این اتفاقات در بله بانک بسیار مرموز نگاه در مورد آنها. تنها چیزی که می ایستد استارک برهنه است که هزاران کرور متعلق به unsuspecting سپرده گذاران به غارت شده. به عنوان چیزهایی که امروز ایستاده آن ممکن است تبدیل به بزرگترین تقلب مالی در تمام دوران پس از استقلال هند. واضح است که این می تواند اتفاق نمی افتاد مگر اینکه همه در زنجیره بانک مروج ارشد مدیریت بانک حسابرسان, وام رگولاتور از RBI و کلید مقامات دولتی بودند و همه دست در دستکش. نهایی افراد مبتلا به صادق هستند مودیان مالیاتی و بازنشسته و افرادی که مورد اعتماد بانک با پس انداز خود را.

وجود دارد چند واضح سوال که به نظر می رسد که هیچ پاسخ همانطور که از در حال حاضر. DHFL کلاهبرداری آلوده شرکت است که تحت بررسی برای بیش از یک سال در حال حاضر. با کمال تعجب در حالی که لینک های خود را با بسیاری از دیگر بانک ها و موسسات در اخبار ارتباط آن با بله بانک هرگز ظاهر. به نظر می رسد که تحت کاری ادامه داده اند در صورت عمد. یکی از شگفتی چه اجبار برای محققان به انجام این کار. آن است که تنها در حال حاضر زمانی که بله بانک در حال بررسي است که لینک را در فضای باز.

بله بانک گزارش نرخ رشد حدود 30 ٪ در سال به طور مستمر در زمانی که صنعت بانکداری استاندارد بود تنها 10-12٪. باید این نیست که پرچم برخی نگرانی که موجه دقیق بررسی تنظیم ؟ اما هیچ چیز از این نوع اتفاق افتاده است. آنها به عمد این موضوع را نادیده گرفت و اجازه دهید همه چیز بود ؟

هند بخش شرکت ها انداخته است تا یک باشگاه پسران بد در طول سال که به نظر می رسد که exceled در هنر در نظر گرفتن پیشرفت های بزرگ از بانک ها و پس از آن قراردادی. در بسیاری از موارد خود را در مدل های کسب و کار به سختی پشتیبانی قدر از وام های بانکی است که آنها دریافت کرده است. این باشگاه شامل شناخته شده defaulters مانند ZEE گروه Essel گروه اعتماد (ADG) گروه DHFL هند, گاو, UB گروه Geetanjali الماس و جت ایرویز. با وجود پیش فرض های خود در ارائه خدمات وام اعضای این باشگاه موفق تازه وام از بانک های دیگر در خواهد شد. تا آنجا که بله بانک نگران است, به نظر می رسد که استقبال تقریبا هر عضو این باشگاه با کمال میل حاضر به پرداخت وام با بسیار کمی وثائق و بررسی کسب و کار خود. فقط ده از جمله کسب و کار خانه را وام از بیش از روپیه سی و چهار هزار کرور از بله بانک. بودند رگولاتور در RBI و اعضای هیئت مدیره بانک خوابیده در حالی که تمام این قرار بود در بله بانک ؟

تا آنجا که آنیل Ambani گروه نگران است آن را بیش از Rs. 12,800 کرور وام از بله بانک که احتمالا تحت استرس است. او با صدور بیانیه هفته گذشته گفت که آن کل بدهی از بانک بود به طور کامل امن و availed در دوره عادی از کسب و کار. آن را بیشتر واجد شرایط است که ” اعتماد به گروه متعهد به ارج نهادن به بازپرداخت آن استقراض از بله بانک با مسئولیت محدود از طریق های مختلف آن دارایی کسب درآمد برنامه ها که در مراحل پیشرفته.’ همان آقای آنیل Ambani وکلا اعلام کرده بود در دادگاه لندن چند هفته پیش که آقای Ambani ورشکسته و خود را خالص ارزش پایین بود از 7 میلیارد دلار در سال 2012 به تنها در حدود 89 میلیون دلار در حال حاضر است. آنها بیشتر به دادگاه گفت که اگر بدهی خود را به حساب گرفته شده و سپس خود را خالص ارزش صفر بود. اگر که بود تا یکی از شگفتی چگونه گروه خود اطمینان دهم که آنها را افتخار وام گرفته شده از بله بانک.

بسیاری از defaulters بله بانک ها, اجتناب از حضور در این تحقیقات در اجرای اداره توسط گزارش با استناد به دلایل مبهم مانند گسترش Coronavirus به دنبال پس از یک بیمار ، واقعیت این است که حذف همه آنها در حال خرید زمان و امید برای گرد و غبار به حل و فصل پایین به طوری که خود را وکیل و دوستان می تواند فلج شد. در همین حال آنها را ادامه خواهد داد برای پیدا کردن تازه مراتع و بیشتر بانک ها به غارت پول است. اگر شما برای چند آنها همیشه می توانید پیدا کردن راه هایی برای ترک این کشور به پناهگاه های امن.

