این ماه رمضان, مسلمانان پیدا کردن دلایل جدید برای خیریه

برای جهان 1.8 میلیارد مسلمان در این سال ماه رمضان که شروع می شود پنج شنبه, آوریل به نظر می رسد مانند یک عقب نشینی از سنت است. این بیماری همه گیر به رهبری رهبران اسلامی به مساجد. آنها خواسته اند وفادار برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ پس از هر روز از روزه. در عین حال بسیاری از مسلمانان تصمیم گرفته اند آنها هنوز هم می تواند قرار داده و اعتقادات خود را به اقدام از طریق اعمال خیریه نسبت به آسیب پذیر ترین.

در عراق هزاران نفر از مردم در حال بهره برداری از رسانه های اجتماعی برای جمع آوری مواد غذایی و تحویل آن به مردم فقیر در مستند و خارج از محل کار. آنها در پاسخ به تماس های اخیر از عراق را مورد احترام شیعه و روحانی حضرت آیت الله علی سیستانی, برای کمک به مردم صرف نظر از نژاد و یا دین. او همچنین به مؤمنان اجازه به جست و خیز روزه این سال است.

در Calgary, Alberta شهرستان مسجد راه اندازی بانک مواد غذایی برای 400 خانواده از همه مذاهب است. در هند-کنترل کشمیر مسلمان داوطلبان انداختن کیسه های مواد غذایی در درب خانه همسایگان فقیر در طول شب بنابراین به عنوان نه به شرم آنها.

در بریتانیا مسلمان هستند و پوشش هزینه های مجالس ترحیم کشته شدگان توسط COVID-19. در ماساچوست یک جامعه اسلامی است و برگزاری آنلاین “پیاده روی برای گرسنگی” به جمع آوری پول برای نیازمندان است. در استرالیا, مسلمانان گروه در حال حذف کردن وعده های غذایی به بیمارستان برای سلامتی کارگران در ماه رمضان.

“حضرت محمد گفت: محبوب ترین مردم به خدا کسانی هستند که به نفع دیگران بیشتر” طارق ال-Messidi موسس مدیر CelebrateMercy گفت: دین سرویس خبری. او غیر انتفاعی همراه با شبیه گروه های مسلمان در ایالات متحده مطرح شده است و بیش از 500 ، 000 دلار برای آمریکایی های کم درآمد و صدمه coronavirus بحران است.

در بسیاری از کشورها خدمات دولت باید شک و تردید عمل در پاسخ به این بیماری همه گیر. “اغلب مردم در صحنه در جوامع بسیاری نهفته شیوع غیر رسمی در شبکه های گروه از مردم در ارتباط با روابط اجتماعی از جمله سازمان های جامعه, ایمان گروه ها و باشگاه ها” متحده Mouchka هلر از مجمع جهانی اقتصاد.

در ایالات متحده فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند و کلیساها و کنیسه ها و مساجد و معابد و خانه های دیگر از عبادت به کار با محروم مانند افراد بی خانمان و کسانی که در زندان است. “در نظر بگیرید که چگونه سازمان خود را منحصر به فرد قادر به کمک به جامعه محلی” متحده CDC سایت.

بسیاری از جهان وفادار تصمیم گرفته اند که فاصله فیزیکی به این معنا نیست معنوی فاصله. در طول این سال عید پاک مسیحیان در بر داشت تازه راه برای ابراز عشق نسبت به نیازمندان به عنوان, آیا یهودیان در عید فصح. برای ماه آینده مسلمانان همان را انجام خواهد داد. آن است که یک فرم از پیروزی بر یک, ویروس, ساخت افرادی که احساس درد و رنج تمام طول مقدس روز.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>