آنها مواجه ایم وحشیانه پلیس در خارج از کشور. در حال حاضر آنها در حال مشاوره با ما داعش است.

به عنوان شهرستانها در سراسر ایالات متحده فوران با معترضان نشان دادن در برابر قتل Breonna تیلور و جورج فلوید و خواستار پایان دادن به خشونت پلیس اینترنت بود فوران بیش از حد: با مشاوره.

برای رعنا Nazzal که توییتر موضوع در شناسایی پلیس سلاح های ویروسی رفت آن آغاز شده و با یک تماس تلفنی از یک دوست در نیویورک بود که اخراج شدن در با گاز اشک آور بود و هیچ وقت برای تحقیق چه باید بکنید. خانم Nazzal که بسیاری از سال را صرف پیوستن به سازماندهی تظاهرات در سرزمین های فلسطینی به او راهنمایی سریع در نگه داشتن امن, اما پس از آن تصمیم گرفت تا آن را ،

این نوع سوئیچ برای ایالات متحده است که معمولا در موقعیت ناظر از خشونت پلیس اقدام در سطح جهانی. اما زمانی که حقوق بشر در اعتراض به آمریکا – همراه با پلیس اقدام به توقف آنها – یک جنبش فراملی از به اشتراک گذاری اطلاعات با آنها.

این به اشتراک گذاری اطلاعات بود که هر دو مورد نیاز و لازم برای مردم در روی زمین با توجه به میزان آسیب ها در آمریکا می گوید: دکتر میشل Heisler از پزشکان برای حقوق بشر است. “از نظر پرتابه آسیب های ما در حال حاضر مستند در مورد یک صد و یا بیشتر کاملا جدی موارد است.”

برایتون, انگلستان

به عنوان شهرستانها در سراسر ایالات متحده فوران با معترضان نشان دادن در برابر قتل Breonna تیلور و جورج فلوید و خواستار پایان دادن به خشونت پلیس در اینترنت, توییتر شد, فوران بیش از حد: با مشاوره.

“راهنمایی اگر نه با پوشیدن یک ماسک ضد گاز … مالش خرج کردن از نمک در اطراف چشم کمک می کند تا مبارزه با تاثیر دود. … مراقبت ایمن ماندن و حفظ گزارش. عشق از کشمیر.”

“در فلسطین اولین چیزی که ما را زیر آتش است شناسایی نوع سلاح های اسرائیلی پلیس/سربازان در حال برگزاری است. این تعریف استراتژی خود را برای مقاومت در برابر + تلاش برای ایمن خواهد بود.”

“سربازان اسرائیلی گاهی اوقات استفاده از نارنجک به نازک کردن جمعیت و سپس رفتن و دستگیری مردم است. آنها می دانند که مردم با تجربه اجرا نمی شود از نارنجک. نگه دارید که در ذهن به خاطر اسرائیل قطار ما پلیس و آنها ممکن است با استفاده از همان استراتژی است.”

از شناسایی سلاح برای حفاظت از خود در هنگام شات در کاربران از سرزمین های فلسطینی کشمیر شیلی و دلار هنگ کنگ به مشاوره در هر جنبه ای از نشان دادن در برابر وحشیانه پلیس آمریکا و نگه داشتن امن هنگامی که در میان هرج و مرج است.

این نوع سوئیچ برای ایالات متحده است که معمولا در موقعیت ناظر – و گاهی اوقات تامین کننده – خشونت پلیس اقدام در سطح جهانی. اما به عنوان تعدادی از تظاهرات در سراسر جهان افزایش یافته است در سال های اخیر به عنوان مردم به خیابان آمده اند تا خواهان حقوق و آزادی های, بنابراین بیش از حد یک جنبش فراملی از به اشتراک گذاری اطلاعات تا حد زیادی در توییتر و تمرکز بر ایمنی. و هنگامی که این اعتراضات به آمریکا – همراه با پلیس اقدام به توقف آنها – جنبش آمد با آنها.

“تغییر زندگی” اطلاعات

اجرای قانون در سراسر جهان به طور فزاینده ای در پاسخ به تظاهرات مردمی با جمعیت کنترل سلاح (CCWs), با توجه به U. غیر دولتی سازمان پزشکان برای حقوق بشر (PHR). “گسترش CCWs بدون کافی, تنظیم, آموزش, نظارت و/یا پاسخگویی منجر به گسترده و روال استفاده و یا سوء استفاده از این سلاح و در نتیجه آسیب و ناتوانی و مرگ” PHR که در سال 2016 گزارش. در سال 2019 تحلیلگران در متفقین تحقیقات بازار یافت می شود که جهان nonlethal سلاح های بازار است که, سلاح های اغلب استفاده می شود در اجرای قانون – می تواند به ارزش بیش از $9.6 میلیارد دلار تا سال 2022.

برای رعنا Nazzal که توییتر موضوع در شناسایی پلیس سلاح های ویروسی رفت آن آغاز شده و با یک تماس تلفنی از یک دوست در نیویورک بود که اخراج شدن در با گاز اشک آور بود و هیچ وقت برای تحقیق چه باید بکنید. خانم Nazzal که بسیاری از سال را صرف شرکت در هفتگی اقدام مستقیم و پیوستن به سازماندهی تظاهرات در سرزمین های فلسطینی است و در حال حاضر در حال انجام کار کارشناسی ارشد خود را در تورنتو به او راهنمایی سریع در نگه داشتن امن, اما پس از آن تصمیم گرفت تا آن را یک گام بیشتر است.

