Infinite می تواند دشوار هدف برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت

Infinite متعلق به پکن بر اساس ByteDance.

عکس: Gabby جونز/مهر نیوز

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای خنثی کردن یک درک تهدید امنیتی از برنامه اشتراک گذاری ویدیو Infinite چالش فراتر از آن مواجه زمانی که در دیگر چینی متعلق به کسب و کار مانند Huawei Technologies Co., در بخشی از آنجایی که ایالات متحده هرگز در لیست سیاه wildly محبوب برنامه.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها که رفتند به Infinite برای تفریح در طول coronavirus مستند مطرح فقط یکی از چندین ممکن است موانع است که به احتمال زیاد منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حرکت با احتیاط آن را به عنوان در نظر گرفتن اقدام گفت: Samm کیسه, یک متخصص امنیت سایبر در واشنگتن-بر اساس فکر می کنم تانک جدید آمریکا است.

“آنها در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به نخ و سوزن و جلوگیری از این واکنش” خانم کیسه گفت.

مقامات ایالات متحده می گویند که آنها نگران هستند که Infinite متعلق به پکن بر اساس ByteDance Ltd. می تواند عبور بر روی اطلاعات جمع آوری شده از آمریکایی ها در جریان فیلم به چین دولت استبدادی. Infinite گفته است که هرگز به انجام این کار. مقامات ایالات متحده نیز به طور فزاینده ای نگران خطر از اطلاعات غلط و تبلیغات در حال گسترش در برنامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ابزارهای مختلفی را در اختیار دارد برای ممانعت Infinite از جمله انهدام مرزی ادغام که به Infinite یک پایگاه کاربر در آمریکا

احتمال دیگر خواهد بود برای رئیس جمهور تهمت به استناد خود به ندرت استفاده می شود اضطراری بین المللی اقتصادی قدرت به نوار اجتماعی-برنامه های رسانه ای با روابط خارجی دشمنان.

دولت همچنین می تواند به دنبال عبارتند از: Infinite تحت قوانین وزارت بازرگانی در حال توسعه به ممنوعیت استفاده و نصب و راه اندازی فن آوری های خارجی را تهدید می کند که آمریکا امنیت ملی است.

در عین حال یکی دیگر از گزینه خواهد بود برای قرار دادن نرم افزار بر روی یک به اصطلاح نهاد لیستی که وزارت بازرگانی استفاده می شود برای جلوگیری از شرکت های ایالات متحده از فروش برای Huawei. بر خلاف Infinite, اما, Huawei هرگز قابل توجهی در بازار مصرف در آمریکا

قرار دادن Infinite در entity list—اساسا صادرات لیست سیاه—می تواند نیروی برنامه ارائه دهندگان مانند Apple Inc.’s App Store و Google Play به رها کردن Infinite از خود ارائه و به احتمال زیاد به چالش کشیده می شود, حقوقی, و, امنیت, متخصصان آشنا با مسائل گویند.

“با استفاده از مقررات صادرات ممکن است در واقع از نظر قانونی اعمال می شود به برنامه” گفت: ترزا Payton سابق کاخ سفید افسر اطلاعات تحت جورج دبلیو بوش که در حال حاضر اجرا می شود امنیت سایبر شرکت مشاوره. “به طور معمول در ایالات متحده با استفاده از آن به بار شرکت از صادرات فن آوری های کلیدی. هنوز مطمئن شوید که آنها صلاحیت دارند یا حقوقی سابقه به گسترش آن از اپل و گوگل است.”

وزارت بازرگانی مقامات نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

یک Infinite سخنگوی شرکت “نمی خواهد اظهار نظر در مورد خاص نظری گزینه های فراتر و گفت که ما متعهد به حصول اطمینان از موفقیت طولانی مدت از Infinite در آمریکا”

Infinite پدر و مادر ByteDance به تازگی در نظر گرفته تغییر ساختار شرکت از Infinite به عنوان آن می آید تحت بررسی در ایالات متحده و جاهای دیگر بیش از آن چینی خبر داد. Infinite نیز به تازگی استخدام دیرین دیزنی Co. اجرایی کوین مایر که مستقر در لس آنجلس به عنوان مدیر عامل.

