سال Ruskin Bond رفت

همه گیر و قفل های ضروری کار از خانه برای ما برخی از مزایای همراه با عقب ما آورده است. یکی از مزایای این است که ما زمان بیشتری در دسترس ما است که در غیر این صورت می تواند در رفت و آمد طولانی استفاده می شود، outings و دیگر حواس پرتی خارج از جهان است. و خواندن برای لذت بردن به راه بزرگی برگشته است. خواندن نه تنها برای کار، برای گرفتن با آخرین بودن در LitFests و باشگاه کتاب به نمایش در آمده و یا به تیک خاموش از لیست پرفروش از نشریات پیشرو و یا حتی برای نگه داشتن با جونز (خوب، Srinivasans، Jhas یا سینگز اگر دوست دارید).

بنابراین با لذت زیادی بود که من شروع به خواندن جدیدترین ارائه Ruskin باند، با عنوان ‘آهنگ هند: سال من رفتم’ منتشر شده توسط کتاب های پفین، چاپ پنگوئن هند. از شروع تا پایان، کتاب را خواندم و در کمتر از یک ساعت آن را به تازش می برم. بسیاری از تصاویر بزرگ توسط Mihir Joglekar و به خوبی فاصله از چاپ، و زمان پرواز گذشته در یک jiffy. و منو خوشحال و خندان رها ميکنه

من حدس می زنم کتاب برای کودکان است، اما من نمی بینم که چرا بزرگسالان نمی توانند آن را به اندازه یا حتی بیشتر لذت ببرید. این ما را از طریق رویاها، افکار و احساسات 16 ساله که به تازه به پایان مدرسه و خود را در آستانه حرفه نوشتن می بیند. و شاید، تبدیل به یک نویسنده مشهور منتشر شده یک روز، به عنوان ستاره شناس او را ملاقات پیش بینی می کند. Ruskin تنها نویسنده من می دانم که ، حتی زمانی که او را از طریق افکار خود را به عنوان او به عنوان بی هدف در امتداد جاده ها و مسیرهای جنگلی سر و کار دارد ، همیشه درگیر خواننده مانند هیچ دیگری می تواند. و هیچ چیز آنقدر جدی و عمیق وجود دارد که او به دنبال انتقال بیش از ما همراه با او به عنوان او گوش به زنگ برگ، باد نوازش درختان، کلاغ ضربه زدن در پنجره خود و یا مینا که تلاش می کند به خوانش وجود دارد. کتاب با سفر به انگلستان پایان می یابد تا به یک شغل نوشتاری دست بزند، “سالی که او رفت”. البته، او برگشت هاست اگر چه هیچ در دهرا انتظار بازگشت او را نداشت. اما این یک داستان دیگر است.

اوه بله، اعترافش در کتاب درباره اشتیاقش به پاراتاس و آچار (ترشی) باعث می شود که شما را به آب و شور بکشد و عاشقانه خیالی کوچک شیرین ش با راجشواری بدمینتون باز که چندین سال برایش ارشد است، باعث می شود فکر کنید درد دل او هم مال شماست. Ruskin در سبک غیر قابل تقلید خود توصیف بینی هر یک از دانش آموزان خود را — او توسط دوستان به معلم خصوصی چند دانش آموز به زبان انگلیسی منصوب — حتی به عنوان او آنها را معلم و چند ماه او را با آنها صرف کرده است او را با صفات عجیب و غریب هر یک از ویژگی ها و عادات از جمله آبله بینی یکی و تمایل دیگری به خواب رفتن در طول کلاس همدلی.

به یاد دارم زمانی که روزاسکین در یکی از جلسات جشنواره ادبیات که در جایپور برگزار می شد مهمان افتخاری بود. او در گفتگو با یک لنگر در صحنه بود که او اقدام به اشتراک گذاری با تماشاگران قرار ملاقات خود را با ببر زمانی که او در خانه در تپه تنها بود. تا زمانی که او به نقطه ای رسید که ببر در حال تپش بر روی درب، سنگین کردن خود را در برابر آن و ناراحت کردن تمام مبلمان Ruskin تا در برابر درب در داخل ساحل، ما در لبه صندلی های ما، در انتظار ناخن گاز گرفتن تعلیق برای پایان دادن به، لرزان در ترس همراه با Ruskin فقیر بود. ناگهان راسکين به مايک نزديک تر مي شود و در يک ويسراي دراماتيک به تماشاگران مي گفت: “اين اتفاق هرگز نيفتاده بود، اين فقط يک داستان خيالي بود که من بر روي آن لحظه ساخته بودم تا نشان بدهم که نويسنده ها با خيال و داستان هاي عنايت شان چگونه کار مي کنند!”

چه قصه گو بزرگ، خیالی و یا غیر از این! من یک بار در سفر به شهر “لنور” رفتم که شاید دو دهه پیش با قصد ملاقات با نویسنده افسانه ای، از موسوری بازدید کنم. خانه به من اشاره کرد چیزی فوق العاده بود; با تمام خانه های تپه معمولی دیگر ترکیب شده است، با گام های تند که به یک درب چوبی روشن منجر می شود. a little girl (member of his extended family) answered and shyly informed me that uncle was away. من آدرس را گرفتم و بعداً نامه ای از دهلی برایش نوشتم که به آن پاسخ داد. در مورد نوشتن برای درخت صحبت بود.

در این 86th تولد تابستان 2020، Ruskin نقل قول شده است که گفته است: “هر زمان که من اجرا از ایده های برای نوشتن در مورد، همیشه وجود دارد این پنجره که من می توانم در مورد نوشتن… همه باید پنجره ای داشته باشن که به این دنیای زیبا نگاه کنن.”

Ruskin باند تا پنجره های مختلف به خوانندگان خود باز شده است ، استافوریک صحبت می کنند ، و ما امیدواریم که او همچنان به ما با داستان های لذت بخش خود را برای مدت طولانی برای آمده است.

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im