چهار سال پیزلی بارت اولین تجربه پیش دبستانی بود در یک اتوبوس با یک معلم همه به خودش آمد که حق را به او روستایی کنتاکی خانه.

در کوهپایه های Appalachians یک جفت معلم-کارکنان و محور اتوبوس و کمک به نشانی نیاز مداوم برای اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش است. همراه با چالش های لجستیکی از رسیدن به کودکان زندگی در انزوا و فقر خانواده ها نیز سوال ارزش prekindergarten به طور کلی. Tennant کرک یکی از سازندگان این برنامه اغلب می شنود: “چرا باید 4 سال از رفتن به مدرسه؟”

خانواده آمادگی اتوبوس در حال پاسخ دادن به این سوال برای منتقدان. اوایل دوران کودکی متخصص با کودکان در تحصيلی و مهارت های اجتماعی در حالی که یک “خانواده ناوبر” کمک می کند تا مراقبان برای شناسایی اهداف – بهبود تغذیه, گرفتن خارج از بدهی و یا درآمد GED دیپلم و مراحل برای رسیدن به آنها.

“اگر ما در حال رفتن به یک تاثیر قابل توجهی در یادگیری کودکان و مغز در حال توسعه ما باید برای خدمت به تمام خانواده می گوید:” Dreama Gentry توسعه یافته که اتوبوس برنامه با خانم کرک.

پیزلی را دیده است ، “هنگامی که ما شروع به اتوبوس می گوید:” اشلی بارت “او از من خواهش کرد که هر روز ‘وقتی که من برای شروع مدرسه؟'”

منچستر, Ky.

داخل روزی یک رنگی مینی بوس که crisscrosses حومه در اینجا در شرق کنتاکی 4 ساله پیزلی بارت برس انگشت او بیش از فر دم از یک اسباب بازی کوچک در یک جعبه پلاستیکی.

“این در اینجا یک روباه” او اعلام کرد. او معلم Tennant کرک گره encouragingly.

پیزلی نام چند بیشتر از اسباب بازی – بلوک قفل سنگ – قبل از ورود در یک است که به او قابل تامل است. خانم کرک نوبت به بته جقه, مادر, اشلی بارت. “من فکر می کنم بسیاری از کودکان این روز هرگز دیده می شود یکی از این” او می گوید. خانم کرک بازگشت به پیزلی به تقویت مهمی prereading مهارت نشان می دهد که “ساعت” قافیه با نام تمام اسباب بازی های دیگر در ظرف.

پیزلی گره می رسد و برای یکی دیگر از جعبه. “من فقط او را دوست دارم شور و شوق” خانم کرک می گوید خانم بارت. “او بسیار آماده برای مهد کودک.”

در سرسبز کوهپایه های آپالاچی که در آن خانواده در شهرهای کوچک مانند منچستر صورت یک عدد پیش دبستانی, گزینه های روزی اتوبوس کمک به نشانی عمیق و مداوم نیاز است. نه تنها وجود دارد چالش های لجستیکی از رسیدن به کودکان در فقر زندگی می کنند و جداسازی اما خانواده سوال ارزش prekindergarten برنامه ها به طور کلی. “چرا باید 4 سال از رفتن به مدرسه؟” خانم کرک می گوید: او اغلب خواسته.

برخی از خانواده ها دیدار با درآمد مورد نیاز برای شروع این بودجه فدرال برنامه پیش دبستانی برای کودکان کم درآمد اما حضور به معنی فرستادن بچه های کوچک در یک اتوبوس است که می تواند بیش از یک ساعت. هر چند برخی از کودکان واجد شرایط محلی پیش دبستانی گزینه (یا سن و یا درآمد) بدانند الزامات است که اغلب دشوار است برای پدر و مادر به حرکت خانم کرک می گوید.

امیلی کاپلان/به گزارش Hechinger

پیزلی Barrett, 4, نشسته با مادر, اشلی بارت در روزی اتوبوس در خارج از خانه و خانواده خود را در منچستر, Kentucky. سالمند بارت می گوید که بدون پیش دبستانی, اتوبوس, برنامه دخترش به احتمال زیاد نمی تواند آماده برای مدرسه.

اما پس از جقه در شرکت نزدیک به دو سال از روزی اتوبوس, درس مادر او قادر به ثبت نام او را در محلی عمومی پیش دبستانی, این برنامه قرار می گیرند. زمانی که خانم Kirk کاهش یافته است به بررسی در خانم بارت بود خوشحال با دخترش حال پیشرفت است.

“هنگامی که او را به مهد کودک آنها گفت که او تا پیشرفته,” خانم بارت می گوید. “و من را که به رزی ، من هرگز نمی توانست به ارمغان آورد او را به جایی که او در توسط خودم.”

“ما باید برای خدمت به تمام خانواده”

پس از خواندن در مورد یک برنامه مشابه در کلرادو خانم کرک و Dreama Gentry توسعه خانواده آمادگی اتوبوس برنامه در سال 2016 با Kellogg بنیاد گرانت. خانم کرک است که در اوایل دوران کودکی مدیر پروژه در بری کالج همکاران برای آموزش و پرورش و خانم Gentry است مدیر اجرایی. هر یک از آنها دو اتوبوس دو بزرگسالان در هیئت مدیره: اوایل دوران کودکی متخصص است که با این نسخهها کار با کودکان بنیادی علمی و مهارت های اجتماعی و یک “خانواده هدایتگر” که با این نسخهها کار با مراقبان. به مدرسه که در آن یک کودک زندگی می کند, هر دو بزرگسالان نوبت رانندگی اتوبوس که به اندازه کافی کوچک است که آن را نیاز به یک ویژه گواهینامه رانندگی.

خانواده دریانورد کمک به مراقبان شناسایی اهداف – بهبود تغذیه, گرفتن خارج از بدهی تعمیر خانه های خود و یا درآمد GED دیپلم – و بتن مراحل مورد نیاز برای رسیدن به آنها. علاوه بر این, اتوبوس,’ اپراتورهای میزبان شب یک بار در ماه هنگامی که پدر و مادر دیدار با اعضای جامعه که با ارائه خدمات از قبیل برنامه ریزی مالی و یا مشاوره تغذیه ای. مراقبان خود می توانید به اشتراک گذاری مبارزات و پرورش کودک استراتژی.

“اگر ما در حال رفتن به یک تاثیر قابل توجهی در یادگیری کودکان و مغز در حال توسعه ما باید برای خدمت به تمام خانواده می گوید:” خانم Gentry.

در دو سال گذشته آفتابی و روزی اتوبوس باید در خدمت نزدیک به 100 دبستانی سنین 3 و 4 و خانواده خود را. اتوبوس ها در حال حاضر توسط دو سازمان های محلی: پرنده قرمز ماموریت در شهر بورلی; و نجات کودکان در کشور همسایه Perry County است. سازمان ها ممکن است انطباق برنامه درسی کمی – پرنده قرمز ماموریت به عنوان مثال اضافه کردن یک داستان کتاب مقدس به فعالیت های سواد آموزی. خانواده آمادگی اتوبوس “مکمل آنچه که ما در حال حاضر انجام می گوید:” Kari کالینز قرمز پرنده, مدیر اجرایی.

تلاش کردن مدرسه

آپالاچی کنتاکی که در آن آفتابی و روزی پرسه زدن رنج می برد از آنچه دولت ایالات متحده از نظر “مداوم فقر” به این معنی است که آن را تا به حال نرخ فقر در یا بیش از 20 درصد برای بیش از 30 سال است. اثرات بازی در تعدادی از راه های. یک نسل پیش بزرگترین کارفرمایان در شرق کنتاکی شد و شرکت های زغال سنگ که دریافت مشوق های قابل توجهی از دولت های محلی و ایالتی به کار در منطقه است. زمانی که شرکت های چپ هزاران نفر از مردم خود را با هیچ کار چشم انداز. عملا هیچ خدمات اجتماعی مانند آموزش کار با برنامه های GED, برنامه, و یا حتی مواد غذایی بانک – کاسته جای خالی سمت چپ توسط زغال سنگ را به خروج.

شهرستانهای خدمت توسط اتوبوس ها نیز در نظر گرفته غذایی بیابان. بسیاری از ساکنان به اشتراک گذاری هزینه های یک ساعته درایو به یک فروشگاه مواد غذایی یک بار در ماه جایی که آنها با استفاده از بودجه محدود خود را به خرید مواد غذایی فرآوری شده است که آخرین طولانی ترین. بسیاری از کودکان خردسال توسعه هر دو به چاقی و پوسیدگی دندان به کنتاکی سوم بالاترین چاقی کودک رای در ایالات متحده آمریکا

در حالی که ناوبری به کمک اتصال مردم با خدمات اتوبوس بحرانی ترین ارائه رایگان و کم استرس راه برای خانواده ها برای بررسی از آنچه در مدرسه به صورت 4 ساله است که واقعا همه چیز در مورد. فقط 29 درصد از کنتاکی را 4 ساله با حضور عموم بودجه پیش دبستانی در سال 2018 با توجه به موسسه ملی برای آموزش و پرورش در اوایل پژوهش است. و تنها 51 درصد از دولت را به کودکان وارد مهد کودک آماده برای یادگیری برنامه درسی. اثرات این عدم آماده سازی می تواند به بزرگسالی باقی بماند.

“مهد کودک و آمادگی به کلاس سوم خواندن است که به فارغ التحصیلی دبیرستان – که به کالج رفتن” خانم Gentry توضیح می دهد.

