هر سال بیش از 10 میلیون زودرس کودکان آمریکایی مسائل سر خود را پر از پیشوندها و پسوندهای ریشه شناسی و ریشه واژه ها. هدف خود را: برای باد تا در این مرحله در موسسه ملی املا زنبور عسل در واشنگتن است.

کمتر شناخته شده است که هزاران نفر از کودکان در خارج از کشور در حال تحصیل ، هر سال تعداد کمی از دانشجویان بین المللی خود را به پیوستن به آمریکا همسالان در سی – یک یادآوری است که زبان انگلیسی متعلق به جهان است. و آمدن مه 11 ساله نادیا Chelpang Mashoud غنا تازه ضرب املا قهرمان در میان آنها می شود.

حدود 130 میلیون آفریقایی انگلیسی صحبت می کنند و بسیاری از صحبت به زبان انگلیسی مستقر در هند و pidgins. اما تعداد کمی از مردم در هر نقطه از جهان صحبت به زبان انگلیسی کاملا با ظرافت غنا جدید بالا speller که می گوید کلمه مورد علاقه او است “triskaidekaphobia” – ترس از شماره 13.

در حال حاضر غنا مسابقه تنها Scripps مقدماتی جام جهانی در آفریقا. و باعث می شود که رقبای خود یک نوع خاصی از سفیر می گوید مسابقات سازمان Eugenia Tachie-Menson.

“تصویر از آفریقا تعداد زیادی از افراد در امریکا رشد با گرسنه است لاغر, کودکان و نوجوانان با مگس گیر به چهره خود را و پس از آن ما نشان می دهد تا با بچه ها که می تواند به رقابت با بهترین معلم املا در جهان است,” او می گوید. “که تغییر ذهن است.”

ژوهانسبورگ

Empanoply.

تعریف: به لباس در یک دست کت و شلوار از زره پوش.

E-M-P-An-O-P-L-Y Empanoply.

این یک کلمه اتصالات به ارسال یک قهرمان به نبرد و این دقیقا همان چیزی است آن را روز شنبه هنگامی که 11 ساله نادیا Chelpang Mashoud لرزاند کردن کسانی که نه نامه به رهبر, پیروزی او به عنوان غنا 2020 ملی املا زنبور قهرمان.

“من خیلی خوشحال بودم – من در واقع با غرق شادی” نادیا می گوید: به یاد لحظه ای که او متوجه او گرفته بودم ،

هر سال در سراسر ایالات متحده بیش از 10 میلیون زودرس کودکان آمریکایی مسائل سر خود را پر از پیشوندها و پسوندهای ریشه شناسی و ریشه واژه ها. یک دست کت و شلوار از زره پوش اگر شما خواهد شد برای جنگ است که یک زنبور عسل املایی.

این فقط چند صد آن را به اوج خود ورزش – موسسه ملی املا زنبور عسل برگزار شد هر بهار در واشنگتن که در آن آنها را در رقابت برای شانس در $50,000 و دمدمی نوع آمریکایی شهرت. (جیمی کیمل مثلا میزبان برنده ترین سال خود را نشان می دهد برای یک املا مرحله نهایی مسابقات در برابر … خود را.)

آمریکا فینالیست پیوست توسط تعداد کمی از خارج از کشور از جمله دقیقا یک آفریقایی speller. غنا ملی املا زنبور عسل است که در حال حاضر این قاره تنها Scripps مقدماتی یک واقعیت این مسابقات را برگزار Eugenia Tachie-Menson می گوید آنها باعث می شود یک نوع خاصی از سفیر.

“تصویر از آفریقا تعداد زیادی از افراد در امریکا رشد با گرسنه است لاغر, کودکان و نوجوانان با مگس گیر به چهره خود را و پس از آن ما نشان می دهد تا با بچه ها که می تواند به رقابت با بهترین معلم املا در جهان است,” او می گوید. “که تغییر ذهن است.”

