گذشته خود را یک کابوس بود. برای بسیاری از پناهندگان رویای مرکز ارائه می دهد امید است.

به عنوان یک روزنامه نگار سیاسی Omar Bah بود که اغلب در تقابل با گامبیا را با رژیم استبدادی. او می گوید: او نزدیک به مرگ مورد ضرب و شتم توسط نیروهای امنیتی در یک گزارش سفر. پس از این کشف او انتشار داستان آنلاین با اسم مستعار دولت حکم صادر شده برای دستگیری او. آقای Bah به سختی موفق به فرار گامبیا در سال 2007 در نهایت فرود در پراویدنس, رود آیلند. او تلاش می کرد در ابتدا, اما خود به تنهایی شروع به فروکش او به عنوان ملاقات پناهندگان از کشورهای دیگر است.

سه سال پس از ورود او آقای Bah را Teddi Jallow او پیوست. به عنوان پناهنده به خود زن و شوهر را در درک چه مدت آن طول می کشد برای بازسازی زندگی از ابتدا. به همین دلیل در سال 2015 تاسیس کردند پناهندگان رویای مرکز. ایالات متحده ارائه می دهد پناهندگان 90 روز از کمک های دولت پس از ورود. آقای Bah و خانم Jallow با هدف پر کردن شکاف.

شاید کسی نیاز به یک سوار به بیمارستان آنها نمی توانند خود را پرداخت قبض برق یا خود کودک است که در مدرسه مورد آزار واقع شدند. رویای مرکز رویکرد مخلوط شفقت با عمل گرایی: آنها را به آنها را سوار ارائه برخی از پول نقد راه اندازی یک جلسه با مشاور.

هدف می گوید: خانم Jallow است که یک روز مشتریان خود را متوقف نیاز آنها. “من می خواهم برای دیدن آنها به جلو حرکت می کند.”

پراویدنس, رود آیلند,

Teddi Jallow مشتریان اغلب او را “مادر” و یا “مادر رویا است.” و یا گاهی اوقات فقط “خواهر.”

در بسیاری از راه او و شوهرش, Omar Bah هستند مانند خانواده به 300 پناهندگان آنها در خدمت به پناهندگان رویای مرکز در پراویدنس, رود آیلند.

تاسیس در سال 2015 این مرکز را فراهم می کند مورد مدیریت خدمات به افرادی که فرار خشونت یا آزار و اذیت و اجرا می شود برنامه هایی که تمرکز بر سلامت, جوانان, مشاوره و آموزش بزرگسالان. اما همچنین می خواهید برای اطمینان از رود آیلند پناهندگان باید یک محل به نوبه خود زمانی که آنها را به دردسر اجرا شود.

شاید آنها نیاز به یک سوار به بیمارستان آنها نمی توانند خود را پرداخت قبض برق یا خود کودک است که در مدرسه مورد آزار واقع شدند. رویای مرکز رویکرد مخلوط شفقت با عمل گرایی: آن را به آنها را سوار ارائه برخی از پول نقد راه اندازی یک جلسه با مشاور.

“ما سعی می کنید برای رفع این مشکل می گوید:” خانم Jallow. “ما همیشه بحث در مورد مشکلات اما ما چگونه رفع آن؟”

آقای Bah فرار گامبیا در سال 2007 و خانم Jallow پیوست و او را در مشیت سه سال بعد. به عنوان پناهندگان خود آقای Bah و خانم Jallow درک چه مدت آن طول می کشد برای بازسازی زندگی از ابتدا.

در ایالات متحده وعده های دولت 90 روز از خدمات پس از ورود. پناهندگان می تواند بیشتر به دنبال کمک از برنامه های دولت اما است که بسته به فرد و موقعیت و شرایط فردی. فرایند بشود سریع خودکفایی.

آقای Bah و خانم Jallow با هدف پر کردن شکاف ها ارائه نه تنها مشکل فوری حل بلکه در دراز مدت پشتیبانی پس از پناهندگان می تواند رشد در ایالات متحده حتی به عنوان کمتر و کمتر بودن پذیرفته شده است. این مانند در اختیار داشتن یک عمه یا عمو در محله جدید – لنگر.

“دولت می شود پناهندگان راه اندازی اسکان مجدد پناهندگان سازمان مسئول برای کمک به آنها حرکت همه از این انتقال و سپس پناهندگان ثبت نام در برخی از مرتب کردن بر اساس منافع عمومی سیستم اما این همه زمان حساس می گوید:” دانیل Grigsby موقت مدیر پناهندگان ایالات متحده آمریکا شورای ملی ائتلاف از پناهندگان طرفداران. “و در حالی کنه که جعبه مانند اجاره, مسکن, کار, مدرسه – همه ما می دانیم که زندگی خیلی بیشتر از آن است.”

آنچه در آن به معنی یک پناهنده

در گامبیا آقای Bah و خانم Jallow فقط دو ماه با هم به عنوان ازدواج قبل از آقای والا مقام رفت و در اجرا. به عنوان یک روزنامه نگار سیاسی او اغلب در تقابل با این کشور را با رژیم استبدادی. او می گوید: او نزدیک به مرگ مورد ضرب و شتم توسط نیروهای امنیتی در گزارش سفر خود را از دست داده و محبوب ستون روزنامه در طول یک ویرایشگر گردش مالی. زمانی که دولت کشف او ادامه داد: انتشار داستان آنلاین با اسم مستعار آن حکم صادر شده برای دستگیری او.

