توسط سوامی Sukhabodhananda

هر کس ما وجود دارد این است که یک قدرت بزرگ در درون هر یک از ما. بدن می رود از طریق تغییرات از دوران کودکی به جوانی ، بزرگسالی و سپس به سن در حالی که ذهن نا محدود. ما می توانیم نگه داشتن ذهن ما در مجموع هوشیاری و شادی در تمام سنین!

“این آسان تر است از انجام گفت’ شما ممکن است می گویند! آیا واقعا ممکن است ؟ بله ما نیاز به تمرین برخی از چیزهایی که برای رسیدن به این. ما نیاز به گوش دادن تعداد زیادی!

‘Swamiji چه میگویی ؟ هر کس چشم و گوش. همه را می بیند و گوش می دهد! اما هر کس از قدرت و شادی ؟ ‘ شما ممکن است به خوبی پرس و جو.

هر کس قلم و مداد. اما آیا همه تبدیل شدن به یک نویسنده یا یک هنرمند ؟ فقط به عنوان قلم و مداد هستند صرفا ابزار هستند چشم و گوش. اگر فقط یکی می داند که چگونه به استفاده از قلم و مداد می کند تبدیل به یک نویسنده یا یک هنرمند. در راه همان, اگر چشم و گوش استفاده می شود به طور موثر و شادی را می توان به دست آمده.

بسیاری از ما تمرکز توجه ما بر روی چه چیزی نیست در مقابل از ما. ما را از دست ندهید دیدن همه چیز در مقابل از ما. غنی, ایتالیایی, پدر اش را جشن می گرفت تنها پسر تولد. برجسته از روز برنامه یک مسابقه فوتبال. ورزشگاه گرفتگی شد با افرادی که اشتیاق به تماشای enthralling مسابقه بین دو معروف تیم ایتالیا است. جمعیت roared با شادی به عنوان تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند اما تولد پسر به تماشای بازی بدون شور و شوق. او نگاه کرد و گفت: sulkily, ‘پدر! چرا انقدر خسیس!’

پدر که تا به حال صرف میلیون ها دلار برای این جشن برای او تنها پسر تولد شد و بهت زده. او در پسرش نگاه کرد با کمال تعجب.

پسر توضیح داد: “در این آفتاب داغ نگاه کنید که چگونه این همراهان در حال تعقیب تنها یک توپ. چه غم انگیز است ؟ می تواند شما را کمی بیشتر سخاوتمندانه در ارائه هر یک از آنها یک توپ به طوری که آنها می تواند با آنها بازی خوشحالی!’

در زمان ما فقط مثل این پسر بچه! ما موفق به اطلاع شاد, تقویت کننده جنبه های بسیاری از حوادث در حال وقوع در مقابل از ما. در عوض, ما نوزادان در مسائل بی معنی و دست همه سرگرم کننده در زندگی است.

به تازگی یک مرد جوان بازدید من در آشرام در بنگلور. او شکایت برای ساعت, ‘پدر و مادر من انجام داده اند بی عدالتی بزرگ به من. تمام زندگی من پر از بدبختی است با توجه به این.’

این چیزی است که تا به حال اتفاق افتاده است: زمانی که او کوچک بود پدر و مادرش نمی فرستادن او به مدرسه متوسط انگلیسی به دلیل که او قادر به صحبت می کنند زبان انگلیسی. به گفته وی این یکی از جنبه های ساخته شده او را احساس پایین تر از دیگران است.

پس از گفتگو با او را برای حدود یک ساعت من آموخته برخی حقایق در مورد او. او عضو همان سازمان که در آن پدر خود کار کرده بود و بازنشسته شد. این کار در حال حاضر برگزار شده توسط او ساخته شده بود به او دسترس بر اساس ” کار سهم به وراث کارمندان سابق.’ همچنین پدر و مادر خود را فراهم کرده بودند او را به یک خانه مناسب و معقول در یک بسیار خوب محل و او را به یک دختر ازدواج از انتخاب خود. او تا به حال دسترسی به بسیاری از چیزهای خوب در زندگی با توجه به پدر و مادر او و خیرخواهی. در عین حال او cribbed که زندگی ناعادلانه بود به او.

وجود دارد بسیاری از این افراد در این جهان است. به جای لذت بردن از آنچه که باید آنها را بزرگ نمی کنند و رنج می برند فکر کردن در مورد آنچه در دسترس نیست. اشتراک در زبان درخت روزنامه در روز یکشنبه. خود را بپرسید اخبار فروشنده.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im