ناآرامی های اجتماعی در سراسر جهان است. تغییر نما پیچیده و چالش های جدیدی را برای یک بازی فوق العاده محبوب برنامه اختصاص داده شده تا زمانی که به تازگی به سرگرم کننده بی فکر.

مطالب سیاسی بود و نفرت در Infinite چینی-کنترل شرکت شناخته شده برای اجتناب از هر گونه تصویری است که ممکن است کسی ناراحت کننده است. که شامل مسدود کردن و یا ضعیف قطعه شامل افراد معلول بیش از حد رخ و در یک مورد “امریکا بزرگ دوباره” کلاه. زمانی که تظاهرات قتل جورج فلوید اول را لرزاند ایالات متحده آمریکا در اواخر ماه مه Infinite کاربران گفت: هشتگ “Black Lives Matter” بود که سانسور در برنامه است.

Infinite سپس عذرخواهی کرد و نسبت به مشکل به درستی انجام شد. آن را برجسته ویدئوها از تظاهرات در هفته های اخیر از جمله صحنه های پلیس و شلیک گاز اشکآور قوطی سرقت از یک آرایشگاه و معترضان حمل یک مرد با زخم گلوله—مطالب است که مدیران سابق می گویند قطعا مسدود شده در گذشته است.

در همین حال برخی از کاربران در حال تجربه کردن راه برای سازماندهی سیاسی در برنامه است. زمانی که رئیس جمهور تهمت ژوئن تجمع در Tulsa, Okla., درو به مراتب کوچکتر از جمعیت پیش بینی Infinite کاربران گفت که آنها تا به حال این سایت متعلق به توده های بلیط و سپس در آنجا ماند دور upending انتظارات و دادن کمپین سیاه چشم. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مخالفت سرزنش محدود مشارکت مردم در ترس از خشونت و آنچه در آن نامیده می شود گرایش به پوشش رسانه ای.

این هفته, چینی, سیاست درگیر Infinite به عنوان شرکت مادر در این برنامه گفت: این امر کشیدن برنامه از هنگ کنگ که در آن جدید امنیت ملی و قانون اعمال شده توسط سرزمین اصلی چین را توانمند سازی پلیس به شرکت های اینترنتی دست داده های کاربر. Infinite را خروج از گوگل و اپل برنامه فروشگاه در هنگ کنگ و توقف عملیات برای کاربران وجود دارد.

Infinite نیز رشد توپخانه ضد هوایی در واشنگتن ریشه در نگرانی های که برنامه پکن مبتنی بر شرکت مادر می تواند به اشتراک اطلاعات با دولت چین. دولت و دفاع ادارات ممنوع کارکنان از دانلود Infinite در دولت و دستگاه های. برخی از اعضای کنگره به دنبال گسترش است که بان کی مون و وزیر خارجه مایک Pompeo این هفته با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و با توجه به محدود کردن ایالات متحده به کاربران دسترسی به برنامه.

کارکنان در پکن دفاتر ByteDance Ltd. پدر و مادر از Infinite.

عکس: Giulia Marchi برای وال استریت ژورنال

یک سخنگوی Infinite گفت که دولت چین هرگز درخواست دسترسی به هر یک از داده های کاربر و که Infinite نمی خواهد به اشتراک گذاشتن هر گونه اگر خواسته. هر چند کنترل شده توسط یک شرکت چینی Infinite ثبت شده در جزایر کیمن و مدیر عامل شرکت مستقر در لس آنجلس است.

این همه می آید در یک زمان از roiling بحث بیش چقدر کنترل اجتماعی-شرکت های رسانه ای باید به خوب بکار بردن بیش از محتوا است. رونق Infinite می برد را نشان می دهد پاداش آن سیاست کنترل از محتوا است. آن 315 میلیون دانلود در سه ماهه اول بیشتر شد تا کنون برای یک برنامه در یک چهارم با توجه به تحقیقات شرکت سنسور برج.

در عین حال به عنوان Infinite رشد می کند و در غرب این نرم افزار ساخته شده تحت یک نظام حقوقی است که شامل امتیازات به سانسور چهره خطر بیگانه کاربران عادت کرده اند به آزادی بیان. Infinite کاسته است تا حدودی به تازگی نه تنها در حوزه سیاسی بلکه در فرهنگی آن تنگی.

