با ظهور پوپولیستی نیروهای سیاسی در سراسر جهان, ارزش های دموکراتیک به نظر می رسد تحت فشار است. پاتریک Basham, مدیر دموکراسی موسسه واشنگتن صحبت می کرد با Rudroneel Ghosh در مورد اینکه چرا جهانی دموکراسی است که در واقع سالم و تمرکز باید بر روی فرآیندهای:

چگونه شما را توصیف سلامت دموکراسی امروز ؟

من ممکن است در اقلیت اما من فکر می کنم سلامت دموکراسی در سطح جهانی امروز این است که خیلی خوب است. من می دانم که بسیاری از پیچیده روشنفکران امروز دموکراسی به عنوان نیمه خالی لیوان. من درک می کنم که در آن آنها می آیند از. مردم آنها را از فکر خارج شد فریاد در حال حاضر نشسته در اتاق با آنها راحت نیست با این. اما دلیل من خوشبین هستم این است که در بسیاری از کشورها یک وضعیت توسعه داده است که در آن بسیاری از مردم به این نتیجه رسیده اند که نظام سیاسی دیگر برای آنها کار می کند. و به جای یک سیستم دموکراسی است که اجازه می دهد تا آنها را به یک نماینده صدای آنها را ببینید یک سیستم است که به آنها می گوید چه چیزهایی باید باشد. به طوری که آنها را دیده اند پس از انتخابات حداقل 1990s به عنوان یک راه برای نخبگان به تصویب موقعیت خود را. این یک احساس است که در میان مردم عادی هر دو در سمت راست و سمت چپ. و این است که چرا پوپولیسم در حال افزایش است و موفق پوپولیستی رهبران با توسل به آنها.

برای مثال در ایالات متحده بسیاری از اوباما رای دهندگان به پایان رسید تا رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016. بنابراین کسانی که رای گیری برای پوپولیستی رهبران اساسا دادن تا سیاسی جهان برف. آنها نمی خواهند برای سرنگونی نظام, اما آنها می خواهند این سیستم را به تبدیل شدن به بیشتر پاسخگو به آنها. و مگر ما می خواهیم دموکراسی برای تبدیل شدن به آن باستانی آتن نسخه آن را به کار برای بیشترین تعداد از مردم است.

بنابراین وجود دارد چیزی به نام اساسی ارزش های دموکراتیک? اگر بله چرا ما موفق به universalise آنها ؟

من فکر می کنم وجود دارد. مشارکت برابر رای آزادی بیان و مطبوعات و شفافیت تمام هسته ارزش های دموکراتیک. شما همچنین نیاز به توسعه یک فرهنگ که در آن بازنده قبول از دست دادن. اما متاسفانه در بسیاری از نقاط جهان است که این مورد نیست. فرهنگی در آن مکان اگر شما از دست دادن شما در پیدا کردن یکی دیگر از راه های برنده شدن – مالی و نظامی و غیره. اما اگر شما در حال رفتن به یک دموکراسی پذیرش از دست دادن در انتخابات بنیادی است. اما دو دلیل وجود دارد که چرا ما موفق به universalise این ارزش ها است.

اول این ارزش ها اغلب نمی با توجه به منافع قدرتمند بازیگران خواهم در این مورد در بسیاری از پست استعمار کشورهای آفریقایی. دوم دموکراسی تکاملی است. و غالب مفهوم در آمریکا پس از جنگ عراق بوده است که اگر صادرات در انتخابات, نظرسنجی شمارش و آزادی بیان ما باید کاملا کاربردی دموکراسی است. این واقعیت است که دموکراسی برای حفظ آن را به فرهنگی. من فکر نمی کنم وجود دارد هر جا که نمی تواند دموکراتیک اما این بستگی دارد که آنها در دموکراسی پیوسته. در اغلب موارد شما نیاز به یک سطح معینی از توسعه اقتصادی که در آن مردم مراقبت به اندازه کافی. چرا که اگر تمرکز خود را در غذا بر روی میز و یک سقف بالای سر خود را, شما نمی مراقبت در مورد کسی که شما را وادار به رای دادن.

با ظهور چین در حال رشد است معنا است که توسعه مهم تر از دموکراسی و دومی مبالغه شده است. چگونه شما مقابله با این کار ؟

در مورد وجود دارد که تحقق یک نسل پیش است که آنها نیاز به انجام بهتر. آنها ساخته شده است بسیاری از تغییرات اساسی اقتصادی است که باید ثابت شده باشد مفید است. بنابراین این کشور شد بسیار غنی است. پس چه اتفاقی می افتد ؟ مشکل این است که سیستم است که اجازه داده است که تغییر نمی مشتاق اجازه می دهد تغییرات دیگر. مفهوم خود را است اگر شما غنی تر و شادتر شما نمی خواهید به علت هر گونه مشکل. اما من فکر می کنم در دراز مدت سیاسی خود سیستم ناپایدار است. با توجه به مردم چین در حال رشد قرار گرفتن در معرض گسترده تر در جهان وجود دارد محرک برای تغییر. و به همین دلیل دولت چین نگران است و دو برابر را در کنترل به عنوان یک واکنش افراطی. آنها می دانند که در طرح بزرگتر از چیزهایی که آنها در حال از دست دادن کنترل. در این زمینه اعتراض در هنگ کنگ جالب هستند. من فکر می کنم در هنگ کنگ است که در آن چین خواهد بود در آینده به دلیل هنگ کنگ جامعه است و راه پیش رو در دموکراسی پیوسته از بقیه از چین است. در دلار هنگ کنگ شما را در اوایل قرن 20th نظام سیاسی در گیر در بالای یک قرن 21 اقتصاد است. بنابراین ما نیاز به بیمار با دموکراتیک تکامل است.

چگونه می توانم به شما اطمینان حاصل شود گروه های ذینفع نمی گرفتن سیاست ساخت در حال تحول دموکراسی?

گروه های ذینفع وجود داشته باشد به نمایندگی از منافع گوناگون. اساسا آنها مثبت است. اما دام است که بوروکراسی و یا سیاستمداران تبدیل شده اسیر به یک علاقه خاص است. در امریکا این است که اغلب دفاع میباشد. در غرب به لحاظ تاریخی تنباکو لابی به دست می آمد بسیار قدرتمند است.

پس چگونه شما آن را به کار? دولت باید مطمئن شوید که پروسه شفاف هستند که در آن همه منظره خوش دارد اما بدیهی است که همه دیدگاه ها را در ترجمه به سیاست. این برمیگردد به مسئله نمایندگی و ‘آیا من می گویند” یا “روند عادلانه حتی اگر من را قبول نمی کند نتیجه’. نباید در مورد ‘ما شما را دوست ندارم بنابراین ما را به چشم پوشی از همه چیز به شما می گویند’.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de