سه نسل از سیاسی lurches

در ساخت این تغییر از کنگره به BJP Jyotiraditya Scindia در واقع ماندن درست به یک سنت خانوادگی است. مادر بزرگ خود را Vijayaraje Scindia آغاز شده در کنگره برنده دو Lok سبها انتخابات در سال 1957 و در سال 1962 با آن حزب برنده شدن در یک سوم LS نظرسنجی در سال 1967 با Swatantra حزب قبل از ساخت بیشتر از راست جهش از ایمان همان سال در مجمع انتخابات, برنده شدن در یک Jan Sangh بلیط. در سال 1980 او در میان اعضای موسس Bharatiya Janata Party اما او شین در حزب دزدیدند توسط ارتداد او تنها پسر Madhavrao به کنگره بعد از اورژانس.

Madhavrao برنده 1971 انتخابات در یک Jan Sangh بلیط و فرار به نپال در طول اضطراری است. ساختمان پل با گاندی خانواده آمد و در هزینه خود را در رابطه با مادر خود, اما در حقیقت ممکن است یک هیمالیا پیش بینی غلط برای dynast. در کنگره او را به ستیزه با آرایه ای از رهبران ارشد و معاصران مانند آرجون سینگ ارشد و VC Shukla Motilal Vora, Digvijaya سینگ کمال نات و Subhash Yadav که بین آنها اطمینان می داد که Scindia قلمه باقی مانده محدود به گوالیور-Chambal منطقه است. البته Madhavrao مارس افزایش یافته و به بالای پله در دهلی نو در خدمت به عنوان حمل و نقل هوایی داخلی و منابع انسانی وزیر پیشین راه آهن و به عنوان یک قادر معاون سونیا گاندی پس از سال 1999 Lok سبها انتخابات است.

اما در نوپای BJP او می توانست یک ماهی بزرگ در یک برکه ای کوچک. این حزب افزایش MP آغاز شده بود در سال 1967 و همه به آن نیاز شد کار سخت ایجاد یک پان-MP رد پای. شاید او آماده نیست برای اطمینان سیاسی از پیوستن به وصف ناپذیر و یا او واقعا خاموش Hindutva. یکی دیگر از فرصت برای پیوستن به BJP beckoned در سال 1996 اما Madhavrao تصمیم گرفتند برای راه اندازی خود را, پارتی, کوتاه MP Vikas کنگره که خورده تا در کنگره به زودی پس از سونیا در زمان بیش از کمر حزب در سال 1998 است.

New Delhi, مارس 12 (ANI): BJP رهبر Jyotiraditya Scindia در دیدار اتحادیه وزیر و رهبر حزب آمیت شاه در دهلی نو در روز پنج شنبه. (ANI عکس)

در مقابل خواهر خود Vasundhara Raje, که تا به حال ازدواج به مغبون Jat خانواده سلطنتی Dholpur در راجستان پیوست BJP در سال 1984 و نزدیک به دو دهه بعد از آن انتخاب شد رئیس ministership از همسایه راجستان. پس از مرگ او پسر Jyotiraditya نیز موفق به آج سیاسی مسیر متفاوت از پدرش. با وجود گیر کردن تو بازی خود را بصورتی پایدار و محکم به راهول گاندی ارابه موسیقی وجود دارد پاداش چند که آمد Jyotiraditya راه. شکست در 2019 Lok سبها انتخابات تحقق است که خود را کوچک جناح paled قبل از Digvijaya سینگ سازمانی ممکن است و که به همان اندازه فریبنده کمال نات چسبیده به MPCC رئیس جمهور پست همه نظر می رسد که باعث Scindia را تلو تلو خوردن.

Jyotiraditya اتحاد پیوست BJP بیش از حد دیر است. جدید BJP تحت مودی است که هیچ respecter از شجره به خصوص یکی است که نمی تواند برنده انتخابات است. مانند کنگره قدیم BJP است امروز شلوغ زمینه با امثال Shivraj سینگ Chouhan, Kailash Vijayavargiya, Narottam Mishra و نارندرا سینگ تومار با دو رقیب از Scindia خود سنگر و استحکامات در گوالیور-Chambal. Scindia می توانید در بهترین امید خود را به اثبات اداری فطرت اگر استعداد با یک کابینه اسکله. اما با توجه به چگونه او تا به حال نه قدرت و موقعیت و یا اعتبار برای صرفه جویی در خود را مغبون رویال اصل و نسب او می تواند ادعا می کنند برای دریافت یک شاهزاده معامله از BJP. حتی مطمئن Rajya سبها صندلی در حال تبدیل شدن به یک لوکس برای کنگره را خراب dynasts.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im