تنگ ظرفیت باربری هوایی مانع خواهد شد پس از Coronavirus بازیابی DHL رئیس می گوید:

فرانک Appel, مدیر اجرایی, آلمانی بیان و تدارکات گروه دویچه پست DHL میگه ظرفیت باربری هوایی ممکن است تاخیر کلی بازگشت به کسب و کار و مانع بهبود سریع.

عکس: Marius Becker/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شرکت در تلاش برای بازیابی از coronavirus محور مستندات روبرو خواهد شد موانع در حمل و نقل بازارهای roiled عمیق ظرفیت کاهش و هفته اختلال در تجارت جهانی مدیر اجرایی بزرگترین شرکت تدارکات گفت.

فرانک Appel, رئیس, DHL, پدر و مادر Deutsche Post AG گفت: در مصاحبه ای در هفته گذشته که حجم حمل و نقل را افزایش می دهد به طور قابل توجهی به اروپا و آمریکا شروع به سطح شیب دار بالا تولید کارخانه و بازگشایی فروشگاه.

اما “کمبود از هر ظرفیت را آخرین دیگر خواهد شد” آقای Appel گفت: به خصوص برای بالا ارزش کالا از جمله قطعات صنعتی و الکترونیک اغلب حمل و نقل در شکم مسافر هواپیما. شرکت های هواپیمایی را لغو هزاران پرواز به عنوان اپیدمی گسترش و ظرفیت باربری هوایی می تواند محدود به صورت ماه به عنوان مسافران خطوط هوایی نیاز برای کسانی که پرواز ممکن است بازگشت بلافاصله, او گفت:. که می تواند نیروی کسب و کار به تغییر برخی از محموله به اقیانوس و یا حمل و نقل ریلی برای برخی از زمان.

“وجود خواهد داشت یک تاخیر بین آسانسور از مستندات و ظرفیت کامل برای مسافر هواپیما” آقای Appel گفت. “تا زمانی که مردم مجاز به سفر دوباره پرواز خواهد کرد که مسافر هواپیما در اطراف ؟ هیچ کس و محدودیت ظرفیت است.”

عضویت در خبرنامه ثبت نام

محدودیت های پرواز و پایین سنگ تقاضای سفر باید به شکل باربری هوایی بازار ارسال بالا رفتن سرسام آور قیمت به عنوان شرکت های باربری شکار برای فضای باری و پرواز چارتر به ارائه بحرانی تجهیزات مانند تجهیزات پزشکی. چندین خطوط هوایی تجاری در حال حاضر repurposing هواپیماهای مسافربری به باری-فقط پرواز.

اما حتی پس از عفونت نرخ جزر مسافران هنوز هم ممکن است تمایلی به پرواز. تعداد پروازهای داخلی در چین به عنوان مثال باقی مانده است بیش از 40 درصد از پیش Covid-19 سطوح با توجه به بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن.

مانند دیگر ارائه دهندگان تدارکات DHL صدمه دیده است با این اختلال به جهانی زنجیره تامین به عنوان تقاضا برای حمل و نقل کالا در میان چهار توفنده تجارت جهانی و شیب کاهش در کسب و کار. در اوایل این ماه دویچه پست است که در شهر بن آلمان خود کناره 2020 راهنمایی و گفت: آن را گرفته بود 200 میلیون یورو ($216 میلیون) ضربه به درآمد قبل از بهره و مالیات در فوریه و مارس با توجه به کوروناویروس.

“در حالی که ما می بینیم یک تشویق توسعه در کسب و کار چینی در هفته های اخیر اروپا و آمریکای شمالی هنوز در مرحله قبل از همه گیر” این شرکت اعلام کرد.

DHL را بیان بخش اختصاصی ناوگان بیش از 250 کشتی باری هواپیما که آقای Appel گفته شده است در تقاضا بالا است. شرکت حمل و نقل-حمل و نقل بازوی همچنین سرعت نقل مکان کرد در اوایل هفته از این بیماری همه گیر به امن باری از طریق معاملات با حمل و نقل هوایی.

بیشتر

  • به عنوان Coronavirus وزن در تجارت کره جنوبی راه اندازی بزرگترین کشتی کانتینر در 23 آوریل سال 2020
  • معامله گران نفت در حال تقلا برای کتاب تانکر برای ذخیره سازی مارس 21 سال 2020
  • برای امریکا کوچک كانون تقاضا است ‘سقوط کردن یک صخره’ مارس 21 سال 2020

اما DHL نیز عمده خریدار حمل و نقل فضایی تجاری در پروازهای مسافری و مراحل آن گرفته شده کافی نیست به جای از دست حلقه فضایی, به خصوص به عنوان تولید کنندگان و خرده فروشان دوباره به زندگی آقای Appel گفت.

مشتریان را به “فکر می کنم در مورد زنجیره تامین خود را و آنها را بیشتر منجر بار برای موجودی اگر آنها به اندازه کافی در انبار قرار داده و آن را در خطوط حمل و نقل حتی بالاتر از ارزش محصولات,” او گفت:. “ظرفیت دریا عروق است که به طور قابل توجهی بزرگتر از باربری هوایی.”

با وجود خاموش شدن ناگهانی و کمبود coronavirus باعث شده است که در سراسر جهان آقای Appel گفت که او انتظار ندارد هر یک به نوبه خود به دور از جهانی شدن یا غربی که کسب و کار خواهد حرکت تولید در بازگشت به خانه.

به جای کسب و کار خواهد شد به احتمال زیاد خود را در زنجیره تامین بیشتر انعطاف پذیر, او گفت:, گفتن, با گسترش کارخانه ها در سراسر مناطق مختلف به جای داشتن تنها یک کارخانه در چین.

“آنها ممکن است قرار داده و آنها را در جاهای دیگر نیز هست, اما آن را نمی خواهد همه نزدیکی ساحل چرا که مقرون به صرفه نیست” آقای Appel, گفت:, و اضافه کرد که هر کسی که فکر می کند “این بازی با بیش از جهانی شدن را درک نمی کند چه درایوهای مصرف کنندگان و یا چه چیزی باعث تصمیم گیری کسب و کار.”

نوشتن به جنیفر اسمیت در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>