روابط که به هم می چسبد: MP دادگاه بالا را به دستور rakshabandhan نام بد

نیمکت ایندر دادگاه عالی مادیا پرادش جرم تجاوز جنسی را با تصور عجیب و غریب آن از عدالت ترکیب کرده است. به ويکرام باگري، مردي که متهم به مُلاستاست گفته شده که برو يه راخي بگير که توسط زني که بهش تجاوز کرده بسته شده، بهش 11هزار تا به عنوان بخشي از مراسم بده و 5000 تا يدونه ديگه هم به پسرش بده تا لباس و شيريني بخره همچنین به او دستور داده شده بود که قول دهد که «از او برای تمام زمان های به وجود آمده محافظت کند».

چگونه می توان قربانی را به این دادگاه رابطه با سوء استفاده ادعا شده به شما داده می شود؟ این موضوع جرم یکه و بی اهمیت ی را که توسط یک فرد بر دیگری صورت گرفته است، نقض تمامیت و استقلال بدن زن، در منطق ارزش های سنتی خانواده دربرمی گیرد. چنین آشتی ی به ناعدالتی دائمی ختم می شود.

البته این کاملابی سابقه نیست – در قضاوت های دیگر، دادگاه های ما حتی از زنان خواسته اند که با متجاوزان خود ازدواج کنند. اغلب دادگاه های ما به بازتاب جوامع سنتی مردسالار می بخشند، به جای اینکه پیش ادله برابری که قوانین مدرن ما بر آن ایستاده اند. خط تفکر در پشت همه این قضاوت ها این است که تجاوز جنسی حمله به “آبروی” یا شهرت یک زن است که باید توسط نگهبانان مرد از نظم به خاطر، به جای آنچه که واقعا است – حمله به حاکمیت انسان بر بدن خود و تمایلات جنسی خود را. این نظم در جمهوری مشروطه برابر تعلق ندارد.

این قطعه به عنوان نظر سرمقاله در چاپ روزنامه تایمز هند ظاهر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im