راه اشتباه را در چین

احساسات عمومی علیه چین در حال اجرا است ، یکی از راه های آن را نشان داد تا از طریق معرفی یک برنامه توسعه یافته توسط یک توسعه دهنده حذف چین برنامه های در فروشگاه Google Play. این برنامه با هدف هشدار به کاربران چینی طراحی و توسعه برنامه های کاربردی بر روی تلفن خود را. آن محبوب با کاربران, اما آن را به حال شده است در خاتمه یافته توسط گوگل است. دلیل این است که سیاست های شرکت اجازه نمی دهد برنامه های اندروید است که به کاربران کمک خاتمه برنامه های دیگر.

این قسمت با این حال می اندازد تا یک درس است. تمایل به کاهش اقتصادی هند وابستگی به یک بازنگری چین معقول است. اما بهترین راه برای انجام آن این است که نگاهی به رویکرد مثبت با افزایش ما رقابت اقتصادی و ظرفیت برای نوآوری است. هند توسعه یافته برنامه در فروشگاه Google Play است که دریافت شده در سطح جهانی برای مفید بودن آن باعث می شود هند قوی تر از کسی است که تنها سرخپوستان دانلود برای قرار دادن چینی طراحی و توسعه نرم افزار.

همچنین بخوانید: گوگل حذف برنامه است که شما می خواستم به حذف ‘چینی نرم افزار از Google Play

دولت را در هند طرح دهانه خدمات. هند مهارت های نرم افزاری باید مهار به منظور توسعه محصولات است که در تقاضا در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>