نمایشهایش بیش از ماده: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات سال و به دنبال توانیر رای خوشحال است به پا در هند

پس از سال 2016 زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد رئیس جمهور ایالات متحده, هند همواره کردم او اشتباه است. دهلی مشاهده شد که تهمت بود به چوب آن را از چین به هند به نفع او خواهد بود معاملاتي و قطع معاملات خود مراجع (البته خنده دار) به هند در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری augured خوب نارندرا خواهد “رسیدگی” او را با بدن خود-بغل کردن جذابیت و بهتر hard-nosed, amoral جمهوری خواه در کاخ سفید از یک wimpish سیاسی-درست دموکرات.

که ارزیابی نشده کار می کرد خیلی خوب برای هند است. بیش از سه سال تهمت گیر کرده آن را به چین اما او نیز سیلی تعرفه های صادرات هند. تنها معاملات او رسیده با هند در تجهیزات نظامی که می توانست اتفاق افتاده است صرف نظر از این که رئیس جمهور شد. در همراهی با او بر سخنان در مبارزات انتخاباتی مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم می داند که در کنار هیچ چیزی در مورد هند – به جز که او املاک و مستغلات منافع اینجا.

به عنوان جذاب برای مغلوب ساختن پیشی جستن, فقط کیم جونگ سازمان ملل متحد و ملکه الیزابت به حال این اثر است. سخت-بینی جمهور که مودی دولت فکر می دیدن هند به عنوان متحد گفت: هیچ چیز در طول Doklam و به جای آن به waded هند کشمیر مشکل بارها و بارها ارائه شده برای میانجیگری در مناقشه با وجود دهلی اعتراضات. تنها پناهگاهی برای مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید هستند به خصوص خوب نیست.

داشتن او در یک درایو کاروان تشویق توسط thronging سرخپوستان در احمدآباد ساده احمقانه – چه کسی است که هر بیشتر به جز موز جمهوری! خوشبختانه “Kem chho مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد شده است retitled “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” اما رئیس جمهور ایالات متحده در سخنرانی خود در Motera است به عنوان یک ایده بد به عنوان “پرونده مودی” در هوستون – که تبدیل به یک روابط عمومی خجالت زمانی که مودی به ظاهر تایید تهمت انتخابات. و اگر من نخست وزیر من خواهد مقاومت در برابر شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. آمریکا رهبر اتحاد germophobia و نمی خواهم, از تماس فیزیکی – که مودی در آغوش می تواند خدمت بی دست و پا گیری لحظه ای.

بزرگترین مشکل این است که هر چند هند نگرش در تجارت است. آمریکایی ها هستند قابل ملاحظه ای درست است. هند نیازی کشور در حال توسعه وضعیت دیگر است و آن حمایت از تولید کنندگان که نمی نیاز به حفاظت است. تنها بخش هایی که نیاز به حفاظت در حال کشاورزی و بهداشت و درمان. ما اندک, haggling دولت به سادگی نمی باید شجاعت به قبول این کار و انجام یک معامله.

بقیه خیلی مهم است. فروش اسلحه به احتمال زیاد اما خب که چی ؟ لازم نیست یک ریاست جمهوری مراجعه به مهر یک توافق در 24 Seahawk هلیکوپتر. بیشتر ویزای H1B برای سرخپوستان? سرخپوستان کردم تقریبا 70 ٪ از تمام H1Bs صادر شده در 5 سال گذشته. آنها همچنین نیمی از تمام کارت سبز کارفرما حمایت. آن است که واقعا ماندگار و با وقار برای هند برای رفتن در مورد ویزا حتی اگر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن به H1Bs باید کاهش می یابد ؟

این دیدار بسیار است در مورد ماده. دهلی نو به شدت می خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن در اینجا به طوری که آن را نمی توان گفت اولین دوره خود رفت و بدون سفر به هند است. مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات سال و به دنبال توانیر رای خوشحال است به پا در هند است. اگر یک معامله تجاری اتفاق می افتد, اما, ضعیف آن است که او می تواند به hustings برای نشان دادن معاملات اقتصادی با کشور کانادا, چین, هند ژاپن و کره جنوبی و مکزیک است. یک محاصره مودی که تا به حال شش harrying ماه به خصوص در اقتصاد و کا می خواهم به “مغلوب ساختن پیشی جستن-et” سفر به دلایل داخلی. هر دو از رهبران خواهد لذت بردن از ارسال چین یک سیگنال است که دو تا از بزرگترین دموکراسی – یکی در انگلیس و دیگری مغولان – هنوز هم می تواند گرد هم می آیند.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود و انتخاب مجدد رئیس جمهور در ماه نوامبر با توجه به بی کفایتی از دموکرات ها و احتمال دخالت خارجی یک بار دیگر در ما نظر سنجی. مودی خواهد بود و در اطراف تا 2024 اگر نه فراتر از آن با توجه به حماقت از مخالفان و ثابت فساد از دموکراسی است. دفعه بعد با این زرق و برق دار رسمی اجلاس پشت سر ما شاید مودی می تواند تبدیل به رسمی و استادانه نشست با مغلوب ساختن پیشی جستن جایی که نمایشهایش به حداقل نگه داشته شود و ما در امان splashy triumphalist tamashas.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im