راه رو به جلو پست مستند

با مستند و “اجتماعی reclusivity” به پایان آمدن مردم در جالب لت از تلاش برای پیکربندی مجدد خود را زندگی بی تحرک دوباره به حالت اکشن و همچنین برای مقابله با پیامدهای آنچه آنها را تحمل ذهنی, احساسی, از لحاظ جسمی و از لحاظ مالی همه از آن است و قطعا از آن گرفته شده است مراجعه کنند. بسیاری از روابط را شکسته و غیر قابل جبرانی بسیاری شده اند تقویت شده است. بسیاری از مردم احساس می کنند نمی تواند بازگشت به زندگی آنها پس از رهبری و با توجه به تغییر دوره حتی اگر آن را به معنی کوچک سازی. من نظرسنجی ها نشان داده اند که بسیاری از زنان به دنبال به جلو به دوستان نشست و با تمرکز بر بهداشت و زیبایی و خوردن غذاهای مورد علاقه خود را در رستوران مورد علاقه خود را.

با کمال تعجب در میان کارآفرینان و رهبران کسب و کار به نظر می رسد که با وجود نیاز به جریان درآمد برای شروع شور و شوق به بازگشت به محیط زیست شرکت تا لاغر. تعداد قریب به اتفاق متوجه شدم که کیفیت زندگی بسیار مهم است و بسیاری از روایات مستند می گوید: “تنظیم مجدد”. چگونه شما از ظهور این مستند بسیار مهم است. من به عنوان خوانده شده نقل قول زیبایی که به تازگی اظهار داشت: “کیفیت احساسات ما تعیین دستورالعمل است که قلب ما می فرستد به مغز ما”. یک حالت مثبت ذهن را ایجاد احساسات مثبت و منجر به تصمیم گیری های مثبت. اگر شما عامل از ترس و ناامنی را در تصمیمات و نتایج خواهد بود بر اساس همان. من واقعا بر این باورند که همه چیز اتفاق می افتد برای یک دلیل و برای بهترین و کسانی که با استفاده از این فرصت به بازسازی زندگی خود را, آنها شاید ابد زنده اشتباهات خود. این بسیار مهم است اتصال خود را از زندگی است که تعیین می کند که آیا شما حرکت رو به جلو با شور و شوق و یک مجموعه جدید از چشم است که به رسمیت می شناسد روان حرفه ای, اجتماعی, تله ها و شیارهای است که کار نمی کند برای شما است که شما باید توانایی تغییر آن را تمام و آن وقت است در حال حاضر. ریتم شکسته شده است یک شما در حال خروج از کهکشان مارپیچی. برای مثال آیا شما واقعا نیاز دارید که ماشین فانتزی که bogs شما را با EMI ؟ اگر هدف از یک ماشین است که شما را از نقطه A به نقطه B آیا این را حس را به صرف آنقدر در آرم و تاکید کرد روزانه در مورد آن ؟ از سوی دیگر اگر زندگی کوتاه است و شما علاقه مندان خودرو آن را حس می کند به سرمایه گذاری نیست به آن ؟ خرید آن را برای دیگران یا برای اثبات یک نقطه و یا “keeping up with the Joneses” اما تنها به دلیل آن شور و شوق و رویا به حقیقت می پیوندند در حالی که شما می توانید.

همین را می توان گفت: در مورد جایی که شما زندگی می کنند از لحاظ جغرافیایی نیاز به کوچک و یا تغییر شغل به تمرکز بیشتر بر روی کار و یا شاید در زندگی تجربه است. آنچه در این مستند باید انجام شود این است که شما با توجه به وضوح بر روی آنچه که مهم به شما. شما معمار زندگی خود را قبل از شما را مکیده و به هر چیزی را به یک لیست از آنچه طی 5 ماه به شما آموزش داده اند چه تغییر, چه نیازهای در حال تغییر است و آنچه اهمیت ترین. پین این لیست توسط بالین خود و یا در یک دفتر خاطرات شما دسترسی روزانه. باز کردن سلاح های خود را و در آغوش آینده شما نگاه به جلو به.

