‘باید وجود داشته باشد یک متمرکز داده ها مبتنی بر رویکرد اما عمل گرا یکی بر روی داده ها’

این دور از سیاست به مبارزه با Covid-19 قرار داده متحده در خط مقدم. هر دولت ابداع کرده است استراتژی خود را بر اساس محلی گسترش ویروس. Giridhar R ببوملی وظیفه نیروی عضو ICMR در نظارت و تحقیقات Covid-19 صحبت می کند به Sreebaala Vadlapatla در مورد وضعیت مواجه متحده است. بهداشت عمومی کارشناس که یک استاد با بهداشت عمومی بنیاد هند توصیه برخی از کشورها در مهار استراتژی:

وجود دارد نگرانی جدی در مورد جامعه انتقال در برخی از ایالت ها?

در این زمینه ما با استفاده از کلمه جامعه انتقال است. در عوض دولت مرکزی مشاوره های ذکر دسته از شیوع بیماری به عنوان بزرگ شیوع شیوع بزرگ متمایل به مهار و شیوع بزرگ متمایل به مهار. مرکز داده متحده اجازه تعریف تعداد موارد و شرایطی که می تواند به نام متمایل و غیر متمایل شیوع است. تا کنون هیچ دولت آمده است تا با تعریف آن در شیوع. اما به دنبال اعداد در برخی از کشورهای مانند Telangana و تامیل نادو ما می گویند وجود دارد اما شیوع متمایل به مهار. در مورد شیوع بزرگ متمایل به مهار ردیابی غیر ممکن خواهد بود. وجود ندارد و وضعیت به عنوان رتبهدهی نشده است; بهتر است به مراحل قبل از این وضعیت را از دست می شود.

در شیوع چگونه می توانید مهار اقدامات انجام شده ؟

کلمه کلیدی خواهد بود تماس با ردیابی اما نه مورد به مورد. بهترین روش خواهد بود “سندرم رویکرد” یا پس از “علامت پیچیده”. وجود دارد به جرم نقشه برداری از مردم با شديد و حاد عفونت تنفسی مانند بیماری آنفلوانزا در حالت های مختلف مانند داروسازی فروشگاه که در آن آنها خرید دارو ردیابی برنامه های کاربردی دانلود شده توسط مردم بر روی تلفن همراه خود را و نظارت نظرسنجی. ما پس از آن می توانید بلافاصله شروع به تماس با ردیابی این موارد و پیدا کردن وضعیت سلامت اعضای خانواده خود را. به دلیل این است که یک چرخه امور دولت برای تصمیم گیری در چه تناوب به این نظر سنجی. پنجاب گرفته شده از یک روش مشابه. در این راه ما خواهد بود قادر به ردیابی و آزمون 70% از این ممکن است علامتی Covid-19 بيمار.

وجود دارد هر یک روش خاص برای این نظرسنجی که از جمله بزرگ شیوع بیماری اتفاق می افتد ؟

وجود چنین روش اما این رویکرد باید تغییر کند. تا به حال بررسی های انجام شده به منظور داشتن اطلاعات و ارسال آن به دولت مرکزی و دولت سازمان. اما منطقه پزشکی سلامت افسران را بهترین می دانم که چگونه برای جلوگیری از گسترش هر گونه بیماری. وجود دارد باید متمرکز “اطلاعات” بر اساس رویکرد اما یک رویکرد عمل گرا بر اساس داده ها. اقدامات انجام شده بر اساس داده های نظر سنجی جدید نیست. ما این را با نتایج خوب در مورد ایدز و فلج اطفال. همان را تکرار کرده در مورد Covid-19.

خانه انزوا برای بیماران بدون علامت و بیماران با علائم خفیف و ترشح حتی قبل از آزمایش منفی و بی خطر است ؟

آنها باید ذکر شود به عنوان بهبود موارد نه مرخص موارد است. درمان از طریق صفحه اصلی جداسازی یک فرایند پیچیده است اما زمانی که تعداد زیادی از موارد اتفاق می افتد می توان آن را با نظارت خوب از حرکت فیزیکی از بیماران و اعضای خانواده خود را. در حالی که به درمان پشتیبانی از طریق تلفن و بازديد بارگیری در این هفته وجود دارد به یک e-tag نوع از چیزی که هشدار مقامات اگر بیماران و اعضای خانواده خود را حرکت می کند. وجود دارد به خانه تامین کلیه ملزومات به بیماران است. دادن یک oximeter به بیماران ایده آل است که در آن آنها می توانند خود را اندازه گیری سطح اکسیژن و می توانید اطلاع مقامات در صورتی که کمبود اکسیژن است. مشارکت جامعه و RWAs کلیدی برای خانه انزوا.

زمانی که شهرهایی مانند بمبئی, دهلی نو, چنای و حیدرآباد هزاران نفر از موارد ممکن است به دنبال مهار مناطق رویکرد ؟

این ممکن است به فراموش مهار مناطق که تعداد موارد در هزار است. در همان زمان مستند است و نه یک راه حل. ما نیاز به حرکت با مناسب مهار اقدامات است. دوباره متحده داده می شود آزادی به تعریف یک مهار منطقه است. برای مثال ما پیشنهاد کارناتاکا دولت رفع این منطقه مهار بسته بر روی تعدادی از موارد است. وجود خواهد داشت دسته های مختلف از فقط مهار خانه به مهار خیابان ها بسته به تعداد موارد از 1 به 15 و بالاتر است.

وجود دارد بسیاری از سردرگمی در مورد گسترش ویروس از سطوح. چه شواهد می گویند ؟

شواهد خوبی است که سطح انتقال حداقل در مقایسه با زمانی که به طور مستقیم فرد به فرد گسترش یافته است. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا نیز گفت که. اما پوشیدن یک ماسک ایمنی تا حد زیادی. این است که بسیاری از شواهد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net