این Georgia شهرستان را مورد ضرب COVID-19. آن آرزوها متحده خواهد پرداخت توجه است.

چهار ماه پیش, Albany, گرجستان شد لرزاند توسط COVID-19.

شهر کوچک 75,000 مردم توسعه یافته یکی از شدید ترین شیوع کروناویروس در ایالات متحده در این بیماری همه گیر را در اوایل روز است. موارد مربوط به چندین مجالس ترحیم برگزار شد در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس و ضعف آلبانی مراقبت های بهداشتی ظرفیت در یکی از نخستین موارد شناخته شده از یک “سوپر پخش” رویداد در کشور است.

در یک نقطه Dougherty County بود چهارم-بيشترين ميزان عفونت در جهان است. اما شهروندان با هم متحد سراسر نژادی خطوط اتخاذ اقدامات پیشگیرانه و ضرب و شتم به ویروس می گویند رهبران محلی.

در طول سفر, گرجستان, عمومی کمیسیون بهداشت و درمان کاتلین Toomey ستایش جامعه را پاسخ. او گفت که این شهر “در حال حاضر می داند که این درس ما می خواهیم همه به دنبال از طریق دولت است.”

این مایه تاسف است که کشورهایی مانند تگزاس و فلوریدا و آریزونا تا حد زیادی نمی توجه مهم درس های تدریس شده توسط آلبانی و دیگر متمرکز شیوع می گوید کمیسر شهر Demetrius جوان است. آن عبارتند از: ساده سلامت اقدامات می تواند کررل COVID-19 گسترش و فروتنی مهم است. Coronavirus نمی دانم قرمز متحده از آبی آقای جوان اشاره می کند.

“من فکر می کنم ما در یک موقعیت خوب … چون از این راه است که ما با هم می گوید:” کمیسر جوان است.

Ga.

چهار ماه پیش, Albany, گرجستان شد لرزاند توسط COVID-19.

شهر کوچک 75,000 مردم – و اطراف آن Dougherty County یک منطقه روستایی در ایالت جنوب غربی توسعه یافته یکی از شدید ترین شیوع کروناویروس در آمریکا در این بیماری همه گیر را در اوایل روز است. موارد مربوط به چندین محلی مجالس ترحیم برگزار شد در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس و ضعف آلبانی بهداشت و درمان-مراقبت از ظرفیت در یکی از نخستین موارد شناخته شده از یک “سوپر پخش” رویداد در کشور است.

در یک نقطه Dougherty County بود چهارم-بيشترين ميزان عفونت در جهان است. گارد ملی پزشکی تیم تبار در این منطقه به کمک چه شد جنوب معادل شهر نیویورک, حماسه, مبارزه است. بیش از 150 نفر کشته شدند.

اما شهروندان با هم متحد سراسر نژادی خطوط اتخاذ اقدامات پیشگیرانه و ضرب و شتم به ویروس می گویند رهبران محلی. شهرستان نورد تعداد روزانه به طور متوسط موارد کاهش یافته و از یک قله 55 در اواخر ماه مارس به حدود 3 در اواخر ماه ژوئن.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

موارد علامت تا برخی به تازگی به عنوان گرجستان امور خارجه شیوع بدتر شده است. آنها هنوز هم بسیار پایین تر مارس اوج ، و Demetrius جوان یک شهرستان آلبانی کمیسر معتقد است که داشتن زندگی از طریق یکی از کنترل شیوع شهروندان منطقه بهتر خواهد بود آماده برای رالی با هم و جلوگیری از دیگری است.

“در حال حاضر ما در حال آماده کردن خود برای رسیدگی احتمالا بیشتر از یک خروش بیش از هر جای دیگر که نمی توانید آمار ما می گوید:” آقای جوان که مادر مریم جوان-کامینز سیاسی و اختصارات در این منطقه است.

