‘آنها را دریافت نمی کند به مرگ با عزت’: کانادا reexamines مراقبت از سالمندان

برای سال کانادا زمان بوده است برای آن جهانی بهداشت حمایت و سرانه در گیر این کشور شانس خیلی بهتر از آن همسایه ایالات متحده در مهار گسترش این بیماری است.

اما coronavirus بحران در معرض خودنمایی نقص در کانادا: بیش از 80 درصد از آن COVID-19 مرگ و میر مرتبط به خانه های سالمندان. “این متمرکز کرده است همه توجه که ما واقعا نیاز به قرار دادن در تلاش برای تغییر ماهیت چگونه ما با ارائه خدمات ويژه در کشور می گوید:” جان Hirdes یک استاد در دانشگاه واترلو است. او پیش بینی رشد بحث و گفتگو در مورد گسترش مفهوم کانادا بهداشت عمل به خانه های پرستاری و مراقبت در منزل.

ونکوور ساحلی نظام سلامت در بریتیش کلمبیا ممکن است نشان می دهد یک راه رو به جلو است. در حال حاضر این سیستم توانسته است 14 شیوع بیماری با اجرای اقدامات از جمله ثابت تست و مهار و استفاده مناسب از تجهیزات حفاظتی. بیشتر تغییرات دائمی مانند ارتقاء برای کارکنان خواهد هر دو محدود کردن گسترش بیماری و ارائه بهتر تداوم مراقبت از ساکنان می گوید: مایکل Schwandt پزشکی سلامت افسر در سیستم.

“من یک مقدار زیادی از امید می گوید:” دکتر Schwandt.

تورنتو و مونترال

فرانسه Brideau چک تلفن خود را هر روز صبح هنگامی که او از خواب بیدار برای دیدن اگر مادر او را به نام. اما این فقط یک رفلکس تحقق است که بازدید به شدت در هر روز: مادر ترز دسکرو Duguay درگذشت در اواسط ماه آوریل از COVID-19.

“این قوی, باند که” خانم Brideau می گوید در یک مصاحبه تلفنی از خانه اش در لاوال (ابهامزدایی) یک شهر در کانادا استان کبک. “او وجود دارد برای من 56 سال است.”

خانم Duguay قرارداد رمان coronavirus در دراز مدت تسهیلات جایی که او نقل مکان کرد و در فوریه 2019 پس از او در خانه مراقبت بیش از حد پیچیده است. یک سال بعد که حرکت ناخواسته قرار داده و او را در قلب یک بیماری همه گیر. در کبک است که دیده می شود بالاترین coronavirus عفونت و مرگ و مير در کانادا 63 درصد از COVID-19 مرگ و میر رخ داده است در دراز مدت مراقبت از امکانات شناخته شده به عنوان CHSLDs.

سرانه کانادا شانس خیلی بهتر از ایالات متحده در مهار گسترش این بیماری است. اما اگر چه هر دو کشور دچار شیوع بیماری در خانه های سالمندان که مشکل شده است بسیار شدید در کانادا: بیش از 80 درصد از COVID-19 مرگ و میر در کشور مربوط به آنها با توجه به ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

کانادا نه تنها در مقابله با مرگ و مير بالا در میان افراد مسن و به خصوص کسانی که در مراقبت های سازمانی. اما در یک کشور مورد تحسین قرار گرفته برای آن جهانی بهداشت حمایت از نرخ مرگ و تکان دهنده شرایط در برخی از خانه ها تولید شده اند فوری مکالمه در مورد اینکه آیا شبکه امنیت خود را حمایت از کسانی که بیشترین آسیب پذیر است.

در کبک و انتاریو نظامی اعزام شده است برای کمک به پرستاری امکانات شده اند که سخت ترین ضربه. این هفته نیروهای مسلح کانادا را تکان داد ملت با محکم گزارش ناامن دولت از پنج تسهیلات مراقبت دراز مدت در تورنتو. انتاریو برتر داگ فورد وعده داده شده عدالت تماس یافته “دلخراش” و “روده غم انگیز.”

