تصویب به اتفاق آرا توسط دولت قوه مقننه در ژوئن 2018 کالیفرنیا مصرف کننده قانون حریم خصوصی در اثر Jan. 1. با هدف ارائه کالیفرنیا مصرف کنندگان بیشتر کنترل بر اطلاعات شخصی خود را قانون اثرات می تواند گسترش فراتر از گلدن استیت مرزهای.

این قانون نیاز به کسب و کار به مصرف کنندگان بگوید چه اطلاعات آنها را جمع آوری در مورد آنها به همین دلیل آنها در حال جمع آوری آن که آنها به اشتراک گذاری آن با. این کمک های مالی مشتریان حق انتخاب کردن از داشتن اطلاعات خود را جمع آوری و به اطلاعات خود را حذف و آن را ممنوع شرکت از کاهش کیفیت خدمات برای کسانی که انجام این کار.

طرفداران قانون آن را به عنوان یک راه برای سلطنت در دره سیلیکون در پی با مشخصات بالا حفظ حریم خصوصی نشت مانند کمبریج Analytica رسوایی.

منتقدان می گویند که این قانون بیش از حد گسترده و که آن را منفی تاثیر کسب و کارهای کوچک در حالی که ترک tech غول مانند Facebook صدمه ندیده است.

“این است که در مورد اینترنت می گوید:” اریک گلدمن یک استاد حقوق در دانشگاه سانتا کلارا دانشکده حقوق که دارای تخصص در اینترنت قانون است. “این است که در مورد جو پیتزا فروشی.”

تصویب به اتفاق آرا توسط دولت قوه مقننه در ژوئن 2018 کالیفرنیا مصرف کننده قانون حریم خصوصی (CCPA) در اثر Jan. 1. با هدف دادن به مصرف کنندگان در کالیفرنیا بیشتر کنترل بر اطلاعات شخصی خود را قانون می تواند گسترش فراتر از گلدن استیت مرزهای.

“اگر ما این کار را درست در کالیفرنیا گفت:” دادستان کل خاویر بکررا در نوامبر کنفرانس مطبوعاتی دولت را “قرار دادن سرمایه P دوباره به حریم خصوصی برای همه آمریکایی ها است.”

منتقدان این قانون اجرا می شود که بیش از 10 ، 000 واژه ها می گویند که این مکان بی دلیل محدودیت در کسب و کار است که آن را ممکن است تحت تاثیر کالیفرنیا اقتصاد به مراتب بیشتر از آنچه که طرفداران آن برای سودا.

چه قانون انجام دهد ؟

کالیفرنیا املاک و مستغلات توسعه دهنده Alastair Mactaggart صرف 3 میلیون دلار جمع آوری امضا برای یک رای گیری ابتکار یکی که به سرعت محبوبیت به دست اورد بخار در میان اخبار از مشخصات بالا نشت حریم خصوصی. قانونگذاران ایالتی بازدید ابتکار به عنوان خطرناک پا به پیش نویس قانون خود را و آقای Mactaggart انصراف ابتکار.

این قانون نیاز به کسب و کار به مصرف کنندگان بگوید چه اطلاعات آنها را جمع آوری در مورد آنها به همین دلیل آنها در حال جمع آوری آن که آنها به اشتراک گذاری آن با. این کمک های مالی مشتریان حق انتخاب کردن از داشتن اطلاعات خود را جمع آوری و به اطلاعات خود را حذف و آن را ممنوع شرکت از کاهش کیفیت خدمات برای کسانی که انجام این کار. این همچنین باعث می شود آن را مشکل تر برای جمع آوری داده ها در افراد زیر 16. این قانون همچنین باعث می شود آن را آسان تر برای مصرف کنندگان به شکایت شرکت برای یک نقض داده ها.

این CCPA بر کسب و کار کالیفرنیا است که جمع آوری اطلاعات شخصی از 50000 نفر یا بیشتر سالانه یا که سالانه درآمد بالای 25 میلیون دلار. یک مطالعه انجام شده توسط وزارت امور خارجه به وزارت دادگستری برآورد شده است که از آن تاثیر بین 15,000 400,000 و کسب و کار. تا نیمی از کسانی که در حال طبقه بندی شده به عنوان “کوچک” کسب و کار. و حتی آجر و ملات فروشگاه که فراموش نسبتا کمی از کسب و کار خود را آنلاین می تواند هنوز هم نیاز به CCPA انطباق.

“این است که در مورد اینترنت می گوید:” اریک گلدمن یک استاد حقوق در دانشگاه سانتا کلارا دانشکده حقوق که دارای تخصص در اینترنت قانون است. “این است که در مورد جو پیتزا فروشی.”

چرا قانون آمده در مورد در حال حاضر ؟

پس از سال 2016 عمومی خصومت نسبت به سیلیکون ولی تشدید کرده است به خصوص در پی کمبریج Analytica رسوایی که در آن یک انگلستان, سیاسی, شرکت مشاوره کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین جمع آوری داده های خام از تا 87 میلیون Facebook پروفایل.

“این غیر ممکن است برای مصرف کنندگان به چشم پوشی از جریان ثابت از پوشش اشتباه ساخته شده توسط شرکت های فن آوری” پروفسور گلدمن می گوید. “مصرف کنندگان باید اعتماد از دست رفته در برخی از عمده شرکت های اینترنتی در تمام جنبه های کسب و کار خود.”

که گفت: در حالی که قانون به نظر می رسد به طور مستقیم در Facebook, از آن خواهد شد که اثرات غیرمستقیم بر طیف گسترده ای از کسب و کار در سراسر کشور و از آنجا که بسیاری از فن آوری جهانی شرکت مستقر در کالیفرنیا در جهان است.

جالب اینجاست Facebook, که بیش از $52 میلیارد دلار پول نقد در دست احتمالا می توانیم هزینه مطابق با قانون است. “Facebook در حال رفتن به فقط خوب” پروفسور گلدمن می گوید. “اما آن را از رقبای خود ما باید در مورد نگران است.”

چگونه است که قانون مناسب برای تغییر حریم خصوصی دارند ؟

اثربخشی این قانون و اثرات بلند مدت آن هستند ، قانون آمده است در زیر انتقاد از بسیاری از حریم خصوصی کارشناسان از جمله پروفسور گلدمن برای ضعیف فکر کردن – آن را با عجله به وجود تنها در هفت روز تنها با متوسط تجدید نظر پس از. آنها استدلال کرده اند که آن را دشوار است و گران قیمت برای کسب و کار خود را مطابق با, و می تواند منجر به ضعیف دست زدن به داده های کاربر. برخی از منتقدان اشاره کرده اند که این قانون نیز می تواند نقض متمم اول قانون اساسی.

و آقای Mactaggart نیست انجام می شود. او دارای ارسال جدید انتخابات طرحی است که گوشت گاو تا قانون موجود است.

اما CCPA است با اینحال الهام بخش تعدادی از قانونگذاران ایالتی برای دوران سخت تر دیجیتال قوانین حفظ حریم خصوصی; نوادا و مین در حال حاضر تصویب آنها. در سطح فدرال سنا برگزار شد یک جلسه در ماه دسامبر به بحث در مورد استاندارد فدرال. یک دموکرات پیشنهاد شده توسط سناتور. ماریا Cantwell واشنگتن نمی خواهد جایگزین قوانین ایالتی اما آن را آسان تر برای مصرف کنندگان به طور مستقیم به شکایت شرکت. خواه چارچوب پیشنهادی بهداشت ، راجر ترکه یا چوب کوتاه از می سی سی پی خواهد پیشدستی دولت داده قوانین حفظ حریم خصوصی.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im