Thiruvalluvar اهمیت به میانمار

میانمار مهم است که هند به دلایل مختلف. آن است که نقطه تقاطع هند محله اول و قانون سیاست های خاور. آن را نیز تنها در جنوب شرق کشور آسیایی است که به شکل یک مرز شمال شرقی ایالت هند است. با برآورد بیش از 130 گروه های قومی میانمار متنوع فرهنگ و زبان است برای همه برای دیدن و تجربه است. میانمار نزدیک به قلب من به دلیل حضور خود را پر جنب و جوش تامیل مهاجر که شامل نزدیک به 10 لاخ مردم است. بیش از یک دوره از زمان, سهم تامیل خارج از کشور به دست آمده است ارتفاع زیادی وجود دارد و نمونه های مختلفی برای برجسته کردن همان.

یکی از برجسته ترین نمونه هایی است که سهم Saraswati Rajamani نسبت به Netaji Subash چاندرا بوز ارتش ملی هند (INA). Saraswati بود که بر اساس میانمار قبل از او رفت و برگشت به هند پس از دوره خود را از خدمات در هوش بال از قانون مهاجرت و ملیت به طول انجامید که حدود سه سال است. سیمون Anholt مستقل مشاور سیاست ایجاد کرده است جالب و شاخص به نام “خوب کشور شاخص’. این ایده به عنوان در توضیحات آن ساده است: “به اندازه گیری آنچه که در هر کشور بر روی زمین منجر به منافع مشترک بشریت و آنچه در آن طول می کشد دور نسبت به اندازه آن’. در این زمینه قوی متفکر فیلسوف و نویسنده به نام Thiruvalluvar در زمان خود صحبت کرد و از چه و چه خوب کشور باید باشد. خود را بسط و توسعه, چشم انداز و ماموریت آنقدر عمیق است که خود را magnum opus, عنوان Thirukurral پیدا کرده رزونانس فراتر از سواحل هند ارگانیک.

Thiruvalluvar تاثیر در میانمار است که هیچ کمتر است. عمق Thirukural شده است بارها و بارها مورد تأکید مختلف تامیل محققان نوشته شده و ترجمه متن به نفع همه است. می شود آن را عبادت خدا رفتار فضیلت عشق, دین, روابط, قدردانی, حکومت و یا انجام متن آماده reckoner. آن غواصی عمیق به همه این جنبه ها در یک شیوه ای دقیق. گفته شده است که رئیس جمهور سابق هند, Dr. A. P. J. Abdul Kalam انجام شده را کپی Thirukural با او هر جا او رفت. در بسیاری از کلام سخنرانی می تواند یکی از آیات جالب از Thirukural به نقل از او.

برای کسانی که سفر کرده اند چنای Valluvar Kottam یک بنای تاریخی اختصاص داده شده به Thiruvalluvar شده اند که در برای مشاهده لیست و یا در غیر این صورت یکی که قطعا criss عبور را در حالی که شلوغ از طریق این شهر به عنوان آن واقع شده است درست در قلب شهر. مشابه راه اندازی شده است نهادینه یک زن و شوهر از سال پیش در میانمار به لطف میانمار تهتن Valluvar Kottam افتتاح کمیته سازی توسط پویا تامیل خارج است.

سفر بیش از سه دهه انجام شده است اتومبیل, اما, انجام, و آن را در نهایت شاهد به ثمر رسیدن در ماه مه سال 2018 است. این کمیته گرفته بود تلاش برای دریافت Thiruvalluvar مجسمه ساخته شده در پورام همچنین به عنوان شناخته شده Mamallapuram در نزدیکی چنای و بعد آن را به میانمار است. مراسم تحلیف شاهد چندین کلید کارمندان شرکت در آن از دولت میانمار به عنوان به خوبی به عنوان دیگر تاميل از سنگاپور مالزی و جاهای دیگر در جنوب شرق آسیا.

یکی از دلایل تاسیس برای این کمیته به موسسه Valluvar Kottam در تهتن در میانمار است که اعضای این کمیته احساس تاثیر قوی که Thiruvalluvar و Thirukural تا به حال در جهان بودن یک کاتالیزور برای خود کمال است. به طوری که برخی از روشنفکران از اروپا evinced علاقه خود را در خواندن متن با سود اضافه شده است که آن را فعال کنید آنها را به یک تصویر مثبت از تاميل در سطح جهان است.

میانمار دولت در آن بخش شده است استقبال از این ایده از Valluvar Kottam در تهتن; آنها را تضمین یارانه های داده شده به این کمیته برای این منظور از مواد ساخت و ساز برای ساختمان Kottam. مقامات دولت حاضر بودند که مجسمه برای اولین بار وارد در میانمار.

از اهداف اصلی این کمیته است که conceptualised و نهادینه Valluvar Kottam باقی می ماند و برای رسیدن به معاصر میراث Thirukural به جوانان و کودکان در میانمار. آن است که به این اثر است که آنها سازماندهی بر اساس این هفته ‘Kural زمان که می بیند مشارکت فعال به درک Thirukural بهتر است. برنامه همچنین شناور بیشتر به دنبال مشارکت کودکان در این تلاش.

اعضای این کمیته به من گفت که آنگ سان سو چی, دولت مشاور میانمار خوانده است Thirukural به زبان انگلیسی و ابراز علاقه او به خواندن آن در برمه بیش از حد. کمیته هدر رفته هیچ زمان در ترجمه این متن به برمه و آنها ارائه آن را به او در روز افتتاح Valluvar Kottam در میانمار.

به تاریخ Valluvar Kottam در میانمار همچنان به جذب بازدید کننده از سراسر جهان است.

در اینجا فروتن تلاش توسط یک گروه از افراد متعهد تامیل مهاجر در میانمار برای به اشتراک گذاشتن آنچه Thiruvalluvar تدریس در گذشته و آن است که همیشه مرتبط است. به عنوان افراد ما باید در حفظ و بازگشت به آن به درک کامل آن معنا و به درونی پیام خود را از انجام هدف از زندگی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>