واشنگتن

خواننده عزیز:

جو بایدن رفت و برگشت از روز سه شنبه مقدماتی به طور موثر به مهر و موم دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری برای معاون سابق رئیس جمهور. به عنوان من نوشتن خود را تنها حریف ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز است “ارزیابی” مبارزات انتخاباتی خود است و انتظار می رود به رها کردن در برخی از نقطه.

در حال حاضر, هر چند هر دو نامزد بر COVID-19 همه گیر و در پخش زنده سخنان سه شنبه شب خود را ابراز نگرانی و آرمان برای آمریکایی ها در این زمان به چالش کشیدن.

در واقع به عنوان جیمز Hohmann از واشنگتن پست می نویسد: “بسیاری از آمریکایی ها به نظر می رسد به مراتب کمتر علاقه مند به سیاست های حزبی در حال حاضر از این ویروس بالقوه تاثیر خود را در زندگی و معیشت خود را.”

هنوز هم آن را سال انتخابات – البته یکی پر از عدم قطعیت است. خواهد سناتور سندرز کار سخت برای متحد کردن ارتش خود را از نا امید پیروان پشت سابق معاون رئیس جمهور بایدن در تلاش برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? آیا حزب ملی کنوانسیون را در این تابستان و یا در تمام ؟ خواهد انتخابات خود را حتی اتفاق می افتد ؟

در اولین سوال از آقای ساندرز وعده داده شده در اوایل این ماه به بازگشت آقای بایدن اگر او نامزد اما بحران تنها خود را برجسته تفاوت: آقای ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی است که با تمرکز بر حفاظت از آمریکایی های کم درآمد در حالی که مرکز-چپ آقای بایدن پروژه یک رویکرد جامع تر.

در همان زمان آقای بایدن گفته است او به اتخاذ برنامه از هر دو ساندرز و الیزابت وارن مبارزات در آموزش و پرورش هزینه و ورشکستگی. دموکراتیک جریان اصلی است قطعا تغییر باقی مانده است. این که آیا آن خواهد شد به اندازه کافی به انرژی ساندرز حامیان باقی مانده است دیده می شود.

که به ارمغان می آورد این بحث به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. حتی اگر نه با الهام از آقای بایدن Sanders, حامیان می تواند با انگیزه های “منفی تعصب” از رای دادن علیه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. این تصمیم روز شنبه توسط هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard به رها کردن و تایید آقای بایدن (و نه به عنوان مستقل اجرا شود به عنوان برخی از ترس) تقویت دموکراتیک وحدت.

شاید quadrennial کنوانسیون نمی خواهد نیاز به سطح شیب دار بالا حزبی شور و شوق. همانطور که همه چیز به نظر می رسد در حال حاضر با تمام تجمعات از روی میز برای آینده قابل پیش بینی کنوانسیون کمتر و رالی-مبارزات آزاد ممکن است در آینده ما است. احزاب ممکن است مجبور به پیدا کردن راه دیگری به طور رسمی معرفی نامزدهای خود را.

و آنچه از انتخابات خود را ؟ سناتور در حال هل دادن برای رای توسط پست الکترونیکی به امن نگه داشتن مردم به عنوان CNBC گزارش. و به عنوان Buzzfeed به تازگی پرسید: چه اتفاقی می افتد اگر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای لغو و یا به تعویق انداختن انتخابات به دلیل coronavirus? جواب کوتاه این است که او نمی تواند انجام دهد یا نه. برای رفتن به طول خواهد نیاز به هر دو عمل از کنگره و تغییر قانون اساسی هر دو حزب لیبرال و محافظه کار کارشناسان به توافق برسند.

اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر در csmpolitics@csmonitor.com.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de