آنها در تلویزیون: و آنها گواهی بنابراین ما اعتماد خود را به تخصص و مشاوره خود را 😜

یکی از چیزهایی که من دوست دارم به تماشای هستند و طالع بینی برنامههای محلی تلویزیون کابلی. دلیل این است که من علاقه مند هستم در زندگی و سرنوشت دیگران ترجیحا غریبه از آنجایی که من می دانم که سرنوشت خود را مستقل از معدن.

من هیچ شکی ندارم که ستاره شناسان و psychics که من در تلویزیون واقعی هستند. به عنوان اثبات صحت خود را, آنها یک لیست طولانی از درجه قابل توجه اختصارات که به ما گفته شده ایجاد اقتدار خود را در فنگ شویی, اعداد و طالع بینی. این باعث می شود من به آنها اعتماد بدون سوال در راه همان است که من اعتماد مردم در LinkedIn که ادعا می شود کارشناسان در یادگیری ماشین و هوش مصنوعی mit media lab, ابر محاسبات و طراحی, فکر, همه در یک بار با در نظر گرفتن یک نگاه در گواهینامه های آنلاین.

مردم به این برنامه ها به شماره ای که کتیبه ها در پایین صفحه نمایش. و پس از آن ستاره شناسان با بهترین مشاوران مدیریت ارائه داده محور راه حل برای مشکلات خود را با پرسیدن چند سوال مانند چه زمانی و در چه زمانی به دنیا آمدید و اگر شما مجرد هستید و چگونه بسیاری از شما شکست خورده اند BCom. مانند هر مشاور مدیریت ارزش حقوق و دستمزد خود را, آنها برای این بخش در بالای خط منجم دنده و تعداد buzzwords آنها اسپوت در هر دقیقه است که حس را به uninitiated را حتی یک شریک در یک مشاوره مدیریت یکی که پرواز جهان کلاس اول و کشیده حقوق و دستمزد است که می تواند خوراک یک ملت نشستن و گرفتن اخطار.

راه حل های ارائه شده توسط ستاره شناسان بسیار شبیه به آنهایی که ارائه شده توسط برترین مشاوران مدیریت معمولا حول درخواست شما را به تعامل با مشاوران برای اطلاعات بیشتر, مشاوره,.

پس از همه, این آخرین چیزی است که آنها می خواهند به انجام است که به شما تصادفی دلخواه پیش بینی است که نمی توان از ارزش. برای آنها.

اما حتی در این تماس رایگان, این ستاره شناسان فراهم تعجب آور بینش و استراتژی عملی stuff شما هرگز حتی از خود فکر می کنم: مانند مطالعه سخت تر از گوش دادن به پدر و مادر خود را می پوشند یک سنگ قیمتی و خلاص شدن از مدیریت میانی.

برخی از افراد که خود را منتقدان و خردگرایان می گویند که هیچ چیز از این کسب و کار مبتنی بر علم و مدل کسب و کار در اینجا است که از درک ناامنی از مشتریان و monetising آن را از طریق سرد پیش بینی بر اساس قالب تنظیم نشده. من شخصا موافق نیستم با این سخت ارزیابی مشاوران مدیریت.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de