فکر می کنم آن را از طریق: اعلام نشده و تاخیر در پاکسازی واردات چین صدمه شرکت هندی دقیق استراتژی مورد نیاز

مشخص شده بدتر از هند و چین دارای روابط آشکار خود را در حوزه اقتصادی. شده اند وجود دارد شکایت از صنعت بدن در طول چند روز گذشته که واردات از چین برگزار شد تا در بنادر. به طوری که MSME وزیر Nitin کرد تا به حال برای ارسال به امور مالی و بازرگانی وزیران به مرتب کردن این موضوع. خود را به نقطه که در آن شرکت هندی که در حال صدمه زدن به واردات آنها برای پرداخت در حال برگزار شد.

کرد نقطه در. برای مطمئن هند برای شروع disentangling اقتصاد آن از چین است. اما شیوه ای که در آن باید انجام شود باید از طریق فکر. زانو حرکت تند و سریع واکنش را تنها اضافه کردن به داخلی استرس است. آن می تواند منجر به کمبود دارو و تجهیزات بهداشتی ضروری برای مبارزه با Covid. این تماس به سوال هند قابلیت اطمینان به عنوان یک تولید مقصد برای MNCs. برای مثال غیر معمول تاخیر در پاکسازی کالا در آینده از چین نیز صدمه دیده MNCs که زنجیره تامین span بسیاری از مناطق جغرافیایی. ایالات متحده-هند همکاری استراتژیک فروم هشدار داده است دولت به آسیب های ناشی از این تاخیر.

جهانی شدن در حال حاضر دهانه تمام بخش های اقتصاد. عنوان کرد مشاهده یک کشاورز هیئت ملاقات او به اصرار حذف سرزده تاخیر در گمرک گواهی عدم سوء پیشینه در بنادر به عنوان واردات از اسپری برای آفت کش ها برگزار شده است ، برخی از صادرکنندگان هند نیز در پایان دریافت از اقدام تلافی جویانه توسط چینی ها. هیچ یک از این نمونه ها را دور نیاز به فاصله گرفتن هند از برخی از تجهیزات چینی حق دور. شبکه های مخابراتی تجهیزات و کالا واردات برای بخش برق در حال استراتژیک مناطق به شدت آسیب پذیر به حملات سایبری. باید وجود داشته باشد جایی برای توهم دیگر: اگر ما اجازه می دهد چینی برای هک شبکه های ما و انجام جنگ سایبری آنها خواهد شد.

اما باید دقیق استراتژی کلی در واردات است. یک اقتصاد مدرن بسیار پیچیده شبکه ای که قطعات را نمی توان disentangled از طریق اقدامات ساده. هند حق دارد قصد در کاهش وابستگی به چین است. اما این نیاز به آمده پس از یک ارزیابی واقع بینانه از وضعیت و تصمیم گیری در مراحل متارکه. برای جلوگیری از آسیب بیشتر به اقتصاد داخلی اعلام نشده اقداماتی از قبیل چک کردن تمام محموله حتی در یک مسیر سریع باید سیستم نورد. هند توانایی جداسازی دور زنجیره تامین از چین بستگی دارد و تا حدودی در شهرت آن را در سهولت انجام کسب و کار. تاخیر نمی صیقل دادن آن است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de