آنها یک درجه اما آنچه در مورد یک شغل ؟ اخیر grads خلاق.

زمانی که این بیماری همه گیر ضربه ساموئل گرینبرگ و سپس ارشد در کالج دارتموث نه به عقب حرکت می کند به شهر نیویورک است. به جای او یک کار به عنوان یک تکنسین اورژانس پزشکی در یک شهر در این نزدیکی هست. او قصد دارد برای ادامه کار به همین EMT سرویس در سال آینده.

“ما مقدار زیادی از تماس ها در اینجا, بنابراین من نمی بینم هر دلیلی به بیش از شروع در جایی دیگر و ما همیشه understaffed” توضیح می دهد که آقای گرینبرگ که فارغ التحصیل این سال است.

کلاس 2020 است پیوستن به نیروی کار در زمان رکود بزرگ در سطح نرخ بیکاری. اگر چه یک بار مثبت کار چشم انداز تبدیل شده قطعا نامطلوب جدید grads در تلاش هستند – و بسیاری از پیدا کردن – کارآموزی و یا گزینه های شغلی و یا سایر مراحل بعدی در میان همه گیر.

کارشناسان و فارغ التحصیلان خود می گویند که آنها نیاز به فعال ماندن با وجود سختی ها. برخی از آنها به تاخیر انداختن ورود به نیروی کار امید بستن برای مدرسه گراد به جای. برای دیگران مثل آقای گرینبرگ وضعیت کمک را به وضوح به آنچه که به دنبال.

“بحران نه من تغییر نگرش نسبت به مدرسه و تبدیل شدن به یک پزشک اورژانس,” او می گوید. “اگر هر چیزی آن ساخته شده است من خاص تر است که از آن خواهد شد یک چالش کشیدن و پاداش مسیر شغلی.”

به عنوان فارغ التحصیلان دانشگاه به دنبال شغل در این تابستان آنها ممکن است پیدا کردن خود را تبدیل به اب راه رفتن را از فلچر.

آقای فلچر افزایش دانشجوی سال دوم در دانشگاه ایندیانا آغاز شده CovIntern یک پلت فرم که از طریق شرکت پست از راه دور فرصت های کارآموزی. وب سایت در حال حاضر توسط بیش از 100 ، 000 کاربران در بیش از 100 کشور و خالق آن باعث می شود مطمئن شوید که هر یک از مجوز های ارسال و مشروع است و پرداخت نسبتا.

“وجود دارد مقدار زیادی از فرصت های به عنوان يك کارآموزی” آقای فلچر توضیح می دهد. “من نمی خواهید برای ارسال هر گونه فرصت در اینجا که چیزی نیست من خودم.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

به عنوان بهره در این سایت گواه حتی کارآموزی را تبدیل به یک کالا به عنوان طبقه از سال 2020 به طور خاص می پیوندد نیروی کار در زمان رکود بزرگ در سطح نرخ بیکاری. اگر چه یک بار مثبت کار چشم انداز تبدیل شده قطعا نامطلوب جدید grads در تلاش هستند – و بسیاری از پیدا کردن – کارآموزی و یا گزینه های شغلی و یا سایر مراحل بعدی در میان همه گیر. یک کلید برای فارغ التحصیلان کارشناسان می گویند این است که به فعال باقی می ماند با وجود این مشکلات.

“من را تشویق grads به ادامه به شبکه را آنلاین ترم اگر ممکن است و همچنان به ساخت و تقویت رزومه خود را تا زمانی که بازار به نوبه خود در اطراف آنها سمت راست وجود دارد و آماده است که فرصت خواب می گوید:” AnnElizabeth Konkel یک اقتصاددان در واقع استخدام آزمایشگاه.

برخی از اعضای کلاس 2020 انجام شده است درست است که حتی در حالی که پیوستن به مبارزه با کروناویروس. زمانی که این بیماری همه گیر ضربه ساموئل گرینبرگ – که فارغ التحصیل این سال از کالج دارتموث در هانوفر, New Hampshire در رشته علوم زیستی – حرکت نمی کند بازگشت به شهر نیویورک است. به جای او یک کار به عنوان یک تکنسین اورژانس پزشکی (EMT) در کلرمونت یک شهر در این نزدیکی هست.

در اوج این بیماری همه گیر آقای گرینبرگ منتقل می شود بسیاری از بیماران مبتلا به کروناویروس اغلب با دسترسی محدود به تجهیزات حفاظتی. به عنوان شدید به عنوان او می گوید که او قصد دارد برای ادامه کار برای همان EMT سرویس در سال آینده.

“ما مقدار زیادی از تماس ها در اینجا, بنابراین من نمی بینم هر دلیلی به بیش از شروع در جایی دیگر و ما همیشه understaffed” او توضیح می دهد.

با بسیاری از حساب کلاس 2020 شد فارغ التحصیل شدن به یکی از بهترین ترین و فراگیر اقتصادی بار در تاریخ آمریکا است. در ایالات متحده نرخ بیکاری کاهش یافته بود به 50 سال اخیر در 3.5%. و گروه های اقلیت بودند ساخت برخی از بزرگترین اقتصادی گام.