با جدید آمریکا اجرایی استخدام از والت دیزنی شرکت. , Infinite تلاش برای پیدا کردن تعادل بین حق اجازه دادن به کاربران آزادانه آدرس موضوعات حساس و حفظ شادمان پرنیان ساخته شده است که آن را به یک جزء اصلی از گوشی های هوشمند است. چگونه مدیر عامل شرکت کوین Mayer دسته کار مشکل خواهد شد و در ثروت از پدر و مادر شرکت ByteDance Ltd. که در حال برنامه ریزی ارائه عمومی اولیه.

این برنامه اشتراک گذاری ویدیو Infinite محبوب برای آن غریب محتوا است که به طور فزاینده ای سیاسی است. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی توضیح می دهد که چرا کارشناسان ترس آن می تواند به افزایش اطلاعات غلط. تصویر عکس: لورا Kammermann

آقای مایر وارد از یک سرگرمی نیروگاه به خوبی versed در برخورد با مقامات در چین است. دیزنی پاک متعدد فیلم با سانسور که شناخته شده برای نقد هر فریم از یک فیلم است. زیر نظر آقای مایر دیده بان جریان خدمات دیزنی+ اجتناب شود نشان می دهد و فیلم که انحراف بیش از حد قدیمی برای دیزنی با نام تجاری.

“من یک مقدار زیادی از راحتی با سالم یا خانواده پسند شرکت,” آقای مایر در مصاحبه ای گفت:. دیزنی و Infinite “آیا همه چیز بسیار متفاوت” او گفت:, “اما خانواده دوستی و سالم از آن من واقعا دوست دارم. که یک منطقه راحتی برای من برای اطمینان حاصل کنید.”

ByteDance که در حال حاضر متعلق به محبوب چینی برنامه Douyin توسعه Infinite در سال 2017 از یک رشد سریع چینی برنامه به نام موسیقی.ly که ByteDance به دست آورد. Infinite شبیه به Douyin که در عمل تنها در چین است.

دیزنی نیز در نظر گرفته خرید موسیقی.ly با توجه به همکاران سابق آقای مایر که گفت که او در میان مدیران دیزنی که در مورد کسب و قبل از تصمیم گیری به تصویب. دیزنی در نهایت به این نتیجه رسیدند که برنامه چینی مالکیت همراه با درخواست تجدید نظر خود را در میان کودکان خردسال ساخته شده است آن را بیش از حد خطرناک به دنبال این افراد گفت. دیزنی سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

از آن شروع Infinite استفاده از هوش مصنوعی برای شناسایی موارد نقض آن با قوانین مربوط مجاز محتوا. آن را نیز به استخدام بشر مدیران به تعیین که ویدئوها را شکست قوانین است.

Infinite مدیر عامل شرکت کوین مایر دیده می شود در ماه اوت گذشته زمانی که او یک دیزنی اجرایی است.

عکس: جسی گرانت/گتی ایماژ برای دیزنی

پس از دموکراسی فوران اعتراضات در هنگ کنگ در سال گذشته Infinite خواسته مدیران برای حذف ویدئو ها در مورد تظاهرات تا اواسط سال 2019 با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. سابق مدیران گفت: آنها همچنین خواسته شده را به پایین ویدئوها با اشاره به سال 1989 میدان تیان آن من اعتراض است که دولت چین خرد.

“ما نمی و نه حذف ویدئوها بر اساس حضور اعتراضی در هنگ کنگ محتوای” این سخنگوی Infinite گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

زمانی که دادستان در ایالات متحده در سال گذشته به اتهام بازیگر Jussie Smollett با پر کردن یک گزارش نادرست بودن حمله مردان فریاد “این است MAGA کشور” سابق Infinite مدیران گفت: به آنها گفته شد به سازمان دیده بان برای کلاه و تی شرت با شعار “امریکا بزرگ دوباره” و خراب کردن هر تصویری که به نظر می رسد بحث برانگیز است.

این سخنگوی Infinite گفت: مصرف پایین MAGA محتوا در پاسخ به Jussie Smollett, حادثه هرگز یک سیاست در برنامه. آقای Smollett رد پر غلط گزارش پلیس.

در اوایل این سال ویدئوها از زنان در بند ورزشی و پخش فلش بر روی صفحه نمایش از Infinite کارکنان در لس آنجلس. کارکنان می دانستند ویدئوها از برخی از سنگین زنان, تجاوز یک Infinite حکومت در برابر نشان دادن بیش از دو اینچ, رخ, اما اجازه دهید ویدئوها باقی می ماند در یک سکوت شورش علیه قوانین آنها معتقد بودند مجازات زنان بزرگ و مناسب نیست با فرهنگ آمریکایی با توجه به یک کارمند.

