Thucydides دام: چین-آمریکا در رقابت های ساخته شده بین المللی حکومت دشوار است – حتی به عنوان آنها مبارزه با یک تهدید مشترک

آمریکا و چین تا به حال فقط در مورد اعلام آتش بس در جنگ تجاری از طریق یک فاز مقابله در ژانویه هنگامی که coronavirus رسید. در حال حاضر حتی به عنوان آنها مبارزه با یک تهدید مشترک به ‘جنگ’ منتقل شده به عرصه تبلیغات: چین به شدت شعار آن موفقیت در مهار این ویروس در حالی که ما به دنبال نام و شرم پکن در منشاء آن.

این باید یک بار به صورت هماهنگ بین المللی پاسخ; در عوض ما شاهد ملی fightbacks بسیاری از آنها را آور با هیچ نشانه ای از هماهنگ جهانی پاسخ. روسای جمهور چین و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال اول خود را در مکالمه تلفنی روز گذشته بیش از 10 هفته پس از وخامت اوضاع نازل شد و این گفتگو به طور کلی و نه در جزئیات هماهنگ پاسخ استفاده وسیع S&T منابع این دو کشور است.

G7 جلسه این هفته موفق به آمده تا با یک عرفی بیانیه مشترک به این دلیل که ما اصرار بر اشاره به “ووهان ویروس”. نشست گروه 20 که به دنبال اشاره به اهمیت تجارت جهانی اما در عبور و متعهد $5 تریلیون دلار به خار بهبود اقتصادی. در کلمات از یک اقتصاددان سابق صندوق بین المللی پول آن بیانیه بود “در کلیات کوتاه در جزئیات”. گزارش می گوید که ما اصرار بر به صراحت بیان کرد که این ویروس سرچشمه در ووهان متوقف شده یک اعلامیه مشترک در شورای امنیت سازمان ملل.

آمریکا و چین در یک Thucydides دام و Covid-19 همه گیر وضعیت را بدتر کرده. جغرافیای سیاسی مسابقه و همه گیر اگر طولانی مدت می تواند upend جهان است که ما شناخته شده است.
دو کشور باید نقل مکان کرد و از شرکای تجاری و همکاران به رقبای استراتژیک یک وضعیت است که ساخته شده بین المللی حکومت مشکل تر است. خود درگیری در اطراف تکنولوژی قابل مشاهده بودن 5G. آمریکا در حال حرکت است به محدود کردن صادرات طیف وسیعی از “بنیادی فن آوری” با دوگانه نظامی و غیرنظامی برنامه های کاربردی مانند بیوتکنولوژی نظارت پیشرفته, 3D چاپ, هوش مصنوعی و رباتیک.

هدف این است که برای محدود چینی چالش به ما برتری تکنولوژیکی اما این می تواند مانع ما نوآوری به دلیل سطح ارتباط بین دو کشور.

شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در افتراق اما این که بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره. آنچه که ما می تواند از دیدن یک derisking استراتژی توسط کشورها و شرکت های که فکر می کنم آنها را تبدیل به بیش از حد وابسته به چین است. این Covid بحران خواهد شد اضافه کردن صنایع جدید مانند دارو به لیست. و آنچه که ما ممکن است ایجاد موانعی برای ایجاد سیستم های ما بیشتر انعطاف پذیر.

تعاونی رویکرد می تواند این روند خوش خیم یک مبارز یک سقوط خواهد کرد ما را به آبهای عمیق تر. آمریکا و اروپا هنوز در تلاش برای پاسخگویی به دو چالش حاوی ویروس و نگه داشتن خود را بزرگ اقتصاد شناور. پکن ممکن است کنترل این بیماری همه گیر و بدست اقتصاد خود را دوباره رفتن اما واقعیت این است که چین به تنهایی نمی تواند جلو اقتصادی جهانی موتور. با 38 درصد از صادرات آن به مقصد آمریکا و اروپا و چین می داند که سلامت اقتصادی هر دو منطقه بسیار حیاتی است برای خود را به خوبی بودن. به نوبه خود در این مناطق را نمی توان غافل از اهمیت چین به خود اقتصاد.

پاسخ از کشورهای مختلف به چالش اقتصادی را از این ویروس شده اند ملی. ما را به 2.2 تریلیون دلار محرک را فقط در مورد جلوگیری از رفاه اجتماعی فاجعه نه احیای اقتصاد آن است. هند متواضع تومان 1.7 تریلیون دلار بسته است که بعید است حتی آدرس اجتماعی پریشانی ناشی از شیوع بیماری است. همانطور که برای G20 را $5 تریلیون خوب است که همه از آن است که یک وعده.

اما چیزهایی اول اول. پرداختن به چالش اقتصادی را از Covid-19 مهم است اما از آن است که اولین ضروری برای خاموش کردن و کنترل ویروس خود را. می شود آن را آبله و سل و یا فلج اطفال تنها اقدام مشترک بین المللی موفق به چک کردن یک سرایت. با یک بیماری همه گیر که دوره کامل هنوز اجرا می شود و که خواص نگرفته کامل همکاری در سراسر مرزهای ملی باید در دستور روز و آن نیست و در عین حال.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>