طرفداران و خانواده های قربانیان در حال تماس برای سوالات به عنوان به آنچه رفت را اشتباه و به صورت استاندارد ملی جدید برای مراقبت دراز مدت به تاسیس شود. آنها می خواهند اقدامات اضطراری که اجرا شد برای جلوگیری از شیوع بیماری – مانند بهتر دستمزد برای کارگران پشتیبانی به طوری که آنها لازم نیست برای پچ هم کار پاره وقت به پایان می رسد دیدار – به دائمی تبدیل کنید. برخی می خواهند کل صنعت به افکار.

حسن نیت ارائه میدهد از فرانسه Brideau

فرانسه Brideau (راست) از دست مادر ترز دسکرو Duguay در اواسط ماه آوریل از COVID-19. او شده بود ساکن در خانه سالمندان. حدود 80 درصد از COVID-19 مرگ و میر در کانادا شده اند مربوط به تسهیلات مراقبت دراز مدت باعث این کشور به دنبال سخت در آن نقایص وقتی که می آید به افراد مسن است.

“ما توانسته ایم به نوع eke همراه با حداقل سطح نیروی انسانی در خانه های سالمندان, اما COVID دمیده شده است آن را از هم جدا. این نشان داده شده است آن را فقط پایدار می گوید:” جان Hirdes یک استاد در دانشکده بهداشت و نظام سلامت در دانشگاه واترلو در استان انتاریو. “این متمرکز کرده است همه توجه که ما واقعا نیاز به قرار دادن در تلاش برای تغییر ماهیت چگونه ما با ارائه خدمات ويژه در کشور است.”

کانادا راه اندازی برای مراقبت های بهداشتی

اصول پشت کانادا با بودجه عمومی نظام سلامت است که نیاز است که همه پزشکی لازم در بیمارستان و پزشک خدمات تحت پوشش را گسترش دهید به پرستاری یا مراقبت در منزل. در حالی که در تمام استان ها و مناطق ارائه برخی از پوشش از جمله مراقبت های اجرا شده توسط ترکیبی از دولتی و غیر انتفاعی و اشخاص آن متفاوت است به طور گسترده می گوید: پل ویلیامز یک دانشگاه تورنتو استاد دانشگاه و روسای کانادا شبکه تحقیقات برای مراقبت در جامعه است. “من فکر می کنم آن را انبوه تکان دهنده به مردم برای پیدا کردن آنچه در رفتن در مکان های که در حال understaffed و با کمبود بودجه روبرو,” او می گوید.

آن را تکان دهنده برای طرفداران ، پل Brunet که سر یک حقوق بيمار گروه که راه اندازی یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در سال 2018 به نمایندگی از کبک CHSLD بیماران می گوید understaffing و کمبود بودجه باید به معنای سال است که بیماران دریافت نکرده مراقبت از آنها تحت عنوان قانون است. در کانادا “هر کس دسترسی به مراقبت از او و یا او ممکن است نیاز, اما زمانی که وجود دارد کاهش بودجه … متاسفانه فقیرترین و قدیمی ترین به طور معمول [ضربه],” او می گوید. “برای من این است که تبعیض. این تعصب است.”

و بسیاری بر این باورند این کشور برای شکست زمانی که این بیماری همه گیر در نوردید. در یکی از بدنام ترین موارد ساکنان در یک خصوصي CHSLD در مونترال شد و در سمت چپ رها شده و بدون آب و در کامل پوشک برای روز Montreal Gazette گزارش شده است. حداقل 51 ساکنان درگذشت به عنوان یک نتیجه از شیوع است که در حال حاضر این موضوع سه پرسش.

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت اذعان کرده است مشکل و گفت که “جامعه شکست خورده” برای محافظت از کسانی که بیشترین آسیب پذیر است و دولت نمی سرمایه گذاری کافی در CHSLDs. “من فکر می کنم که بسیاری از مردم مسئول هستند. من نمی رد خودم” آقای ایتالیایی, توالت به خبرنگاران گفت:.

در انتاریو آقای فورد در زیر آتش برای چشم پوشی از این مشکل قبل از همه گیر گفت که او می خواهم به راه اندازی یک کمیسیون مستقل برای بررسی نقایص که در آن حدود 1500 ساکنان خانه سالمندان فوت کرده اند از COVID-19 (در میان بیش از 2100 در مجموع). تحقیقات توسط تورنتو استار نشان داد که سالمندان در سود مراقبت از چهار بار به احتمال زیاد به مرگ به عنوان کسانی که در امکانات عمومی.