کتی Seccombe گفت: Infinite ممنوع او را پس از او نوشته شده تصویری از شوخی بوسیدن دوست دختر خود را بر روی گونه. Infinite بعد دوباره او.

عکس: کتی SECCOMBE

ایالات متحده محتوا-اعتدال تیم شد و در حال حاضر مبارزه با پکن مدیران بیش چقدر رخ باید مجاز, اعضای, گفت:. این تیم در نهایت شروع به داشتن یک کنفرانس هفتگی تماس با مدیران به هوا ناکامی با قوانین است که همچنین شامل بدون خوردن کون, تکان دادن بالا تنه, خالکوبی, مواد مخدر یا سیگار.

این سخنگوی Infinite گفت: آن را به طور مداوم ارزیابی و تنظیم سیاست های خود را اگر آنها ناعادلانه ضرر کاربران خاص.

کتی Seccombe گفت که او ممنوع از Infinite در اوایل ممکن است پس از ارسال سوال-و-جواب livestream که در طی آن او را بوسید او را بر روی گونه.

“این واقعا گیج کننده است” گفت: خانم Seccombe a 20-year-old film-تولید عمده در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک. “من می خواهم به تماشای دیگر مردم در حالا که خوب بود اما من انجام کاری زیبا با دوست دختر من همیشه در نظر گرفته شود.”

در اواسط ماه ژوئن او Infinite حساب شروع به کار دوباره. اطلاع رسانی گفت: آن را به حال شده است مسدود شده و به صورت “جدی پورنوگرافی.” او گفت: او گفت: چرا آن را ابقاء شد.

یک Infinite گفت: ویدئوها از گی سازندگان در میان محبوب ترین نوع در برنامه و موضوع را به همان سیاست به دیگران است.

ماه گذشته Infinite راه اندازی یک کمپین برای جشن همجنسگرایان حوادث. آن گفت: این امر ترویج محتوا از همجنسگرایان کاربران همراه با هشتگ #MyPride.

کتی Seccombe ممنوعیت اطلاع رسانی

عکس: کتی Seccombe

Infinite گفت: با تصمیمات خود همواره ریشه در یک مایل به نگه داشتن تن و نور و نه سانسور. در حال حاضر وجود دارد این است که هیچ محدودیت سیاسی سخنرانی, سخنگوی, گفت, ارائه آن را نقض نمی کند دیگر قوانین مانند ممنوعیت سخنرانی نفرت. او همچنین گفت: Infinite را با سیاست های آمریکا در حال اجرا توسط مدیران وجود دارد و ایالات متحده محتوا نیست تعدیل در چین است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید Infinite اجازه می دهد سیاسی ویدئوها و یا چوب به کرایه سبکتر ساخته شده است که آن محبوب است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

“در روز های اولیه آن Infinite در زمان بسیار بی پرده, استراتژی, همه در خاطر تلاش برای نگه داشتن پلت فرم به عنوان مثبت به عنوان امکان پذیر است. که به صراحت رویکرد اشتباه” گفت: Eric هان, برنامه رئیس ایمنی در آمریکا

The Infinite سخنگوی اضافه شده است که “به عنوان محلی ما ایمنی تیم های رشد در اندازه و پیچیدگی ما شده است قادر به گرفتن یک رویکرد اندیشمندانه تر به توسعه و اجرای جامعه ما دستورالعمل شامل چیزهایی مانند مهم متنی تفاوت های ظریف و بازخورد از خارج از کارشناسان است.”

آقای هان گفت: Infinite است سفارشی کردن قوانین خود را متناسب با هنجارهای فرهنگی از مکان آن عمل می کند. این مراکز در کالیفرنیا ایرلند و سنگاپور تشکیل شده در سال گذشته به ریز لحن قوانین متفاوت در مناطق.

این حرکت به دنبال یک حادثه در ماه جولای 2018 زمانی که اندونزی مسدود Infinite بعد از یک گروه محلی مادران و شکایت در مورد ویدئوها آنها را دیدم به عنوان مستهجن با توجه به Rudiantara اندونزی سابق اطلاعات, ارتباطات و فن آوری وزیر. این ویدئوها نشان داد افراد جوان رقص تحریکآمیز یک Infinite کارمند گفت. آقای Rudiantara گفت: Infinite مدیران با هواپیما به جاکارتا و وعده داده شده به شکل یک تیم برای فیلتر کردن فیلم ها که می تواند در اندونزی.

