سه ماموریت حالت برنامه های مورد نیاز ضروری برای امنیت اقتصادی و فیزیکی و زیستی و سایبری حاکمیت هند

دولت هند و ملت نمی تواند باقی می ماند کور به این واقعیت است که ما اقتصادی, فیزیکی, سایبر و حتی بیولوژیکی حاکمیت تحت تهدید جدی در سریع در حال ظهور نظم جهانی است که رانده شده توسط فن آوری های مخرب.

هند نیاز به گرفتن سه بسیار خاص مسائل فوری و تشکیل ماموریت حالت سازه های رهبری با قدرت افراد موظف به تحویل (به جای procrastinating ترس از فساد چنین توانمندی را ممکن است به عنوان تهدید وجودی برای ملت است.

خود من لیست خواسته است از سه پروژه های خاص که نیاز به توجه فوری است.

ساخت ابر رایانه:

هر چند هوش مصنوعی (AI) محبوب تمرکز منطقه به صورت (کاملا واقعی) ترس در مورد آینده با هواپیماهای بدون سرنشین و دیگر خودمختار قاتل ماشین آلات حقیقت واقعی این است که هوش مصنوعی تنها بخش قابل مشاهده از فن آوری است که کاملا بستگی به قدرت محاسباتی. بنابراین تا ما نمی ساخت کاملا بومی سوپرکامپیوترها ما نمی قادر خواهد بود به ادعای یک محل در نظم نوین جهانی است.

در این نقطه ما آغاز شده ملی ابر ماموریت, اما آن را فاقد مقیاس مورد نیاز برای رقابت با کشورهایی مثل چین که در دور پیش به خصوص در تولید سخت افزار. به عنوان ما هنوز هم بستگی وارداتی, سخت افزار, هندی, ابر رایانه مستعد ابتلا به امنیت سایبری و در نتیجه بسیار نا امن است.

ساخت یک هوش مصنوعی M-بر اساس تهاجمی با قابلیت های موجود در ابر رایانه است که قطعات وارداتی می تواند به اثبات می شود فاجعه به عنوان می توان آن را ربوده و مورد استفاده در برابر ما است.

ما نیاز به هدف در ساختمان حداقل 1000 فوق العاده کامپیوتر برای سرعت بخشیدن به کار تحقیقاتی در تمام حوزه ها در سه سال آینده و با هدف دستیابی به تکمیل indigenisation از تمام سخت افزار در پنج سال آینده.

چنین غیر ممکن است صدایی gaol به این معنی است که ما نیاز به اختصاص یک استخر عظیم از منابع حداقل از یک لاخ کرور و بیشتر.

مجموع ممکن است فصل اما Atma-Nirbharata در ابر در حال تبدیل شدن مهم نه فقط برای توسعه بلکه ملی ایمنی.

توسعه زیستی-دفاع قابلیت های:

بحث در مورد مبدا (یا هدف) از coronavirus همه گیر ممکن است همچنان تا ابدیت اما آن را به وضوح نمایش داده می شود قدرت مخرب زیست شناسی. بنابراین می شود آن را خصمانه/rogue nation یا طبیعت در بازی روشن است که امنیت ملی خواهد بود نه کامل بدون قوی زیستی دفاع میکند.

هند نیاز به یک ماموریت-حالت برنامه به تحقیقات بیوتکنولوژی و ژنتیک مرز است که با تمرکز بر پیش بینی ممکن است بیماری زا تهدیدات و کمک به ملت را آماده دفاع در برابر همان.

ما نیاز به حداقل ده مراکز تعالی مسلح با BSL IV آزمایشگاه قادر به تحقیق در بسیار پاتوژن های عفونی مرتبط با ابر قابلیت در موسسات پیشرو در سراسر کشور.

ملی ماموریت برای ظهور پاتوژنهای باید تشکیل شود با بودجه کمتر از 500 کرور برای هر یک از ده مراکز.

این مراکز باید هدف جذب به عنوان بسیاری از دکترا محققان که ممکن است در این غیر این صورت-و نه بیش از حد جذاب دامنه با ارائه کمک هزینه های تحقیقاتی و دراز مدت فرصت های شغلی.

توسعه بومی زیرساخت های آن:

دو ماموریت های ذکر شده در بالا باید بیشتر R & D متمرکز موسسات وجود دارد اما به همان اندازه مهم نیاز به توسعه بومی زیرساخت های آن که نیازی به اختراع فن آوری های جدید.

دولت هند باید تشخیص آن را قادر می سازد از جمعیت به عنوان یک زیرساخت ساختمان فعالیت شبیه به ساختمان جاده و یا تامین آب شبکه و امنیت این شبکه به عنوان یک کلید برای امنیت ملی است.

به عنوان اولین هدف و هند نیاز به indigenise همه مهم نرم افزار شروع از سیستم عامل (OS) مورد استفاده در تمام کامپیوترها. ملت نیاز به یک درجه بندی سیستم عامل رایگان ارائه شده توسط دولت است که دفاع درجه, دولت, کلاس کسب و کار کلاس و کلاس نسخه مطابق با امنیت مقررات.

دولت نیز باید در نظر ارائه ابزار, نرم افزار های اداری و حتی CAD الزامات کسب و کار رایگان از هزینه برای اطمینان از ایمنی داده ها در تمام سطوح.

در دراز مدت اینترنت ستون فقرات ملت نیاز تقسیم می شود به یکی که ارائه می دهد شفافیت کامل است که باید مورد استفاده قرار گیرد برای کسب و کار و حکومت و دیگر که می توانید در ادامه بودن قانون-کمتر جایی است که اینترنت امروز است!

این ماموریت باید بزرگترین و قرار بر پیگیری سریع حالت با تیم های که در کار های مختلف عمودی مانند ساختمان شبکه, سیستم عامل و نرم افزار, محصولات و باید آن را با توجه به ده سال حمایت از بودجه حداقل یک لاخ کرور روپیه در سال است.

هر چند من که بسیار خوش بینانه, اما من به عنوان تهدیدات شایسته چنین نیاز دارم که همه این ماموریت ها به گونه ای طراحی شده است که تغییرات سیاسی قادر به از خط خارج شدن آنها را از نظر خود و اهداف.

اگر ما مدیریت برای شروع چنین ماموریت حالت indigenisation برنامه های, امیدوارم, اگر جهان است که هنوز هم در اطراف پس از ده سال هند خواهد بود قادر به حفظ او اقتصادی, فیزیکی, زیستی و سایبری حاکمیت. اگر ما اتوبوس را از دست ندهید, ما ممکن است در نهایت به عنوان یک (مستقیم یا غیرمستقیم), برده, ملت ایران در نظم نوین جهانی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de