این مایه تاسف است که کشورهایی مانند تگزاس و فلوریدا و آریزونا تا حد زیادی نمی توجه مهم درس های تدریس شده توسط آلبانی و دیگر متمرکز شیوع او می گوید. آن عبارتند از: ساده سلامت اقدامات می تواند کررل COVID-19 گسترش و فروتنی مهم است. فکر نمی کنم شما ایمنی بدن و این که, این ویروس فقط بر انواع دیگر از مردم در شهرهای دیگر در دور متحده است.

فوق العاده آمریکایی عدم حاوی ویروس و بازگشایی آن اقتصاد می تواند در بخش توان به امریکا تمایل به یادگیری از تجربه خود را دارد و به بی اعتمادی ریشه در سیاسی. اما coronavirus نمی دانم قرمز متحده از آبی آقای جوان اشاره می کند.

“مردم نوع فکر کردم خوب است که اتفاق می افتد در اینجا اتفاق می افتد اما نه در اینجا.’ اما راه این ویروس کار می کند که آب است هنوز هم برای رسیدن به شما می گوید:” آقای جوان. “این در حال رفتن به پیدا کردن راه خود را وجود دارد. این است که ماهیت آن است.”

تولد یک جنبش

زادگاه آلبانی جنبش لغو تبعیض نژادی مشخص و رای دهندگان حقوق ائتلاف در سال 1961 تاسیس شد که تنظیم صحنه برای کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور بعد از تظاهرات آلبانی یک اکثریت سیاه شهر تا حد زیادی تفکیک که در آن قدرت و ثروت است که هنوز متمرکز در جامعه است.

آن است که بخشی از کمربند سیاه یک مدت محبوبیت توسط بوکر تی واشنگتن به مراجعه به هلال حاصلخیز زمین در حال اجرا از طریق 11 ایالت های جنوبی. امروز 32 درصد از ساکنان در فقر زندگی می کنند – در مقایسه با 12 درصد در سراسر کشور. مانند بسیاری از شهرهای کوچک و بزرگ در سراسر ایالات متحده در آن محلات محدوده از شسته و رفته دردار خیابان های شمال حومه به اتلاف سرمایه و فروپاشی از جنوب شرقی منطقه از شهر شناخته شده به عنوان Darkside.

و هنگامی که این ویروس ضربه سیاه و جمعیت – احاطه شده توسط مزمن اقتصادی و نابرابری های سلامت از جمله عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی – رنج می برد بیشتر. نود درصد از کسانی که درگذشت در آلبانی بودند ،

در زمان اولیه شیوع زیادی از این شهر را در ساختار سیاسی از جمله آن شهردار شد و تا حدودی تاسف در بهداشت عمومی اطلاعات از سطح دولت می گوید آقای جوان.

اما زمانی که موارد به شدت افزایش یافت در ماه مارس تنها نیاز به یک هماهنگ جامعه گسترده پاسخ پرسش میرسیم.

“ما به طور ناگهانی در یک وضعیت که خواستار اقدامات شدید” او می گوید.

مایکل فاولر است که یک کشیش محلی که همچنین به عنوان پزشکی قانونی شهرستان. در اوج شیوع او “سخت ترین شغل در کشور” با توجه به فرماندار کمپ.

یکی از چیزهایی دکتر فاولر می گوید: او از آن تجربه آموخته بود به حرکت سریع است.

“من فکر می کنم ما شروع به پریدن کرد و در آن با ارائه روزانه اطلاعات در مورد حالت های انتقال و نرخ مرگ و میر و گفت: ما مردم را به ایستادگی در کنار هم و بسیاری از آنها را با هم می آیند,” او می گوید.

آنها متوجه شدند که تمام نیازهای جامعه را به اتخاذ روش ساده پیشگیری از ضرب و شتم به ویروس و قرار دادن در مورد منحنی رو به پایین است.

“این نمی تواند فقط تعداد کمی از مردم با پوشیدن ماسک,” او می گوید.

در سفر دو هفته پیش به آلبانی جورجیا عمومی کمیسیون بهداشت و درمان کاتلین Toomey ستایش جامعه را پاسخ به اولیه آن آغاز شده ، او گفت که این شهر “در حال حاضر می داند که این درس ما می خواهیم همه به دنبال از طریق دولت است.”