Mary Jo Laupp گفت: او نوشته شده این Infinite تصویری در ژوئن 11 برای تشویق بینندگان در اعتراض به رئیس جمهور تهمت توسط رزرو بلیط به Tulsa, Okla., تجمع و استفاده از آنها نیست.

اندونزی اجازه Infinite back آنلاین, اما این حادثه تحت تاثیر قرار مدیران با اهمیت احترام به فرد کشور هنجارهای گفت: سابق کارکنان است.

به عنوان Infinite به آرامی نورد برخی محدودیت های سابق مدیران گفت: آنها باید قادر به اجازه می دهد برخی از کلمات لعن و نفرین و بسته به کشور, shirtless مردان, خالکوبی و الکل است.

آنها گفتند که اگر چه خالکوبی تابو باقی مانده در چین مدیران در ایالات متحده می تواند اجازه می دهد آنهایی که کوچک مانند کوچک پروانه ها. در ماه نوامبر دواین جانسون بازیگر و کشتی گیر سابق شناخته شده به عنوان سنگ نوشته اول خود تصویری به برنامه. در ژانویه تامی لی درامر برای گروه Motley Crue پیوست Infinite. هر دو بزرگ خالکوبی.

افزایشی حرکت می کند به شل محدودیت می تواند در معرض Infinite به خطرات در چین که در آن دولت به لحاظ تاریخی ترک خورده را در کسب و کار است که در خارج پذیرفته چینی هنجارهای فرهنگی.

این سخنگوی Infinite گفت: آن را باور نمی کند این چهره ها از جمله خطرات. “The Infinite برنامه نیست حتی در چین موجود است. ما محتوا و اعتدال سیاست های رهبری ایالات متحده ما مبتنی بر تیم و تحت تاثیر قرار توسط هر دولت خارجی,” او گفت:.

در پاسخ به نگرانی برخی در واشنگتن که Infinite چینی مالکیت باعث می شود آن را یک ملی-خطر امنیتی مقامات Infinite باید گفت که سرور در آمریکا و سنگاپور برگزاری آن کاربر داده و آنها نمی خواهد به اشتراک گذاری داده ها.

Infinite طولانی نگه داشته ویدئوها نشان دادن خالکوبی. محدودیت کاسته است پس از خالکوبی افراد مشهور مانند Dwayne Johnson شروع به ارسال فیلم ها.

عکس: سارا stier/ایسنا

که نه راضی تشکر. ابیگیل Spanberger (D. Va.), سابق سازمان اطلاعات مرکزی افسر گفت: Infinite خواهد بود از نظر قانونی موظف به اشتراک گذاشتن با دولت چین اگر خواسته.

خانه در ماه مارس تصویب لایحه خانم Spanberger حمایت شده است که ممنوعیت Infinite برنامه در TSA کارکنان در گوشی های. قبلا ایالات متحده تنظیم کننده راه اندازی امنیت ملی بررسی برنامه پس از برخی از سناتورهای نگرانی Infinite بود سانسور محتوای لطفا برای دولت چین که Infinite را تکذیب کرد.

سناتور. جاش هاولی (R., Mo.), که در مصاحبه ای با برچسب Infinite “نظارت دستگاه بر روی هر گوشی که محبوبیت آن” معرفی کرده است لایحه ای را برای ممنوعیت این برنامه بر روی تمام دستگاه های دولتی و به نام شهادت از Infinite جدید آمریکا مدیر عامل شرکت آقای مایر.

در Infinite آقای مایر گاهی اوقات چهره خطرات فراتر از شرکت کنترل. در اواخر ماه ژوئن هند ممنوع Infinite و ده ها تن از دیگر برنامه های چینی زیر مرگبار مرزی در درگیری با نیروهای چینی در هیمالیا. دهلی نو اشاره کرد cybersecurity نگرانی برای ممنوعیت.

آقای مایر گفته مقامات هندی که مقامات چینی هرگز درخواست اطلاعات از Infinite هندی کاربران و برنامه نمی منطبق اگر آنها را انجام داد.

نوشتن به گرجستان چاه در [email protected] شان لی در [email protected] و لیزا لین در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de