آنها راه می رفت رایگان. تا زمانی که یک خبرنگار زدم در درب خود را.

در اواسط دهه 1960 می سی سی پی و آلاباما بودند این صحنه از برخی از بدنام ترین جنایات در تاریخ آمریکا است. در ماه ژوئن سال 1963 Medgar Evers – می سی سی پی زمینه مدیر برای NAACP بود به ضرب گلوله کشته پایین در جلوی خانه خود را در جکسون. یک سال بعد سه مدنی, حقوق کارگران بودند به قتل در نزدیکی فیلادلفیا می سی سی پی. وحشتناک ترین از همه بود Ku Klux Klan بمباران 16th Street Baptist Church in Birmingham Alabama. چهار کشته شدند. سه نفر از 14 سال ، جوانترین شد 11.

جنایات بودند مرکب و عدم وجود عدالت است. Evers’ قاتل بایرون ماسپرو شد, محاکمه دو بار اما هر دو آزمایش به پایان رسید و با آویزان داوران با وجود شواهد کافی از گناه است. ایالت می سی سی پی حاضر به تعقیب این قاتلان در فیلادلفیا صورت شده بودند که در نهایت محاکمه در دادگاه فدرال برای نقض قربانیان حقوق مدنی. هیچ یک از آنها را در خدمت بیش از چند سال است. از چهار و زیاد شدن اعضای کلن که انجام 16th, خیابان کلیسا بمب گذاری تنها یک محکوم به قتل – 14 سال بعد.

در سال 1988 جری میچل Jackson خبرنگار رفت به مطبوعات غربالگری “می سی سی پی سوزاندن” یک فیلم آزادانه در فیلادلفیا قتل. او وحشت زده به یاد بگیرند – از سابق FBI agent نشستن در کنار او در مخاطبان – که عاملان مانند بسیاری از دیگران به جرم جنایات نژادپرستانه در طول دوران حقوق مدنی بودند پیاده روی رایگان و زندگی به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده بود.

او تصمیم به انجام کاری درباره آن. “مسابقه در برابر زمان: یک خبرنگار بازگشایی حل نشده قتل دوران حقوق مدنی” است که داستان Mitchell تلاش برای کشف شواهد کافی برای متقاعد کردن دولت دادستان در می سی سی پی و آلاباما به بازگشایی این موارد است.

گرفتن مقامات به فعال سازی مجدد موارد بود که سرد برای بیش از 20 سال است که یک وظیفه دلهره آور تحت شرایط عادی است.

میچل مواجه موانع است که باید شکست بسیاری دیگر از روزنامه نگاران: فایل های پلیس در قتل مختصر و uninformative; در Evers مورد محاکمه رونوشت از دست رفته بود; سوابق حاکمیت دولت کمیسیون بازوی ایالتی می سی سی پی تاسیس دولت برای مبارزه با جنبش حقوق مدنی – مهر و موم شده با حکم دادگاه; هر کسی که تا به حال خوانده حاکمیت کمیسیون فایل های به اشتراک گذاشته شده و چه آنها می دانستند که خطر رفتن به زندان است. میچل خود قرار گرفت به ارعاب و تهدید.

“مسابقه زمان” فراهم می کند لذت هر دو یک رمان پلیسی و دادگاه درام. به عنوان Mitchell بازگو که چگونه او sifted از طریق دادگاه پرونده, بازخوانی فایل های FBI و مظنون به بحث ما هیجان تماشای یک از مد افتاده گزارشگر تحقیقی در بالای بازی خود را. و در دادگاه پس از محاکمه ما دیدن دادستان خستگی ناپذیر ایجاد احساس گناه از مردانی که رفته بود بدون مجازات.

ما همچنین برای دیدن یک عنصر شخصی در میچل را به عنوان او تبدیل به دوستان با Myrlie Evers, Medgar بیوه او را می بیند کنفرانسهای به عنوان آوردن نوعی از بسته شدن به خانواده های قربانیان.

و مواد خام برای “مسابقه زمان” است که قصه را طلا: یک فوتی و فوری پیگیری عدالت در ترکیب با زندگی واقعی Southern Gothic جو است.

میچل مذاکرات به مصر قاتل که خود را توجیه نژادپرستی با پیچ تفسیر از کتاب مقدس و عجیب و غریب, تئوری های توطئه است. او آهنگ را یک قتل با سلاح به گنجه اتاق خواب از یک وکیل منطقه. و در قتل محاکمه سابق Klansman دفاع وکیل اسباب سرگرمی دادگاه با effusive بازگویی هیتلر داستان زندگی.

بسیاری از جنایات Mitchell بررسی متعهد شدند در می سی سی پی و او را یک تکان دهنده موثر از ایجاد دوباره آب و هوا از نفرت و ترور. در آن زمان سردبیر جکسون اخبار روزانه با اشاره به سیاه و مدنی به عنوان “شامپانزه” در ستون.

می سی سی پی سیاستمداران و اجرای قانون تبانی با Ku Klux Klan در سوء استفاده فیزیکی و قتل و مدنی: یکی از عاملان در فیلادلفیا قتل شد کلانتر محلی. نگران کننده ترین از همه بود و ترس احساس توسط روزنامه نگاران و محققان و شاهدان در طول محاکمه قرار گرفت که در اواخر سال 1998 است.

با وجود این بسیاری از فضائل “مسابقه زمان” میچل (برنده بیش از 20 جایزه ملی از جمله مک آرتور یاران) است بهتر محقق از او یک نویسنده است. به عنوان یک روایت کتاب ناهموار است و بسیاری از مقامات می توانست وزین بهتر است به عنوان شخصیت. در زمان Mitchell دارای مردمی تن است که belies جدی از خود موضوع است. برای مثال هنگامی که با توجه به این احتمال که شاهد ممکن است مرده او می نویسد: “همه از من می دانستم که او هل دادن تا بابونه در یک گورستان است.”

با این وجود “مسابقه زمان” مهم است و اغلب قانع کننده کتاب است. و میچل یک گنجینه ملی است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>