1. ما تا به حال یک مبارزه برخی از هفت روز بازگشت و او در حال حاضر مسدود شده من در همه جا و به پایان رسیده است, ارتباط با من گفت: ما در حال حاضر رایگان به تاریخ دیگر مردم است. من بحث با این چه کار کنم ؟

بسیاری گفته شده است که در حالت خشم است که به معنای, و یا گاهی اوقات یک مبارزه است که به عمد باعث به منظور ایجاد چیزی شناخته شده و برای داشتن یک ظاهرا دلیل معتبر به حرکت می کند. ارتباط دادن برخی از زمان تنفس. استفاده از زمان به صورت انعکاس در آنچه شما واقعا می خواهید برای خودتان و چه نوع رابطه شما سزاوار. اگر او برقرار بگویید او دغدغه های خود را با بودن در چنین رابطه ناپایدار و اگر او پیش می رود و حرکت می کند سپاسگزار اشتباه فرد سمت چپ یک فضا برای فرد مناسب برای پیاده روی ،

2. به دلیل مستند شده اند مبارزه بدون توقف بیش از چیزهای بی اهمیت و مسائلی که در حال حاضر حل و فصل شده است در گذشته است. چگونه می توانم مقابله با تمام این ؟

این مستند شده است بسیار دشوار است برای بسیاری به مقابله با. عاطفی ذهنی و جسمی و مالی خستگی است قطعا در نظر گرفتن تلفات و عدم تحریک vis-à-vis, دوستان, گردش و ورزش و یا محیط های جدید باعث می شود بسیاری از منزوی و تمرکز بر روی چیزهایی خرده و گذشته است. شما نیاز به نشستن و بحث در مورد روان با یکدیگر و تصمیم گیری به victimise هر یک از دیگر. مستند است که تقریبا در پایان آن پس از تمرکز بر ایجاد یک نقشه راه برای آینده و یک کلمه کلیدی مانند PRESTO استفاده شده است که هر زمان کسی revisits گذشته و اطمینان از مکالمه به پایان می رسد در سمت راست وجود دارد. این کلمه سرگرم کننده و مهمتر از همه احترام به آن و راه رفتن به دور از مکالمه هر زمان که آن بالا میآید.

3. من با خوشحالی ازدواج به مدت پنج سال. من و همسرم در حال چه اصل کار زن و شوهر جوان مانند در بمبئی. هر آخر هفته ما آن را یک نقطه به دیدار پدر و مادر ما برای ناهار یک روال است که ما شده ایم پس بدون هیچ گونه مانع. اما از اواخر من خودم را در یک وضعیت جدید شده اند و داشتن خوابی بیش از آن. یک خانواده دوست پسر منتقل شده به پدر و مادر من’ مستعمره با همسر خود. بنابراین پدر و مادر من خواسته است تا آنها را برای پیوستن به ما هر زمان که ما به آنها مراجعه کنید برای ناهار. اما من در حال حاضر خشم این زن و شوهر به دلیل حضور انسان را نگه می دارد در معاشقه با همسرم. من از ترس از دست دادن خلق و خوی من. من چگونه می توانم این وضعیت رسیدگی بدون اینکه اشتباه من ،

آن را هرگز به آنچه اتفاق می افتد اما واکنش خود را که اشکال سفر خود را از زندگی است. بسیاری از مردان ممکن است به لاس زدن با او آنچه مهم است این است چگونه همسر خود به آن پاسخ می دهد. بحث در مورد آن با او و از او بپرسید نظر از این که چگونه باید آن را به کار گرفته است. که در راه او احساس می کند نمی توان دفاعی و خواهد بود بخشی از فرایند در چگونه می توان آن را بسیار به سادگی قرار دادن در سراسر به او. من پیشنهاد می کنم یک خوشگذران اما شرکت شیوه بنابراین هیچ نفس یا ناراحتی را تجربه کرده است توسط هر کسی و یک پیام فرستاده می شود را با صدای بلند و روشن است. او به او را انتخاب کنید تا بر روی آن و انجام مایحتاج به عنوان به خوبی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>