جهان پس از Covid-19: مگر ما هستند, هشدار, همه گیر می تواند تبدیل به آخرین ناخن در فردگرایی را در تابوت

برای قرن ها, فردگرایی و یا این تصور که هر فردی دارای ارزش ذاتی است و تاکید در مورد ایده های اجتماعی سازمان اقتصاد و عدالت است. به تازگی, اما, اولویت فرد را از حقوق مسلم و آزادی آمده است بسیار زیاد تحت فشار است.

فردگرایی در غرب نشات گرفته از روشنگری. آن معتقد است در ارزش اخلاقی فرد و که او/ او باید منافع را مقدم بر دولت و یا گروه اجتماعی. این birthed بی بند و faire سرمایه داری است که در آن فرد یک بازار آزاد عامل.

سبک غربی فردگرایی است تا به حال بزرگترین اجرا پس از جنگ جهانی 2. حتی با بخش های بزرگی از اروپا در پشت پرده آهنین و حتی با چین در بازار قبل از حالت محض هژمونی آمریکا تضمین bull run برای frontiersman ایده فردگرایی – با ناهموار افتخار فردی در آن مرکز در حال چرخش پیشرفت از ناگسستنی موضوع خود را رایگان خواهد کرد.

شکل دیگری از فردگرایی نیز در همان سال بر اساس اعتقاد به این سیستم از مهاتما گاندی و مربیان. خود را از فردگرایی به حال ریشه های روحانی. گاندی به رسمیت شناخته شده است که به سبک غربی فردگرایی می تواند در نهایت به عنوان صرف ماتریالیسم. او را دیدم فردی به عنوان مستقل اخلاقی عامل نه تنها کسی با وسیله ای برای تحقق خواسته های شخصی. فرد را از تعرض مصون حقوق بشر قرار می گیرد در قلب پیشرفت اجتماعی. تمرکز بر تشخص آخرین, آسیب پذیرترین انسان که در نام دولت و جامعه خواهد خود را تمرین دارما.

اولین ایده فردگرایی رو خشمگین نوآوری برای سه قرن. کارآفرین خلاق و هنرمند عمومی فکری تولید شده در بازار جهانی برای ایده ها و محصولات و خدمات است. مسلما این تولید بیشتر و رفاه مادی برای مردم بیشتر از همیشه قبل از.

دوم ایده رانده بزرگترین دولتی و اجتماعی مداخله رفاه و حمایت های مختلف به گروه های آسیب پذیر از افراد است. آن شده است یک گرند آزمایش هر چند نه به طور کامل متوجه شدم برای ترک هر فردی با اجتماعی شبکه های ایمنی در حالی که حفظ شأن خود و در معرض خطر در نظر گرفتن ظرفیت.

اما در طول دهه گذشته یا بیشتر فردگرایی و تقدم فرد به طور جدی تهدید می شود.

وجود دارد که سه دلیل اصلی برای این کار است. این اولین بار است که تروریسم همراه با سقوط اقتصادی. زمانی که 9/11 اتفاق افتاده است آن را یک شبه همه چیز تغییر دادن بزرگترین شوک درمانی به فرد سازمان است. مردم در ایالات متحده مطلق دژ از فردگرایی و آزادی تا به حال به رها کردن بسیاری از گرامی آزادی و privacies در ازای وعده امنیت عمومی. پس از آن آمد بحران مالی سال 2008 است. در پی آن ما وارد یک پست-جهانی شدن و جهانی است که همزمان با ظهور رژیم های اقتدارگرا که تثبیت قدرت دولت است.

در بسیاری از کشورهای عاشقانه میهن پرستی که در آن فرد عاشق برای این کشور می تواند به عنوان بیان شده صادقانه نقد معطوف به یک سخت تر ناسیونالیسم از کشور من درست یا غلط”. مخالفت ناامید شد و این nudged مستقل فردی بیشتر کردن مرحله سیاسی.

دلیل دوم این است که ظهور غول اینترنت با عظیم اجتماعی سیستم عامل است. در این به نظر می رسد به سدی در اولویت رایگان فرد است. در هر زمان, هر کجا, هر چیزی که مصرف کننده پادشاه شد. کارگر و کارمند شد در حال حاضر یک خود اشتغالی کارآفرین; و شهروند بود در حال حاضر یک netizen ابراز نظر خود را در اطراف جهان است.

متاسفانه انتخاب فردی تبدیل به یک توهم; سوسو زننده سراب. این آغاز از آنچه در حال حاضر می ترسید به عنوان نظارت سرمایهداری که در آن فرفره کارگر باقی مانده underpaid و overworked; مصرف کننده است اما یک بسته از اطلاعات را می توان خم توسط هوش مصنوعی است. این همان فن آوری نیز بیشتر فعال نظارت دولت کاهش فردی حقوق و privacies هشدار دهنده سرعت در. حتی یک فرد رای خود را با ارزش ترین هدیه در یک انتخابات دموکراسی تبدیل شده است به یک شی از دستکاری.

سوم جهان تبدیل شده است و حتی بیشتر به هم وابسته. تغییر آب و هوا و آلودگی هوا می دانم که هیچ مرز و آنتی بیوتیک ها مقاومت جهات هیچ مرزهای. باکتری ها از آفریقا می تواند مردم را در آمریکا بیمار است. سوختن جنگل های اندونزی می توانید نگه دارید آسیا برای نفس نفس نفس زدن.

در حال حاضر Covid-19 همه گیر ممکن است به خوبی می تواند آخرین میخ بر تابوت فردگرایی مگر ما هشدار. آن به سرعت منجر به تسلیم شخصی دسترسی و ارسال به diktat از دولت و یا تصمیم گیری تقریبی گروه – آپارتمان و مجتمع روستا و شهر است. ما باید به درستی بوده است حاضر به دادن آزادی های فردی ما از آنجا که ما احساس خطر از اعمال این آزادی عمدا. Frontiersman ایده فردگرایی ایستاده در معرض همانطور که ما متوجه باشید که چقدر اعمال ما تاثیر دیگران است.

اما ما باید مراقب باشید در برابر از دست دادن جنبه های مثبت از فردگرایی. ما باید اطمینان حاصل شود که هویت فردی نمی گیرند توسط یک سرکوبگر گروه غیر قابل توصیف به ساختارهای بزرگتر و یا به حکومت قانون است. آن است که یک چیز را به اطاعت دستور دولت. این دیگر کاملا تسلیم به احیا ترس غیر منطقی به خصوص از ‘دیگر’. ما در حال حاضر شاهد افزایش vigilantism و حتی اراذل و اوباش حکومت. ترس روستاییان بان تمام خارجی ها; پزشکان مانع از بازگشت آنها به خانه های شهری; پلیس برخوردار lathi با مصونیت از مجازات.

چنین واکنش به این بیماری همه گیر می تواند در مورد پایان فردگرایی مثبت برای آینده قابل پیش بینی. Samaaj باید به سرعت عمل و خلاقانه برای بازیابی تعادل بین فرد و سازمان و جمعی خوب است. هیچ مردی یک جزیره بذارم اما تضعیف ارزش ذاتی هر فرد انسان است. آن است که پایه و اساس همه جوامع است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de