دولت ممکن است نیاز به توجه به آلبانی را به عنوان مثال به دلیل coronavirus موارد در گرجستان چرخش به شدت رو به بالا پس از پایان ماه مه.

در ژوئن 1, گرجستان را هفت روز نورد متوسط از موارد جدید بود 620. در جولای 20, آن 2,979.

به آلبانی را به رهبران سیاسی این افزایش معنی است که آنها نمی تواند استراحت در laurels خود را. آنها به مبارزه در یک نبرد بزرگ اما جنگ تمام نشده ،

“من فکر می کنم ما را از انجام آنچه که ما انجام می دهند می گوید:” دکتر Fowler. “ممکن است یکی دیگر از افزایش و یا یک ویروس جدید است. ما باید به یاد بگیرند که با آن زندگی می کنند.”

“مردم در زمان به طور جدی به آن”

در حال حاضر سیاست گرجستان است riven توسط اختلاف بین فرماندار کمپ یک محافظه کار جمهوری خواه و آتلانتا دموکراتیک شهردار Keisha لنس کف بیش از ماسک و سایر اقدامات پیشگیرانه.

در جولای 10, شهردار کف – یک پتانسیل معاون ریاست جمهوری برای انتخاب presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن – صدور یک فرمان بازگشت آتلانتا به فاز 1 از بازگشایی. در میان چیزهای دیگر فرمان موظف به پوشیدن ماسک ،

فرماندار کمپ ثبت شده است کت و شلوار و درخواست یک دستور است که نوار خانم کف از اجرای او سفارش و یا صحبت کردن در مورد او ادعا میداند. گرجستان شهرهای محروم از صدور coronavirus قوانین است که محدود تر از آن اعلام شده توسط استاندار با توجه به کت و شلوار.

آلبانی که یک شهردار است, تا تلاش برای نادیده گرفتن فرماندار در ماسک. اما آن را ندارد به می گوید: کمیسر جوان است.

“این خیلی بد است که در اینجا ما نیاز نداریم اجباری چیزی که می گوید:” آقای جوان. “همه پوشش تا به خوبی. کسب و کار پاسخ داد. ما در موقعیت خوبی که در آن مردم آن را در زمان به طور جدی.”

پس از تجربه همه گیر نزدیک محلی رستوران رفته اند فراتر از دولت و استانداردهای طراحی مجموعه ای از استانداردهای محلی و مهار دهانه. طول اولیه موج های محلی و سازمان های غیر انتفاعی ظهور به تهیه تجهیزات حفاظت فردی بنابراین صاحبان کسب و کار کوچک می تواند در پیدا کردن و پرداخت هزینه حمایت خود را برای کارکنان و مشتریان است. (در نهایت دولت محلی در پا با کمک های مالی برای کمک به پرداخت هزینه برای آن دسته از منابع.)

آقای جوان گفت: فرماندار کمپ نباید دخالت با دولت های محلی در انتخاب آنها را برای محافظت از جوامع خود و در صورتی که واقعا بدتر ماسک دستور ممکن است مفید باشد. اما او اضافه می کند که او متوجه می شود که وجود احساسات قوی در ماسک موضوع در هر دو طرف.

“و شما باید از عاملی است که در” او می گوید.

آلبانی را تجربه کمک خواهد کرد که آن را مقابله با ادامه بیماری همه گیر به گفته آقای جوان. او می گوید: COVID-19 خروش همچنین برجسته نژادی و نابرابری اقتصادی در این منطقه از سیاه و سفید جامعه آمار بود خیلی سخت. شورای شهر آغاز شده است یک طرح برای بهبود سلامت در سراسر منطقه به بهبود جامعه همه گیر دفاع.

“من فکر می کنم ما در یک موقعیت خوب … چون از این راه است که ما گرد هم آمدند. و من هم فکر می کنم چیزهای بسیار امیدوار … در شرایط از آنچه که این ویروس در معرض می گوید:” کمیسر جوان است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de