Dar یاسین/AP

درگیری بین هند پلیس و معترضان کشمیری مانند این در اینجا در طول یک تظاهرات در حومه سرینگر در 22 ژوئن 2018 هستند از انواع درگیری که ایجاد پایگاه دانش در حال حاضر در حال ارائه به آمریکا معترضان امروز.

در حالی که برای او نگران ایمنی در های تمام است که او می دانست که خانم Nazzal نیز احساس یک حس قوی از ضرورت. “در فلسطین ما معمولا نگه داشتن [معترض هویت و آگاهی از سلاح] تحت کاری ادامه داده اند,” او می گوید. “من هنوز هم هرگز لمس یک سلاح; من نمی دانم که خیلی در مورد آنها. اما در حال حاضر من می تواند به دنبال و یا شنیدن صدا. این یکی از چیزهایی است که من در زمان طولانی برای یادگیری و زمانی که من این زندگی در حال تغییر است.”

خانم Nazzal قادر به شناسایی این سلاح استفاده می شود در برابر آمریکا معترضان از آنجا که بسیاری از این سلاح ها به خصوص گاز اشک آور خریداری شده توسط اسرائیل و دیده می شود در تظاهرات در سرزمین های فلسطینی هستند که در ایالات متحده ساخته شده است. معترضان در ایالات متحده قادر به در به دنبال سلاح اخراج در آنها و با استفاده از خانم Nazzal پست ها در میان دیگران آنها را تشخیص و حدس تحصیل در مورد گام های بعدی در طول تظاهرات.

این به اشتراک گذاری اطلاعات مورد نیاز بود برای مردم بر روی زمین داده شده است که میزان صدمات در آمریکا قابل مقایسه با دیگر تظاهرات در سراسر جهان به گفته دکتر میشل Heisler, PHR مدیر پزشکی و استاد دانشگاه میشیگان داخلی, پزشکی و بهداشت عمومی. “در حال حاضر ما به طور سیستماتیک مستندسازی موارد خاص از صدمات اما قطعا در شرایط پرتابه آسیب های ما در حال حاضر مستند در مورد یک صد و یا بیشتر کاملا جدی موارد است. مقیاس و شدت قابل مقایسه است.”

برخی از موارد PHR مستند است شامل یک خبرنگار در لوئیزویل کنتاکی بود که در برخورد با یک فلفل توپ در حالی که به صورت زنده از تلویزیون تحویل داده شده توسط یک افسر است که به نظر می رسد هدف به طور مستقیم در او و یک افسر پلیس در شهر نیویورک که پایین کشیده ماسک صورت از تظاهر کنندگان که در حال حاضر دست خود را از بالا و اسپری فلفل به طور مستقیم به چهره اش.

یک نمایش جدید آمریکا

ساغر کال از بنیانگذاران واقعیت-چک کردن پلت فرم Metafact و متخصص در ردیابی اطلاعات غلط آنلاین, متولد شد, در دره کشمیر و ازدواج به یک شهروند ایالات متحده. او 11 ساله بود هنگامی که شورش آغاز شده در هند-کنترل کشمیر و او می گوید: او هرگز فکر نمی کردم او تا کنون شاهد ادارات پلیس در آمریکا در کامل خود را تاکتیکی دنده با استفاده از جمعیت-اقدامات کنترلی در راه او را دیدم در طول تظاهرات در کشمیر.

“سیاست خارجی ایالات متحده همیشه انتقاد, اما مشکلات داخلی هیچوقت راه به جریان اصلی رسانه های خارج از کشور,” او می گوید. “آن را تنها در حال حاضر که ما می دانیم چگونه به شدت نژاد پرستی و نابرابری تحت تاثیر جمعیت زیادی از کشور است.”

برای معترضین و افرادی که مشاوره آنها شده است وجود دارد مشخص شده تغییر نه فقط در راه تظاهرات دیده می شود در سراسر جهان, اما جسارت از معترضان خود را.

“ما در حال دیدن خیلی بیشتر ناآرامی های مدنی که فراتر رفتن از آنچه شما می خواهم معمولا در اعتراض به خصوص یکی از بزرگ می گوید:” خانم Nazzal. غیر نظامی جنبش در ایالات متحده به نظر می رسد به سرعت در حال تحول و ترکیب استراتژی از جنبش های مقاومت در جاهای دیگر از جمله در هنگ کنگ که در آن معترضان عینک عمومی, سیاه, لباس برای پنهان کردن هویت خود است.

از آن شده است تعجب آور برای بسیاری از کشمیر به برزیل برای دیدن چنین خشونت متعهد بودن در برابر شهروندان آمریکایی در خاک ایالات متحده آمریکا توسط خود پلیس.

“من فکر می کنم ما فرض کنیم که پس از ایالات متحده در یک کشور توسعه یافته حقوق شهروندان خود را به اعتراض نمی توان با برخورد با آوردن تیم های ملی شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی و مجروح شدن تعداد زیادی از معترضان” آقای کال می گوید. “درک از ایالات متحده آمریکا به عنوان یک ابرقدرت قطعا تغییر کرده است در طول سال.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de