بود که قبل از COVID-19 شوکه جهان است. در حال حاضر فارغ التحصیلان صورت یک واقعیت جدید است. “این یک زمان واقعا دشوار برای ورود به بازار کار و دریافت که برای اولین بار 9-به-5 فرصت می گوید:” خانم Konkel از واقع است.

در ماه مارس McKenna بیتس سپس ارشد در دانشگاه جرج میسون در Fairfax, ویرجینیا نقل مکان کرد و با خانواده در جنوب ویرجینیا به پایان کالج از راه دور هنگامی که coronavirus رسید. در این روند او از تدریس پاره وقت کار نزدیک دانشگاه. و اگر خانم بیتس که دارای مدرک کارشناسی در دولت و سیاست بین المللی استفاده شده است به شغل پس از حرکت به خانه جستجو تا کنون ناموفق بوده است.

“من شده است به دنبال پس از ژانویه و پایین تبدیل شده بود از یک شغل در اطراف فوریه. همانطور که برای بقیه از شغل من اعمال می شود به من هم شنیده نمی شود در تمام و یا گفته شد که همه چیز از جمله استخدام یخ زده است تا زندگی عادی رزومه” خانم بیتس گفت: از طریق پیام متنی.

خانم بیتس در حال حاضر تبدیل به شبکه های حرفه ای برای ارزیابی آن شرکت در حال استخدام. و اگر او قادر به پیدا کردن یک شغل او می گوید: او را یک کار موقت تا زمانی که بازار کار تثبیت.

برای برخی از فارغ التحصیلان فعلی اقتصاد به معنای تاخیر در ورود به بازار کار و به دنبال مدرسه گراد. کتی Coscia یک سال 2020 فارغ التحصیل از گرجستان Gwinnett کالج در Lawrenceville گرجستان که میخواندم در زیست شناسی سلولی, تا به حال به آنچه که او می گوید: یکی از مهم ترین تصمیمات زندگی حرفه ای خود را – که در آن به دنبال یک دکتری زیست شناسی – بدون یک فرصت برای بازدید از دانشگاه و صحبت با اساتید و دانشجویان در فرد است.

“نیاز به سعی کنید به کشف کردن آنچه در آینده 5 تا 7 سال از زندگی من در حال رفتن به می خواهم بر اساس فوق العاده ناقص داده شده است یکی از پر استرس ترین چیزهایی که من تا به حال تجربه,” او می گوید.

در پایان او پذیرفته شده در دوره دکترا در دانشگاه Delaware. و اگر بسیار است که هنوز هم ناشناخته برای بسیاری از دانش آموزان مانند او رها به دانستن آنچه که او انجام خواهد داد سقوط می آیند.

“من می دانم که “طبیعی” است که به یک معنی متفاوت اما با دیدن خودم ثبت نام برای برخی از کلاس های اول به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد به من یادآوری می کند که وجود دارد این است که چیزی بزرگ در انتظار من پایین جاده حتی اگر بار که آن را احساس نمی کند مانند آن,” او می گوید.

با وجود این اختلالات در بعد از فارغ التحصیلی قصد دارد برای بسیاری شده اند به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر. جاش Richman که فقط به دست آورده در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه کرنل در ایتاکا نیویورک می گوید که اگر چه او ممکن است مجبور به تجدید نظر در طرح خود را برای بازگشت به کرنل این سقوط به دنبال کارشناسی ارشد خود را در مهندسی خود را در تابستان کارآموزی در SpaceX در حال حرکت رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده. او به تازگی شروع به کار در این شرکت در لس آنجلس که او می گوید اجرا کرده است اقدامات ایمنی مانند پا دستگیره در حمام درب و coronavirus تست برای کارکنان.

احساسی آقای Richman هنوز دچار شوک امواج بسیاری در کلاس 2020 دستخوش هستند.

“من چند دوستان که کارآموزی لغو شده اند و مردم ارسال شده است در سراسر اینترنت با داستان های خود را. به نظر می رسد کاملا تصادفی است که شرکت ها در حال لغو کارآموزی و آن را متفاوت مورد به مورد. از آنجا که این, من احساس می کنم تقریبا یک نوع از ” گناه بازمانده.’ من نمی انجام هر کاری بهتر یا بدتر از دیگران من درست کردم واقعا خوش شانس است که شرکت تصمیم به نگه داشتن برنامه کارآموزی تابستان امسال است.”

به گفته اداره ملی تحقیقات اقتصادی دانشگاه, فارغ التحصیلان ورود نیروی کار در دوران رکود هستند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار. آنها شروع به در شرکت های کوچکتر که پرداخت کمتر رنج می برند و سود و زیان است که نمی بازیابی برای حدود یک دهه است. رکود نیز بزرگ نابرابری در درون یک کلاس فارغ التحصیل با کسانی که برای کسب کمتر از دستمزد تجربه قوی تر و دراز مدت ضرر در درآمد.

حتی پس از, برای برخی مانند آقای گرینبرگ EMT وضعیت کمک را به وضوح به آنچه که به دنبال.

“بحران نه من تغییر نگرش نسبت به مدرسه و تبدیل شدن به یک پزشک اورژانس,” او می گوید. “اگر هر چیزی آن ساخته شده است من خاص تر است که از آن خواهد شد یک چالش کشیدن و پاداش مسیر شغلی.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>