با توجه به Martha Stewart, رئيس جمهور از خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی بهداشت و درمان است که نشان دهنده 60,000 خط مقدم سلامت کارگران در انتاریو پایین سطح نیروی انسانی – در حالی که جمعیت رشد کرده و بیشتر بالینی پیچیده بیش از دو دهه گذشته – را ترک کرده اند سیستم خطرناکی قرار گرفته است. یکی از دلایل کلیدی برای COVID-19 سریع گسترش: شخصی در حمایت از کارگران در پرستاری تسهیلات پرداخت شده به مراتب کمتر از همتایان خود در بیمارستان را مجبور به کار در چند امکانات او می گوید.

“در اوایل ماه مارس زمانی که دولت خواستار شد ما با هم به بحث در مورد یک بیماری همه گیر طرح سوال پرسیدم: چه می خواهیم و آیا در مورد این واقعیت است که 1 در 3 شخصی حمایت از کارگران کار بیش از یک شغل؟” او می گوید: او نادیده گرفته شد. “کسی باید پاسخگو برای این کار است.”

یکی از راه های به جلو ؟

هیچ شیوع “اجتناب ناپذیر” استدلال می کند مایکل Schwandt پزشکی سلامت افسر در ونکوور ساحلی نظام سلامت در بریتیش کلمبیا. در حال حاضر این سیستم توانسته است 14 شیوع بیماری با اجرای اقدامات از جمله ثابت تست و مهار و استفاده مناسب از تجهیزات حفاظتی. سیستم اعلام کرده است هشت نفر از کسانی که شیوع بیش از. او می گوید: بیشتر تغییرات دائمی مانند کارکنان درآمد دستمزد زندگی می کنند در یک مرکز واحد و قادر بودن به محل کار هنگامی که بیمار می خواهد هر دو محدود کردن گسترش بیماری و ارائه بهتر تداوم مراقبت از ساکنان.

“من یک مقدار زیادی از امید,” او می گوید. “من فکر می کنم که ما دیده ایم برخی از پیشرفت در جای خود قرار داده و در مدت زمانی کوتاه در [بریتیش کلمبیا] برای محدود کردن اثرات این بیماری همه گیر و با برخی از کسانی که در موفقیت من امیدوارم که برخی از این اقدامات خواهد بود دائم ساخته شده و خواهد شد گسترش به سایر [مکان] نیز هست.”

دکتر Hirdes پیش بینی رشد بحث و گفتگو در این کشور در مورد گسترش مفهوم کانادا بهداشت عمل به خانه های پرستاری و مراقبت در منزل چگونه است که اگر چه می توان به دست آورد نامشخص است. به عنوان یک شروع به دکتر ویلیامز می گوید که کانادایی ها خواهد خوش آمدید ملی استانداردهای اما او می خواهم این روند منجر به تعمیرات اساسی صنعت – پیدا کردن راه های بیشتر است که سالمندان می توانند اقامت خود را در جوامع و نه فقط افزایش بودجه برای نهادی تنظیمات.

“من امیدوارم که آنها این را به عنوان فرصتی برای تجدید نظر به بسیاری از کشورهای دیگر باید کل ایده مراقبت دراز مدت به جای مراقبت طولانی مدت, تخت,” او می گوید.

در حال حاضر مانند بسیاری از خانم Brideau سمت چپ تعجب اگر آنها هنوز هم می خواهم که عزیزان خود را اگر سیستم در حال اجرا تغییرات پیش از آن. در مارس 12, تنها یک هفته پس از مادر او آزمایش مثبت خانم Brideau می گوید او یک تماس تلفنی از CHSLD گفتن او را که او و مادرش وضعیت رو به وخامت گذاشته است و او باید در آمده است.

خانم Duguay درگذشت که بعد از ظهر. “وقتی که من شنیدن هر چیزی در مورد COVID-19 در حال حاضر چشمان من پر از اشک و گلو من جلوتر,” خانم Brideau می گوید. “آنها را دریافت نمی کند به مرگ با عزت. … من واقعا نا امید در جامعه نا امید در همه چیز است که اتفاق می افتد.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>