کسانی که پیچیده دولت بخشنامه نشان می دهد چه چیزی اشتباه است با babudom

به تازگی در یک فندک رگ من توییتی این مورد پیچیده MHA بخشنامه: “اگر شما می توانید درک MHA بخشنامه شما می توانید تجزیه و تحلیل داده ها و درک از گربه و یا هر آزمون سراسری در جهان به راحتی.” اکثر مردم خندید اما نه همه خوشحال بودند. یک جوان IAS افسر پاسخ داد: “خدمات ملکی امتحانات میان سخت ترین در جهان است. با صبر سفارشات/بخشنامه به راحتی می توان درک کرد. خواندن با آرامش خاطر هر کلمه نوشته شده در جمله سفارشات مهم است.” خوبه پس. من تا به حال یادآور شده اند جای من. من را فراموش کرده این دستورات نوشته شده بود برتر از انسان. از این رو اگر من در بر داشت سفارشات گیج کننده است چیزی اشتباه است با من.

این یک مثال نشان دهنده گسترده تر برتر متکبر و تمایلی به تغییر نگرش وجود دارد که در میان بسیاری از ما کارمندان دولت. و در عین حال یکی نتواند به درک این است: اگر آنها آنقدر شگفت آور, چرا هند بوروکرات ها دیده می شود به عنوان بخشی از هند مشکل ؟ چرا آنها می ترسید توسط انسان مشترک است ؟ چرا آنها ذکر شده به عنوان دلیل اصلی این مشکل انجام کسب و کار در هند ؟

مردم بحث در مورد هند بهره گیری از کروناویروس که شرکت ها می خواهند به حرکت تولید در خارج از چین است. اما آن را نمی خواهد اتفاق می افتد. اولا چین است که در حال حاضر بازگشت. هند نیست. کارخانه ها در حال وزوز وجود دارد در اینجا نیست. از همه مهمتر شرکت های جهانی خوشحال هستند وجود دارد. آنها نه خطر جدید و همه گیر تر از مقابله با babus.

چرا babus مثل این ؟ آزمون ورودی است که در آن آغاز می شود. وجود دارد دو prelim مقالات نه برق مقالات و مصاحبه. این ظلم قدردانی می شود اگر آن را هر گونه احساس. شما نمی نیاز به یازده امتحانات آزمون قابلیت برای اینکه یک کارمند دولت. نمی خنده اما یک موضوع ‘اخلاق و صداقت و استعداد’. آن را زیبا و دلفریب, سوالات مانند “چه انتظاری از بنده?” و “توصیف یک ” بحران وجدان”. یکی فکر می کنم هند اجرا می شود یکی از صادقانه ترین خدمات در جهان است. اگر تنها صداقت می تواند آموخته با حفظ پاسخ. یکی دیگر از مقاله در مورد هند میراث و جغرافیا. ترک خوردگی آن نیاز به مقدار زیادی از حافظه صدای موج. در برابر از نقشه های گوگل و اینترنت محتوای دوره است که به عنوان منسوخ شده به عنوان فونت UPSC انتخاب برای چاپ مقاله سوال.

البته ظاهر نامزدها سوال درسی. آنها به سادگی به دنبال حماقت به کرک امتحان است. یک میلیون نفر به علاوه اعمال می شود. کمتر از یک هزار توانید انتخاب شده است. نیمی از صندلی ها محفوظ است. این یک مسخره امتحان درسی و به همان اندازه مضحک انتخاب رای دادن. انتخاب شده است در آنجا اتفاقی برای آن را به عنوان شایستگی. واقعی مهارت های مورد نیاز برای این کار هستند و هرگز مورد آزمایش قرار.

دو سال صرف آماده شدن برای این ذهن بیحس کننده آزمون بمکد هر بیت از خلاقیت و ابتکار و روح و سازمانی خارج از نامزدها. کسانی که آن را نیز حق احساس مانند آنها برتر و شایسته چیزی بزرگ در حال حاضر.

آنها وارد هند بزرگ sarkaari که سیستم پاداش مجموع ریسک گریزی. نشستن در میز کار خود نگه دارید امضای فایل های شما را ترویج کنید. چیزی جدید را امتحان کنید اگر کار می کند هیچ پاداش ویژه اما اگر نتواند شما پیچ هستند. چه خواهد شما را در این سیستم ؟ غم انگیز است که چنین قادر مردم زباله های خود را زندگی می کند در این سیستم برای چه نه به طور کامل تقصیر آنها است. اما در حالی که ممکن است صد چیز اشتباه است با این سیستم برخی از گسل های نهفته در خدمات مدنی جامعه است که تقریبا revels در حال منسوخ و ایجاد موانع. اخیر پیچیده MHA بخشنامه نیست فقط یک شوخی است. آنها یک علامت است. چیزی به عنوان ساده به عنوان زبان قالب بندی صفحه و فونت نیست در طول سال تکامل یافته. واقعا که جدا از sarkaari babus با استفاده از کلمه “تا کنون’?

چقدر سخت است که آن را برای بررسی آنلاین در Covid اعلامیه منتشر شده توسط هنگ کنگ, سنگاپور یا بریتانیا دولت? چقدر دشوار است که آن را به زبان ساده و صفحه نگاه مدرن تر ؟ شما ممکن است یک ارتقاء با توجه به این, اما وجود دارد یک کار رضایت می آید که از بهبود چیزهایی است ؟ این فقط در مورد بخشنامه ها. آن است که در مورد هر sarkaari روند. چرا همه چیز sarkaari باید خسته کننده و کسل کننده و ناکارآمد?

البته تغییر بدون خطر نیست. به تازگی یک گروه از مشتاق IRS افسران پا را از خط. آنها ساخته شده است یک طرح برای ایجاد درآمد پست بحران اما درو عظیم توپخانه ضد هوایی برای آن است. برخی استدلال می کنند این نشان می دهد که ابتکار عمل را به پاداش باشد اما ، اقدام علیه افراد بود و در واقع سخت. اما این سند به حال مشکلات بیش از حد. طرح توصیه شده بودند کهنه درون-به دنبال و ضد رشد است. در حالی که ساخت این سند نشان داد ابتکار, مطالب reeked از همان مورخ ذهنیت است. باز کردن ذهن خود را. دیدن آنچه که دیگر اقتصادهای آسیایی در حال انجام است. هیچ کس انتظار دارد که کارمندان دولت به طور فوق العاده خلاق است. ما به سادگی درخواست از آنها برای باز کردن ذهن خود اقامت به روز شده و بهبود امور است. آه و ساده آن بخشنامه ،

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>