ما رو کوچه در محله ما. برخی از آنها هموار و بیشتر نیست. آنها به سمت چپ بیش از روز کامیون زباله آنها استفاده می شود و اگر شما چپ نگاه کردن و حتی بیشتر به گذشته شما ممکن است یک عتیقه شیر دور خود است. سیستم دستی و منظم. این یک بیت از عوام در جهان به طور فزاینده ای به خود اختصاص مقدس آزادی فردی.

وجود ندارد بسیاری از اتاق را برای خطا با کسانی که زباله کامیون, من می گویند که. کوچه به صف شدند با شل و ول گاراژ با هیچ چیز نگه داشتن آنها را اما نیروی عادت و آنها همسو به حق از راه سفت نسیم. ما سوزانده اما کسانی که هنوز باقی مانده اند با ماست کپک و آرایه ای از میکروارگانیسم ها هستند و تلاش می شود یکی با زمین دوباره.

به نحوی هر چند کامیون زباله همیشه آن را از طریق.

پس از آن چیزی اتفاق افتاده در سطح شهر توسط راه پیشرفت است. همه رو سطل های بازیافت و حیاط-سطل زباله جدید و قوطی های زباله و کامیون ها رو بیش از حد بزرگ برای کوچه. آنها مسلما بیش از حد بزرگ برای خیابان های, بیش از حد, اما آنها به اندازه هواپیما حامل سرنشین توسط رانندگان ایستاده در طرف اشتباه با یک پا آویزان و آنها چوب پیش تا کنون که بدون چک کردن برای دیدن اگر کسی در راه است. همه بازمانده همسایه ها آموخته اند به توقف در محل هنگامی که کامیون زباله می آیند.

بدون شک این یک پیشرفت است. این شهر در حال ساخت کوه کمپوست در یک بخش خاصی از مسائل است که به پایان می رسد تا در سطل های بازیافت در واقع بازیافت و در تئوری حداقل کمتر وجود دارد رفتن به جمعی ما midden های دفن زباله. آن را هنوز هم یک هولناک نمایش از زباله.

بسیاری از ما تبدیل شدن به مصرف کنندگان مشتاق به عنوان سیستم اقتصادی ما دیکته و همه چیز ما خرید مومیایی در پلاستیک. ما نمی دانیم چه چیزی در مورد آن انجام دهد بنابراین ما نمایش آن را در مقابل از خانه های ما در روز زباله و سعی کنید به دفع شرم آور است.

در همین حال در شرایطی که از زباله کامیون کوچه شروع به تغییر. به نظر می رسید اتفاق می افتد ارگانیک, اما این واقعا درست نیست. فردی مالکان تصمیم گیری ساخته شده که با تغییر کوچه که شروع به راه پر پیچ و خم مانند جریان هل دادن به نرم سیلت و یا مانند یک کودک نو پا و بدون نظارت. ما به عنوان مثال دیگر ،

برخی از همسایگان احساس فرصتی برای بزرگنمایی کارگاههای خود را. برخی اهمیتی نمی دهند. و کوچه ها باید احساسات بیش از حد: آنها کوچک از تجاوز و ناب نسبت به حسن نیت ارائه میدهد. ما کوچه sidles به سمت حیاط ما که در آن من, شوهر, دیو, قرار داده تا خود را به دیوار بنایی خوبی در خط اموال فقط به مودب. اما اگر شما می خواهید برای گرفتن چند اینچ از کوچه برای خودتان چرا شما فقط می توانید پیش بروید و آن را انجام دهد. آن قرار است به یک مکان از راه حق اما هیچ کس واقعا مسئول است.

دیگر کوچه های صعب العبور هستند در دسترس نباشد. بعد از کوچه بیش تغییر داده شده در انتهای آن به جای یک وسیله نقلیه تفریحی و مردم را به جنوب نمی تواند از طریق دریافت کنید. برخی از مردم تصمیم به رشد سبزیجات در کوچه و افراد دیگر تصمیم گرفت آن را به یک محل عالی برای جمع کردن تمام زباله های خود را. گاهی اوقات همسایه ها مشورت یکدیگر و گاهی اوقات آنها همکاری کنند و گاهی اوقات آنها فقط به انجام آنچه آنها می خواهند. برخی از کوچه های گرفته شده توسط غربت باندهای تمشک.

این چه آزادی به نظر می رسد مانند مردم. برخی از مردمی دریافت و گوجه فرنگی و برخی از مردمی دریافت اضافی پارکینگ و برخی از مردمی دریافت از سمت چپ. اما هیچ کس را شیر کنه.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im