شجاعت Ahiati/حسن نیت ارائه میدهد از مربیان پایه

کودکان رقابت در 13th edition از غنا ملی املا زنبور عسل در کوماسی غنا. برنده خواهد شد و حضور در موسسه ملی املا زنبور عسل در واشنگتن ،

این یک یادآوری است که زبان انگلیسی متعلق به جهان و به طور خاص که متعلق به آفریقا است. امروز وجود دارد بیشتر انگلیسی زبان در نیجریه به تنهایی از در انگلستان خود را. (نیجریه در واقع بیشتر انگلیسی زبان از همه به جز چهار کشور دیگر در جهان است.) در مجموع حدود 130 میلیون آفریقایی انگلیسی صحبت می کنند با بسیاری از صحبت کردن به زبان انگلیسی مستقر در هند و pidgins که جوامع آفریقایی ایجاد شده به عنوان آنها کشیده و خم های قدیمی استعماری زبان خود را برآورده نمایند و زبانی نیاز دارد.

اما تعداد کمی از مردم – و نه فقط در غنا و آفریقا بلکه در هر نقطه در جهان – زبان انگلیسی صحبت می کنند کاملا با ظرافت غنا جدید بالا speller.

برای مثال کلمه مورد علاقه او.

“Triskaidekaphobia,” نادیا می گوید مانیتور خبرنگار و قبل از آن خبرنگار می تواند حتی sheepishly درخواست برای املای او. “T-R-K-A-I-D-E-K-A-P-H-O-B-I-A” او بخواند “ترس از شماره 13.”

دوباره یک کلمه اتصالات برای برنده غنا 13th ملی سالانه زنبور عسل. این رقابت ها شده است در حال اجرا از سال 2008 و در حال حاضر تساوی بیش از 7000 رقبای سالانه در آن منطقه ای مسابقات مقدماتی خانم Tachie-Menson می گوید.

اما نادیا اولین برنده از این کشور منطقه شمال که به لحاظ تاریخی عقب مانده دیگر نقاط کشور در سواد و سطح آموزش و پرورش.

در این راه نادیا نیست که متفاوت از او قهرمان داستانی Akeelah اندرسون به عنوان شخصیت سال 2006 فیلم آمریکایی “Akeelah and the Bee” است که زیر یک آمریکایی آفریقایی تبار از درون شهر لس آنجلس به عنوان او مبارزه راه خود را به دور نهایی ملی املا زنبور عسل.

“من با الهام از Akeelah را تعيين برنده,” نادیا می گوید حتی به عنوان او در حال حاضر شروع به خدمت به عنوان الهام بخش خودش.

“شما باید به یاد داشته باشید که در این بخش از غنا و … آن را بسیار مردسالار جنسیتی جامعه می گوید:” Mariama Alhassan مدیر Alhassan Gbanzaba یادبود مدرسه در شهرستان تمل که در آن نادیا یک دانشآموز کلاس ششم. “و بنابراین او را پیروزی بزرگ است. اثر موج دار شدن از آن بسیار گسترده است.”

اما برای یک بچه مثل نادیا که در آرزوی تبدیل شدن به یک دکتر یا مهندس و می گوید: او عاشق ریاضی و علوم تا آنجا که به زبان انگلیسی – به همین دلیل اختصاص زمان زیادی به چه اجازه دهید آن صورت, به نظر می رسد یک بیت از یک باطنی پیگیری?

خانم Tachie-Menson می گوید که حتی شاید به خصوص در سن رقم و بررسی املا املا زنبور عسل در واقع بسیاری از ارزش عملی برای دانش آموزانی که به رقابت بپردازند.

“در قلب آن, آن را در مورد آموزش افراد برای برقراری ارتباط موثر,” او می گوید. نه به ذکر است “شما یاد فضل و شن تحت فشار – مهارت است که هر کس در این جهان نیاز دارد” آیا آنها قصد دارند طلسم راه خود را از طریق آن یا نه.

برای نادیا, البته, وجود دارد, منافع ملموس و همچنین. در مه, او را در سفر به واشنگتن – اولین سفر به ایالات متحده که در آن او را نه تنها رقابت در Scripps زنبور عسل, اما همچنین شرکت توسط سفیر غنا و محلی غنا جامعه است. او به دنبال به جلو به دیدن موزه اسمیتسونیان, او می گوید, و به دیدار با رقبای از سراسر اقیانوس.

“من بیشتر هیجان زده است چرا که من در ملاقات کودکان از آمریکا و پیدا کردن دوستان جدید,” او می گوید. و البته او را کت و شلوار برای نبرد – که او را empanoply – و نشان می دهد دوستان جدید خود فقط به آنچه غنا املا قهرمان می توانید انجام دهید.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو