زمانی که روزنامه ها چیز اشتباه آنها منتشر اصلاحات است. اینها گاهی اوقات بسیار خنده دار, به عنوان بسیاری از 10 لیست بالا از روزنامه اصلاحات گواهی دهند.

وال استریت ژورنال به عنوان مثال هنگامی که خوانندگان خود هشدار داده است که آن را تا به حال به اشتباه با اشاره به ستاره پاپ بریتنی اسپیرز به عنوان “Briney نیزه”. برزیل newsmagazine Veja emended مشخصات آن از یک سیاستمدار: “نامزد دوست دارد به صرف وقت آزاد خود را به خواندن تولستوی و نه تماشای, ‘داستان اسباب بازی” به عنوان اصل گزارش شده است.”

واشنگتن پست مجبور به اعلام “نسخه قبلی این داستان در واقع اشتباه بروکلین در کانادا استان کبک. آن است که در نیویورک است.”

من شده اند با نوشتن “در یک کلمه” برای تقریبا دو سال من را ساخته اند اشتباه از خود من هر چند هیچ یک از آنها بسیار سرگرم کننده است. به همه خوانندگان که نوشته اند در زمانی که من به اشتباه در دستور زبان غلط املایی چیزی یا بیان خودم بد این است برای شما.

اول از همه روشن است که من نمی توانم طلسم افتخاری. در دسامبر. 16, 2019, ستون fulsomeمن توضیح داده شده (دو بار!) که غالب معنای کلمه امروز “بیش از حد مکمل.” چند نفر را نوشت و در اشاره به این که “مکمل” درست نیست با یک نوع بسیار خواننده بدانم که آیا من تا به حال تضعیف آن به عنوان یک آزمایش برای دیدن که توجه.

من آرزو می کنم که درست شد اما من فقط اشتباه است.

و نه آن را فقط یک لغزش کوچک از غلظت است. من آن را انجام داده اند قبل از من Oct. 25, 2018, ستون “قرض کلمات ادویه تا زبان انگلیسی.”

به مجموعه ای از رکورد مستقیم مکمل در واقع به معنی “خدمت به پر کردن یا کامل” یا “متقابلا تهیه هر یک از دیگر عدم” را به عنوان: “ابوا و ویولن باید مکمل تن.” کلمه من به نظر می رسد همیشه به دنبال افتخاری, “ابراز ستایش یا تحسین” و یا “با توجه رایگان به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد.”

فاولر مدرن فارسی استفاده را فراهم می کند مفید حفظی برای جلوگیری از سردرگمی مانند معدن: “یک مکمل کامل چیزی و کامل تایپ شده است با e. اگر به شما پرداخت کسی تعریفشما در حال مهربانبا منبه آنها.”

در ستون من در Dec. 30, 2019 & Jan. 6, 2020 موضوع “آنچه که باید ما تماس دهه است که فقط به پایان رسید؟,” من ناراحت برخی از خوانندگان با این ادعا که “2000s و 2010s … خیلی های اخیر برای ما قادر به تشخیص آنچه که اگر هر کدام را تعریف وقایع بودند.” من باید متفاوت از 2010s از 2000s که indelibly مشخص شده در سال 2001 توسط 9/11 و ممکن است به عنوان شناخته شده “post-9/11 عصر.” من قطعا به این معنی نیست که بی اعتنا به صدا 9/11 و عذرخواهی می کنم.

در حالی که من اصلاحات را ندارد هر کسی بالا 10 لیست من هنوز خوشحالم به آنها را خاموش قفسه سینه من!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو