‘این خواهد بود که یک نبرد طولانی’: بیشتر کشورها گزارش اولین Coronavirus مرگ و میر

کارکنان پزشکی با پوشیدن لباس محافظ در خارج از بیمارستان در دائگو کره جنوبی.

عکس: Kim Hyun-tae/آسوشیتد پرس

بیشتر کشورهای در گزارش اول خود را coronavirus مرگ و میر و تلفات ناشی از این رشد در مکان های مانند چین به عنوان تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر در سطح جهان نزدیک به 3000.

استرالیا اعلام کرد اولین مرگ ناشی از این بیماری شناخته شده به عنوان Covid-19 روز یکشنبه ساعت پس از ایالات متحده در گزارش اول خود را به جا گذاشت. بنابراین تایلند بیش از یک ماه پس از آن این کشور در خارج از چین به گزارش یک عفونت است. ایتالیا اضافه شده هشت مرگ و میر بیشتر با 240 جدید مورد تأیید کرد.

در چین مقامات بهداشت گفت: 35 نفر کشته در جمعه آوردن تعداد کل مرگ و میر ناشی از این بیماری در سخت ترین-آمار کشور به 2,870. علاوه بر این, یک دکتر در ووهان درگذشت اوایل صبح روز یکشنبه و پس از او آلوده در حالی که مبارزه با ویروس خود را در بیمارستان گفت.

ایران به عنوان مبارزه برای جلوگیری از بیماری کروناویروس دولت ها از جمله عربستان سعودی و عراق در حال بسته شدن برخی از بزرگترین سایت های مذهبی و لغو نماز. در اینجا به همین دلیل کشورهای خاورمیانه به ویژه نگران است. عکس: Ganoo Essa/ایسنا

سریع-افزایش تعداد موارد و گسترش مرگ و میر از یک بیماری طولانی متمرکز در چین موجب ترس از جهانی همه گیر تنظیم کردن دور جدیدی از محدودیت های مسافرتی و ارسال بازارهای فزاینده پایین. این بیماری همه گیر را تهدید به استرس بیمارستان سیستم در کمتر آماده کشورها و ديگر فعالیت های اقتصادی محروم کردن بسیاری از مردم از معیشت خود را.

“این خواهد بود که یک نبرد طولانی” گفت: بن Cowling رئیس اپیدمیولوژی و آمار زیستی بخش در دانشگاه هنگ کنگ در دانشکده بهداشت عمومی.

چین تعداد موارد تایید شده رشد 573 شنبه به حدود 80,000. تنها هشت مورد جدید ثبت شد در خارج از شهر ووهان که در آن اپیدمی جهانی آغاز شده است.

بیش از آخر هفته, ارمنستان, ایرلند لوکزامبورگ اکوادور و قطر هر یک از گزارش خود عفونت.

آخرین Coronavirus

  • ایالات متحده و استرالیا و تایلند در گزارش اول خود را coronavirus مرگ و میر
  • جهانی مرگ و میر در حال حاضر حدود 3000—چین کشته شدگان از شنبه شد 2,870
  • ارمنستان ایرلند لوکزامبورگ اکوادور و قطر هر یک از گزارش های خود را برای اولین بار عفونت بیش از آخر هفته
  • ژاپن زد slimmed پایین ماراتن در توکیو برای محافظت از بازی های المپیک از خطر این بیماری همه گیر

استرالیا که فوت یک مسافر در الماس شاهزاده خانم کشتی کروز که تا به حال بیش از 700 coronavirus عفونت تایید در میان 3,700 مسافران و خدمه. شش نفر از کسانی که آلوده بودند در ژاپن درگذشت.

مقامات دولتی در استرالیا گفت: این مرد آغاز شده بود به احساس بیمار در طول یک تخلیه پرواز از ژاپن گرفته شده بود به یک بیمارستان در غرب استرالیا, جایی که او درگذشت یک شبه.

در کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اعلام کرد 586 جدید تایید موارد جمعه از جمله یک مرگ.

کشور را سخت تر از محدودیت در مورد سفر به عنوان اپیدمی گسترش یافته است. ایالات متحده خواهد نوار اتباع خارجی که به ایران سفر کرده در گذشته 14 روز معاون رئیس جمهور مایک پنس در گفت و دولت ایالات متحده نیز به شدت مردم را در برابر سفر به مناطق در ایتالیا و کره جنوبی شده است که این ویروس تحت تاثیر قرار.

ایران وزارت امور خارجه تا به حال توصیه می شود شهروندان خود را به دور ماندن از کره جنوبی در حالی که این کشور تحت کنترل دولت خبرگزاری, به گزارش ایرنا آذربایجان بسته شده بود مرز خود را با ایران دو هفته با شروع از شنبه بعد از ظهر.

مقامات شهرستان در پکن گفت: هر دو از آن دو مورد جدید تایید شده در روز شنبه در پایتخت شد شهروندان چینی که پرواز را از ایران است. Ningxia, یک مسلمان منطقه در شمال غربی چین همچنین گزارش دو مورد از جمله در اوایل این هفته.

در مسکو به سفارت چین با صدور بیانیه ای تایید که 80 شهروندان چینی که تا به حال نقض خود اعمال قوانین قرنطینه در روسیه منتقل شده است به یک مرکز قرنطینه.

در یک کنفرانس خبری بعد از چین گفت: این درک بسیاری از کشورها’ محدودیت در سفر توسط شهروندان چینی اما دیدم برخی به عنوان افراطی.

“برخی از کشورها گرفته بود مراحل غیر ضروری” گفت: Cui Aimin مدیر کل وزارت امور کنسولی وزارت امور خارجه بدون توضیح.

رقصنده باله نشان دادن حرکات در طول دوره های باز در جریان زندگی در شانگهای.

عکس: رن بلند/زوما پرس

در همان کنفرانس مطبوعاتی مقامات چینی گفت: سفر هوایی با کره جنوبی و ژاپن قطع شده بود برگشت خواهد بود و بیشتر کاهش می یابد و در هفته آینده.

آقای Cui همچنین اذعان کرد که چینی شهرستانها شده اند نظارت خارجی که از کشورهای آسیب دیده و در معرض آنها را به همان خانه قرنطينه و دیگر بیماری-اقدامات کنترلی اعمال شده به شهروندان چینی.

از جمله مراحل “به طور موثر مانع مرزی انتقال و بهره مند چین و کشورهای خارجی,” او گفت:.

نوشتن به Wenxin فن در [email protected]

بیشتر

  • تنها ماراتن ژاپن زد برای محافظت از بازی های المپیک از Coronavirus
  • چین سیاهی کاهش تلفات Coronavirus
  • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس
  • Coronavirus پوشش زنده

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im