“من تا به حال یک دیکتاتور که تا به حال قیمت بالای سر من به معنای واقعی کلمه اعلام کرد من نام و تصویر بر روی تلویزیون,” او می گوید. آقای Bah به سختی آن را به غنا زنده است.

پس از یک سال در برزخ او قرار داده شده در پراویدنس. آقای Bah تنها پناهندگان از گامبیا در شهر هنگامی که او وارد شدند و او از ترس به تعامل با Gambian آمریکایی ها با توجه به خود را می خواستم وضعیت.

اما خود به تنهایی شروع به فروکش او به عنوان ملاقات پناهندگان از کشورهای دیگر است. او به زبان انگلیسی و مهارت های کامپیوتری به معنای او می تواند کمک فایل مدارک و حمایت از مسکن بهتر است.

“این که چگونه من ساخته شده من در جامعه می گوید:” آقای Bah. “که شد زندگی من است.”

پس از او وارد شدند بیش از 2000 پناهندگان قرار داده شده اند در رود آیلند از جمله خانم Jallow که وارد در سال 2010. آقای Bah متوجه شده است که حتی یک یا دو سال پس از ورود پناهندگان شکست شد به ادغام — آنها هنوز هم با زبان انگلیسی غرق صورتحساب احساس جدا شده است.

که چرا زن و شوهر تاسیس رویای مرکز غیر انتفاعی است که می تواند در خدمت نیازهای رود آیلند پناهندگان پس از دولت کمک دوره به پایان رسید. آقای Bah معاملات با بسیاری از بیرون رو به کسب و کار از جمله جمع آوری کمک های مردمی ملاقات با مقامات و آموزش عمومی در مورد پناهندگان است. خانم Jallow تمرکز بر روی مشتریان.

او با این نسخهها کار از نزدیک با ایزابل Kayembe مرکز را مورد مدیر و یک پناهنده از آنگولا به مطمئن شوید که مشتریان دریافت کمک آنها نیاز دارند. با هم صحبت کنند نه زبان. حتی در میان زمان بحران بهداشتی, رویای مرکز همچنان ادامه دارد و به دنبال آن مشتریان با کارکنان ساخت دور روزانه به ارائه مواد غذایی و لوازم خانگی و ارائه خدمات ترجمه.

اگر چه به طور موقت بسته به سرعت گسترش coronavirus مشترک خود را در فضای اداری است که به طور معمول بسته بندی شده. کارکنان و بازدید کنندگان گام در اطراف جعبه اهدا کت در حالی که داوطلبان انجام زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم کلاس در اتاق مجاور است. به عنوان آقای Bah بازگشت از یک جلسه خانم Jallow و خانم Kayembe ها ستون به یک مینی ون, کردن انتخاب کنید تا Astou پایین که آمد به آمریکا از 10 سال پیش پس از فرار از خشونت های قومی در موریتانی.

به تازگی خانم Lo متوجه دخترش نمرات لغزش شد و او با اتکا بر رویای مرکز برای به دست آوردن یک فردی برنامه آموزش و پرورش و در نهایت انتقال او به یک مدرسه بهتر. در طول یک جلسه برای نهایی کردن سوئیچ خانم Jallow آمد آماده با پرسش و ترجمه شده در حالی که خانم Kayembe در زمان یادداشت ها. خانم پایین سمت چپ ساختمان با مشاور اطلاعات تماس یک شنبه صبح برنامه بازی و حس رهایی. او شناخته شده خانم Jallow و آقای Bah پس از او وارد شده در ایالات متحده, اما او به خصوص خوشحال به آنها را در گوشه آن روز.

“من خیلی ممنون من به کسی اعتماد کنم” او می گوید: با کمک یک رویا مرکز بوده است. “من نمی تواند انجام این کار به تنهایی.”

هويدا در انتظار

لوران تومبا شده است از آمدن به رویای مرکز برای بیش از دو سال پس از فرار از درگیری ها در کنگو. او مشغول به کار با چندین اسکان سازمان, اما هیچ چیز ضربان خانم Jallow و آقای Bah برای کمک فوری. “[گروه های دیگر] اما کمک به آنها در زمان خود,” او می گوید از طریق یک مترجم. “نه مثل اینجا.”

اما حتی رویای مرکز محدودیت های آن است.

بسیاری از پناهندگان از جمله آقای تومبا در حال انتظار برای بستگان برای پیوستن به آنها در ایالات متحده اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نصف پناهندگان پذیرش در 2019, الحاق به شدت کاهش دادهاست.

“آنها نمی آیند. وجود دارد هیچ چیز ما می توانید به آنها بگویید که می گوید:” خانم Jallow.

همراه با ممنوعیت سفر با هدف قرار دادن کشورهای آفریقایی است که مشتریان ممکن است از طریق تصویب در راه خود را به ایالات متحده آمریکا, خانم Jallow می گوید دولت به طور موثر متوقف جریان پناهندگان به آمریکا در عین حال رویای مرکز با تمرکز بر بهبود زندگی مشتریان خود. خانم Jallow امیدوار است که یک روز آنها را متوقف نیاز مرکز.

“من می خواهم برای دیدن آنها به جلو حرکت می کند” او می گوید: “شغل و دانستن زبان انگلیسی قادر به انجام همه چیز را برای خود.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im