Infinite به روستایی زنان در هند به شهرت و سرگرم کننده و بیشتر: AFP

زمانی که هند ممنوع Infinite آن بسته یک پنجره به جهان گسترده تر برای سپاه از زنان در خارج از شهرهای بزرگ است که ارائه سرگرم کننده و شهرت و حتی ثروت.

دولت قانونى تصویری-اشتراک گذاری پلت فرم و 58 چینی دیگر برنامه های این هفته با استناد به امنیت داده ها ترس است.

Infinite نیز گزارش تحت موشکافی بیشتر در جاهای دیگر از جمله در ایالات متحده و استرالیا است.

ازدواج به زودی پس از او تکمیل کالج 27 ساله اقامت در خانه مادر Mamta Verma زندگی در یک شهر کوچک در مادها پرادش.

یک روز دختر خود را به او کردم به نصب Infinite بر روی تلفن خود را برای تماشای مجموعه ای گیج کننده از مسخره ویدیوهای آپلود شده از سراسر چه استفاده می شود برای برنامه بزرگترین بازار بین المللی.

Instagram و یوتیوب برای “بزرگ مردم” ورما به خبرگزاری فرانسه گفت با تلفن, اما Infinite او دوست داشت.

او شروع به ضبط و آپلود ویدئوها از خود او.

“من با پنج دوست در اولین ویدیو من. که یک افزایش بزرگ برای من” ورما گفت.

به زودی او تا به حال بیش از یک میلیون پیروان و درآمد حدود 4000 روپیه (50 دلار) در هر تصویری با نرم و صاف کردن رقص ربات روال شات در درون او کوچک و ساده و در خانه است.

“این یک مقدار زیادی اما درآمد من از Infinite کمک به در حال اجرا در خانه و همچنین در مدیریت امور مالی برای خانه جدید است. شما می دانید که حتی 10 روپیه است مقدار زیادی برای ما,” او گفت:.

اما آن را فقط به پول است.

“قبل از Infinite من نمی باید اعتماد به نفس صحبت کردن با مردم. من فقط می خواهم کار من به عنوان یک مادر اقامت در خانه همسر من هرگز از تماس با چشم با مردم و یا حتی صحبت در حد” ورما گفت.

صحبت کردن تعداد زیادی از زبان ها و گویش حدود 70 درصد از هند 1.3 میلیارد نفر زندگی می کنند در مناطق روستایی جهان به دور از شهرهای بزرگ مانند بمبئی و دهلی نو است.

آمیتا کومار از رسانه های اجتماعی مهم, گروهی تشویق “رسانه های اجتماعی برای تغییر اجتماعی” گفت که برای بسیاری از مردم در این مناطق داخلی کشور, Infinite بود که “سقف شیشه ای موج شکن”.

“به جای بالیوود و افراد ثروتمند در نهایت وجود دارد یک فرصت برای مردم عادی برای ایجاد چیزی در 15 ثانیه است که باعث می شود شما خنده و یا گریه و یا فکر می کنم و یا شرکت” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

های مختلف آن ابزار ساده برای استفاده برای کسانی که نمی صحبت می کنند یا به عنوان خوانده شده به زبان انگلیسی یا هندی و برنامه به خوبی کار می کرد در سرعت پایین اینترنت.

“توییتر ترک کوتاه-فرم داستان سرایی در متن — با 140 و سپس 280 (کاراکتر). من فکر می کنم Infinite آن را با 15 ثانیه,” او اضافه شده است.

و آن را به نخبگان شهری از هند گسترده تنوع و chasmic تفاوت در ثروت.

“آنچه که ما مردم نشسته در دهلی احتمالا قضاوت و سرگرم کننده ساخته شده از بالا بود-کلاس سرگرمی برای بسیاری از افرادی که هرگز فرصتی برای بیان خود را,” او گفت:.

“در اینجا بود که برای اولین بار در یک فضای که در روستایی در هند بود.”

یکی دیگر جزئی ستاره Rupali Manoj Bhandole, 29, زن خانه دار و مادر که در سمت چپ مدرسه در 14 زندگی در یک شهر کوچک در ایالت ماهاراشترا می شود که لوله کشی آب برای یک ساعت در روز و ماندگار مکرر کاهش قدرت.

او می ها ویدئوها از خودش poking سرگرم کننده در او ضعیف اقتصادی وضعیت — و به زودی انباشته 300,000 پیروان.

“کسی که با این نسخهها کار با مراتی تلویزیون نشان می دهد به نام من یک ستاره… من نمی توانم به شما بگویم شاد من احساس” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

“من فقط مورد مطالعه تا کلاس 9. من نه یک فرد.”

Bhandole گفت: او گریستم وقتی Infinite ممنوع اعلام شد.

Archana Arvind Dhormise امید مزایای او مشتق شده از پلت فرم خواهد داشت.

35 ساله از Pimpalgaon در ماهاراشترا به ندرت خانه را ترک کرد به خاطر ترس از سرزنش از او محافظه کارانه خانواده و همسایگان.

اما پس از آن خانه وزیبایی شد “Rani Mukherji از Infinite” — یک مرجع به یک بازیگر مشهور بالیوود — رقص و تقلید حرکات به معروف آهنگ ها و به دست آوردن 75,000 طرفداران.

او برنده یک مسابقه محلی برای یکی از Infinite ویدئوها. در حال حاضر او فرود آمده است یک بخش در یک فیلم کوتاه.

“من هرگز در زندگی من رفته تا روی صحنه و صحبت و یا حتی آغاز یک مکالمه بدون داشتن یک میلیون افکار در سر من” Dhormise به خبرگزاری فرانسه گفت.

“اما در Infinite و دیدن تمام عشق من به من اعتماد به نفس به نگه داشتن آن رفتن و همچنین اعتماد به نفس در دنیای واقعی است.”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im