دزد سرقت ون گوگ نقاشی از موزه بسته Coronavirus

نقاشی ونسان ون گوگ, ‘محله باغ در نونن, بهار,’ به سرقت رفته بود از لارن موزه در هلند بود که در آن در وام.

عکس: جزوه/دله de leeuw/شاتر

در یک عجول و بی پروا شبانه سرقت, سارقان به سرقت برده نقاشی ونسان ون گوگ از یک هلندی موزه که بسته شده برای coronavirus مستند, پلیس گفت:.

نقاشی “محله باغ در نونن بهار” ربوده شد حدود 3:15 صبح دوشنبه سارق پس از شکست یک درب شیشه ای در خواننده لارن موزه در شهر لارن, 18 کیلومتری جنوب شرقی شهر آمستردام. این تنها آثار هنری به سرقت رفته است.

پلیس هشدار با زنگ هشدار, وارد به جستجوی منطقه اما هیچ ردی از سارق است. یک سخنگوی پلیس هلند گفت: مقامات به دنبال کمک از ساکنان محلی که دوربین های ویدئویی ممکن است ثبت سارق.

پلیس در صحنه در خواننده لارن موزه در لارن هلند که در آن ون گوگ نقاشی به سرقت رفته بود اوایل روز دوشنبه.

عکس: رابین ون lonkhuijsen/شاتر

در سال 1884 نقاشی بود که در وام از هلندی موزه Groninger از ژانویه یکی از چندین ون گوگ (1853-1890) ساخته شده در نونن جایی که او رفت و به زندگی با پدر و مادر خود را در اواسط 1880s. نفت-در-چوبی-پانل های نقاشی از باغ در parsonage جایی که پدرش به عنوان کشیش.

نقاشی ارزش شناخته شده نیست, سخنگوی موزه Groninger گفت.

مدیر کل خواننده لارن موزه Evert van Os گفت: موزه امنیت سیستم در عمل به طور کامل با توجه به پروتکل. “این پروتکل که ما در حال حاضر زیر شده است برای سال های سال است که به خوبی هماهنگ با ما, کارشناسان بیمه,” او گفت:. “البته ما می توانند یاد بگیرند چیزی از این.”

“ما عصبانی هستند شوکه و غمگین” آقای ون Os گفت.

مقامات هلندی ثبت نام کرده اند سرقت با اینترپل در تلاش برای اطمینان حاصل شود که نقاشی نیست به فروش می رسد.

روز دوشنبه سرقت اولین بار نیست از این موزه که در مجموعه شامل هنر از 1850-1950 دوره از جمله هفت مجسمه توسط فرانسه اگوست رودین.

در سال 2007 یک اصل رودین معروف ترین مجسمه “متفکر” بود در میان هفت برنز آیتم های به سرقت رفته از موزه مجسمه های باغ. آن را بازیافت شد و دو روز بعد به شدت آسیب دیده است.

نوشتن به لورنس نورمن در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de