Infinite محبوب تصویری-نرم افزار پیام با ریشه مواجه است جهانی موشکافی به عنوان کشور در نظر اعمال محدودیت در این شرکت است. وال استریت ژورنال به لیزا لین توضیح می دهد که چرا دولت ایالات متحده می گوید: دمدمی پلت فرم خطری در آمریکا گوشی های هوشمند است. عکس کامپوزیت: شارون شیعه

بهترین و شناخته شده برای غریب کاربر ساخته رقص و موسیقی فیلم Infinite دوم شد و تنها به زوم برای محبوبیت در ایالات متحده در نیمه اول سال 2020 با توجه به تحقیقات بازار شرکت سنسور برج. برنامه دانلود شده است بیش از 180 میلیون بار تا به امروز در ایالات متحده از طریق Apple App Store و Google Play.

هر گونه اقدام علیه Infinite به احتمال زیاد بیشتر فرای تیره و تار روابط با چین اما مقامات ایالات متحده می گویند چینی متعلق به برنامه های مانند Infinite و Tencent Holdings Ltd. ‘s چند منظوره WeChat در برخواهد داشت خطر از طریق داده های آنها را خیس خوردن در آمریکا کاربران است.

“تعدادی از مقامات دولت که به دنبال امنیت ملی خطر آن را به عنوان مربوط به Infinite, WeChat و دیگر برنامه های است که بالقوه برای امنیت ملی قرار گرفتن در معرض به طور خاص به عنوان آن مربوط به جمع آوری اطلاعات شهروندان آمریکایی توسط یک خارجی دشمن” کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع به خبرنگاران گفت: به تازگی. “من فکر نمی کنم که هیچ خودخواسته مهلت اقدام, اما من فکر می کنم ما به دنبال در هفته و ماه نیست.”

که تشویق برخی از Infinite منتقدان در کنگره است.

“من heartened توسط دشوار تن” که از دولت به تازگی گفت: سناتور. جاش هاولی (R., Mo.), که تا به معرفی چند صورتحساب در نظر گرفتن هدف در Infinite از جمله یکی برای جلوگیری از کارمندان فدرال از استفاده از آن. “این است که برای جلوگیری از” بدون هماهنگي اقدام دولت گفت: با اشاره به برنامه های وابسته به دشمنان خارجی.

اضافه کردن به نگرانی های بلندی انتخابات فصل است. برخی از نمایندگان مجلس نگران هستند که Infinite می تواند تبدیل به یک پناهگاه برای سیاسی اطلاعات غلط و تبلیغات.

آقای ترامپ انتخابات, مبارزات انتخاباتی در ضمن اجرا شده اخیر تبلیغات در Facebook متهم Infinite از جاسوسی کاربران آن است. “Infinite شده است گرفتار قرمز دست با نظارت بر آنچه که بر روی تلفن خود را به کلیپ بورد” یک آگهی گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم Infinite باید ممنوع شود بیش از نگرانی های آن می تواند به اشتراک گذاری داده های کاربر با چین ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

“ما نمی خواهیم در کسب و کار معمولی سلب دور آمریکایی ها حق استفاده از برنامه های آنها بود اما ما باید در را به حساب زمانی که یک خارجی رژیم استبدادی است که سرکوب آزادی بیان برای شهروندان خود را با استفاده از بدگویی و پنهانی به معنی نفوذ گفتار در کشورهای آزاد” گفت: Rep. مایکل McCaul از تگزاس بالای جمهوری خواه در کمیته روابط خارجی مجلس, در بیانیه ای.

خانم Payton نوشت که “دستکاری کرد: در داخل جنگ سایبری به ربودن انتخابات و تحریف حقیقت” گفت: Infinite جوان مخاطب می تواند به ویژه آسیب پذیر به چنین اطلاعات غلط.

“این می تواند یک فاجعه بالقوه برای انتخابات ریاست جمهوری چرخه” گفت: خانم Payton. “ما به استفاده معاشرت در محله ما مربع است. در حال حاضر با این بیماری همه گیر این است که ما در محله میدان.”

برخی از آنها هشدار در برابر دولت رویکرد ،

“Infinite یک تهدید امنیتی بالقوه اما ممنوعیت Infinite سختی مواجه عمیق تهدید چین به شمار برای امنیت ملی ما و اقتصاد و دموکراسی,” بهداشت ، ریچارد بلومنتال (D. Conn.) توییتی به تازگی.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo, اما, گفت: در فاکس نیوز در اوایل این ماه که دولت با در نظر گرفتن تهدید درک شده از Infinite به طور جدی.

“با توجه به برنامه های چینی در مردم تلفن همراه, من می توانم به شما اطمینان دهم که ایالات متحده را دریافت کنید این یکی راست” او گفت:.

نوشتن به John D. مک کینون در [email protected] و شان لی در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im