تا آنجا که آقای رعنا کاپور پروموتور بله بانک مربوط می شود گفت: کمتر بهتر. بین او و خانواده اش او به نظر می رسد که بسیاری از راه های ابتکاری برای پارک لوت است که در درجه اول پول سپرده گذاران. با خواص نخست گسترش در سراسر جهان وجود دارد هر گونه شک در مورد آنچه که او انجام داده است و به همین دلیل او انجام می شود ؟ را اد قادر به پیوند با تمامی این خواص به پول شده است که در siphoned از بانک ؟ شانس هستند که آنها را از وب سایت ایجاد گرایش به قدری پیچیده است که ردیابی غیر ممکن می شود. در این صورت اگر پنجاب و هاریانا بالا قضاوت دادگاه تحویل داده 06 مارس سال 2020 تبدیل به یک سنت پس از آن هیچ یک از این خواص را همیشه متصل می شود – مگر اینکه ED می تواند ثابت کند فراتر از شک که همان تامین مالی شد توسط ill-gotten ثروت به طور مستقیم در ارتباط با اتهام فعالیت های جنایی که آقای رعنا و یا خانواده اش متهم شده است. نتیجه خالص خواهد بود که آقای رعنا و یا خانواده خود را نمی خواهد از دست دادن بسیاری از دارایی های خود را. است که قانون هند برای شما – که به نظر می رسد بیشتر در حمایت از برابر scamsters.

در روند بازسازی تومان. 8,900 کرور در-1 (دائمی) اوراق قرضه اند نوشته شده توسط SBI و RBI ترکیب بدون فشردن پلک. در اکثر کشورهای توسعه یافته در-1 اوراق قرضه است که تلقی به عنوان شبه سهام هستند و به سختی تا کنون صادر شده به سرمایه گذاران خرده فروشی پس از شرایط و ضوابط از جمله اوراق قرضه پیچیده هستند و نامطلوب برای آنها. در هند این است که به دنبال ندارد و بخش زیادی از اوراق قرضه برگزار می شود با سرمایه گذاران خرده فروشی. بسیاری از سرمایه گذاران خرده فروشی خرید این اوراق قرضه از بازار ثانویه که در آن هیچ پیوند گواهی با جزئیات شرایط و ضوابط صادر شده است. اینها فقط به اعتبار خود demat حساب مانند سهام. بسیاری از افراد بازنشسته تصمیم گرفتند برای این اوراق قرضه به دلیل حاشیه نرخ های بهره بالاتر در ارائه. امروز خود برنامه ریزی بازنشستگی رفته کاملا چپ چپ به دلیل این اوراق قرضه ایستاده خاموش (صفر ارزش).

در اصل در 1 قرضه وام توسط سرمایه گذار به بانک. اگر که بود پس چگونه می توان درمان می شود حتی زیر سهام و نوشته شده است ؟ بود این کار انجام می شود برای ایجاد سرمایه گذاری توسط SBI و دیگران جذاب تر در هزینه از دارندگان اوراق قرضه? سرمایه گذاری جدید است که در قیمت Rs 10.00 هر سهم پرداخت می شود تا ارزش Rs 2.00 با یک قفل در دوره سه سال است. حتی اگر بله, بانک اشتراک گذاری معاملات در Rs 20.00 پس از سه سال سرمایه گذاری بانک ها را دو برابر پول خود را چیزی است که آنها هرگز نمی تواند در عملیات عادی. بنابراین این سرمایه گذاران در حال شاید امن ترین شمارش مگر اینکه بانک نتواند دوباره که بعید است. در این سناریو آن است که سخت به درک که چرا در-1 اوراق قرضه اند نوشته شده کاملا.

همه این را می دهد تصور که شاید وجود یک تلاش عمدی برای سرکوب اتفاقات در بله بانک. سرعت که در آن بله بانک مسئله حل شده است در حالی که معتبر است بی سابقه در تاریخ است. می تواند از آن بود که صمیمانه و صادقانه تحقیقات در بله بانک ممکن است می توانید از کرم ها است که ممکن است در نتیجه یک بی سابقه قرار گرفتن در معرض از بخش مالی در کشور ؟ آیا در این کشور تا کنون می دانیم داستان واقعی پشت این شکست مفتضحانه? چیزی amiss است که در اینجا اشاره به یک coverup عملیات احتمالا در دستور دولت است. سوال این است که چرا و برای چه کسی ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de