حمایت از یک دیدگاه جدید از خود

در سال های اخیر مت و سوء مصرف مواد مخدر ایجاد کرده است یک وضعیت که در آن بسیاری از کودکان گرفته شده در توسط پدربزرگ و مادربزرگ و سایر بستگان که ممکن است خود بیمار-مجهز به مراقبت از کودکان. نرخ مرگ و میر مواد مخدر در کنتاکی بود 28 در هر 100 ، 000 در سال 2017 – نزدیک به دو برابر میانگین ملی از 15 در هر 100 ، 000 با توجه به آخرین اطلاعات موجود از دولت فدرال است. ایالت 9 درصد از کنتاکی کودکان با خانواده زندگی می کنند به غیر از پدر و مادر خود را که بالاترین نسبت در کشور است. مردم محلی تخمین می زنند که این درصد در شهرستانهای خدمت آفتابی و روزی بسیار بالاتر است.

در بورلی Kristy Roark, معلم مهد کودک که در منطقه می گوید: “هیچ چیزی نمی تواند دست نخورده خانواده” و عواقب ناشی از آن چند برابر هستند.

“زمانی که مادر بزرگ مراقبت از آنها [کودکان] کمتر احتمال دارد به دنبال قدرت یا توان پاسخگو باشند چرا که آنها هر چه بخواهند برای” او می گوید. “مادر بزرگ خسته و مادر بزرگ را به شما هر آنچه که شما می خواهید به طوری که او می تواند استراحت. کودکان از دست دادن توانایی خود را برای حل مشکل-از آنجا که زمان زیادی آنها, تماشای فیلم می باشد که باعث تحریک مغز می شود.”

خانم Roark نگرانی در مورد نگرش پیشگیرانه خود شکست او اغلب با او برخورد. “خانواده ها صورت كليشه اي از” من از کوه من به اندازه کافی هوشمند به رفتن به مدرسه.’ به طوری که می شود ” من نمی تواند موفق باشد.'” در عین حال دانش آموزان در کلاس های درس خود را که خدمت کرده بودند توسط رزی و آفتابی را قوی تر تحصیلی و مهارت های اجتماعی نسبت به کسانی که نمی.

Aleah Wolsey, 5, یکی از این دانش آموزان است. “ما بازی می کردیم بازی با حیوانات ما را انجام پازل و چیزهای” Aleah به یاد می آورد.

در میان همکلاسی, Aleah است که به وضوح یک رهبر. در سفر اخیر یک گروه از دختران به تماشای ضمن ستایش از شخصیت او به عنوان نشان می دهد که چگونه به نوشتن نامه E. هنگامی که یک بازدید کننده حمل یک قرص از او می پرسد که چگونه به طلسم نام او, او را, قرص, و گفت:, “اوه, من فقط نوع آن خودم.”

امیلی کاپلان/به گزارش Hechinger

کریس مورگان است که در خدمت هر دو به عنوان اوایل دوران کودکی آموزش و خانواده هدایتگر در روزی اتوبوس می گوید که همه پدر و مادر می تواند کمک به کودکان خود را به دست آوردن آموزش و پرورش که با توجه به ابزار مناسب.

بیشتر بچه ها در همان مسیر به عنوان Aleah هدف می گوید: Chris Morgan کار کرده است که به عنوان هر دو در اوایل دوران کودکی متخصص و به عنوان یک خانواده هدایتگر در اتوبوس. او تاکید می کند که حمایت خانواده بسیار مهم است. “ما اصلی ترین چیزی که بود به توانمند سازی والدین به مطمئن شوید که آنها فرزند خود را مدافع از زمان تولد تمام راه را از طریق مدرسه,” او می گوید. “آنها باید توانایی برای کمک به کودک خود را یاد بگیرند – آنها اولین و مهم ترین معلم که کودک است. شما فقط باید برای کمک به آنها را ببینید.”

پشت در منچستر به عنوان پیزلی نشسته بر روی زمین, ساخت راه خود را از طریق یک جعبه کوچک با یک عکس از یک کیک بر روی درب آن – rake, پخت استیک, مار – خانم بارت نشان دهنده در خانواده تجربه با روزی. او دو سال از پسر پارکر نشسته در دامان او; او شروع خواهد شد زمان خود را در روزی در سال آینده. او امیدوار است این پسر کوچک را توسعه عشق به یادگیری مانند خواهر بزرگتر خود را.

“بته جقه نیست همیشه بحث در مورد رفتن به مدرسه تا زمانی که ما شروع به اتوبوس” خانم بارت می گوید. “اما زمانی که ما شروع اتوبوس, او از من خواهش کرد که هر روز ‘وقتی که من برای شروع مدرسه؟'”

این داستان در مورد پیش دبستانی گزینه های تهیه شده توسط این Hechinger گزارش یک سازمان غیر انتفاعی مستقل خبری سازمان با تمرکز بر نابرابری و نوآوری در آموزش و پرورش است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im