در مارس 24, هفته گذشته, نخست وزیر نارندرا دستور کامل مستند از ملت است. او نه یک انتخاب. اگر هند تا به حال به اندازه کافی منابع و سود پس از برخورد با سندرم حاد تنفسی یا سندرم تنفسی خاورمیانه در سالهای اخیر به عنوان تایوان, هنگ کنگ, سنگاپور و کره جنوبی را از آن می تواند موفقیت مبارزه ویروس از طریق تست, تماس, ردیابی و استفاده گسترده از ماسک است. اما با داشتن منابع محدود و Covid-19 بودن آن برای اولین بار قلم مو با یک بیماری همه گیر که نیز اتفاق افتاده است به حرکت در سرعت نجومی هند است و در هیچ موقعیتی به دنبال این مسیر.

منتقدان گفته اند که ساعت عمل در عجله. اما در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده در شهر نیویورک است. روز یکشنبه 8 مارس که دانشگاه کلمبیا که در آن من به عنوان یک استاد دانشگاه تصمیم گرفت به جای همه در-کلاس آموزش آنلاین, آموزش شهرستان تا به حال فقط 14 تایید موارد Covid-19. سپس این بیماری تا به حال ادعا نیست یک زندگی است. متاسفانه این دولت ملی و دولت شد و به کندی پاسخ می دهند و هرگز تا آنجا پیش رفت به رفت و آمد مکرر برای تکمیل مستند. نتیجه این شده است عظیم گسترش ویروس. در زمان نوشتن آن را نیز آلوده کرده است نزدیک به 38,000 نیویورکی و ادعا 900 زندگی می کند.

Uday Deb

تمام منابع و ثروت در اختیار سرمایه مالی جهان به اثبات رسانده اند کافی برای مقابله با فاجعه. آن است که هیچ کس صورتی که غایب مستند یک یا بیشتر شهرهای هند را لزوما رفته شهر نیویورک راه یا که این مستند در حال حاضر مانع از آن. اما این مورد است که مستند – حتی یکی که به عنوان ناقص به ما شاهد تا کنون – را بطور قابل توجهی پایین تر احتمال largescale گسترش عفونت است.

و کسانی را انتخاب کنید که به دنبال آن صادقانه به عنوان فرزندان من و, من و همسرم انجام داده اند به طور داوطلبانه در مکان های مربوطه به احتمال زیاد خواهد شد در امان خشم ویروس. آنها همچنین انجام برخی از خوب اجتماعی با اجتناب از اضافه کردن به بار در حال حاضر سبب شیوع سیستم بهداشت و درمان.

بزرگترین مزیت هند برخوردار است بیش از کشورهای دیگر در این مرحله این است که در 1,251 از دوشنبه خود Covid-19 موارد در تعداد کمی هستند. در واقع با توجه به این که بسیاری از کشورهای هند قابل مقایسه با یا بزرگتر از بسیاری از کشورهای مربوطه و واحد تحلیل آن است که فرد متحده است. دیده می شود این روش در بیش از 200 مورد در ماهاراشترا و کرالا تنها دو کشور در زمان نوشتن باید موارد رفتن به (پایین) سه رقمی. در دیگر 25 متحده و اتحادیه سرزمین (UTs) با یک یا بیشتر از موارد شکل است که هنوز هم در دو یا تک رقمی. نه متحده و UTs هیچ موارد گزارش شده در همه.

تا مطمئن شوید که تعدادی از شناسایی موارد در هند است که در زیر واقعی آنهایی که به دلیل بیماران بدون علامت برو تست نشده. اما ما می توانید به دست آوردن یک ایده تقریبی از “درست” تعداد موارد مربوط به تعداد مرگ و میر منتسب به این ویروس شناخته شده است که با دقت در زمان واقعی به میزان مرگ و میر در هر 100 بيمار. به عنوان در مارس 30, تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس بود در 32 سراسر کشور و آن را در تک رقمی در هر دولت است. استفاده از این مرگ و میر از 1.6 به ازای هر 100 نفر از بيماران به خوبی مدیریت مورد از کره جنوبی حاکی از این مرگ و میر در مجموع 2000 Covid-19 موارد است. این رقم برای هند اندازه هنوز هم نشان می دهد که عفونت محدود به خوشه های ارائه چشم انداز بسیار عالی برای مهار.

برخی استدلال کرده اند تا حدودی خائنانه که این مستند را نمی خواهد کار برای جمعیت زیادی از ساکنان زاغه زندگی می کنند که در فضاهای تنگ. اما چگالی بالا در محله های فقیرنشین این مورد برای یک مستند قوی تر ، متراکم تر از یک زندگی بیشتر بهره مند شوند از نگه داشتن عفونت از آن است. ترفند این است برای منزوی کردن آن پیمانکاری عفونت به سرعت و قرار دادن آنها تحت قرنطینه در خارج از امکانات. خروج ساکنان برای ورود و خروج از لانه بدون مانع و پرسه زدن در آنها آزادانه می تواند یک دستور العمل فوق العاده سریع گسترش عفونت است.

آن است که افکار واهی و پوچ است که نبرد در برابر چنین دشمن قوی که اعتصاب می تواند در هر نقطه و در هر زمان می توان به دست آورد بدون سختی. در حالی که دولت باید همه چیز را در قدرت خود را برای کمک به فقرا, به ویژه کسانی که در معرض خطر از دست دادن خود امرار معاش و سرپناه شهروندان نیز نیاز به درک این است که دولت فاقد گرز سحر و جادو است که می تواند تمام مشکلات از بین برود. این زمان به همکاری را مقابله با.

در هفته های آینده, در علاوه بر این به کمک آسیب پذیر مقابله با سختی های این مستند و به حداقل رساندن آسیب به چشم انداز بلند مدت اقتصاد دولت نیز نیاز به تجهیز خود را برای مبارزه با ویروس هنگامی که مستند است قطع شود. تا زمانی که درمان قطعی برای Covid-19 و واکسن علیه coronavirus یافت می شوند که به احتمال زیاد به یک تهدید این ویروس را میدهد. آشکار جنبه از این آماده سازی عرضه فراوان از تاج کیت های آزمایش و N95 ماسک. پست-مستند هند باید قادر به انجام چه کره جنوبی را به پیروزی در جنگ در برابر ویروس.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im