فقط زمانی که ما شروع به فکر کردن که با توجه به اعتراضات و عصبانی طغیان توسط افراد جوان در سراسر جهان و یک روحیه سخنرانی فعال گرتا در سازمان ملل متحد تصمیم گیرندگان در تمام دولتها در سراسر جهان ( به جز ممکن است ایالات متحده آمریکا) در حال بیدار شدن از خواب به واقعیت و غیر قابل اجتناب از تغییرات آب و هوایی , گرمایش جهانی و اثرات متعاقب در نژاد بشر بر روی زمین شده اند آمار از جایی که ما نمی دانیم , توسط یک ویروس کشنده به نام رمان کرونا ویروس است که با شروع می شود بسیار بی ضرر علائم شبیه سرماخوردگی و یا سر درد یا تب اما به طور ناگهانی می تواند به نوبه خود منجر به مرگ.

آن است که واقعا یک پیچ از آبی. اگر چه مختلف مردم و دانشمندان حدس زدن در مورد منشاء آن و باعث می شود ما قطعا نمی دانید که چگونه از آن آغاز شده که در آن آمده است و بالاتر از همه, چگونه آن را درمان و جلوگیری از گسترش آن. به نظر نمی رسد به تبعیض بر اساس نژاد و رنگ پوست آب و هوا زندگی می کنند و یا سابقه پزشکی خود را. آن را فقط بازدید مردم در غیر منتظره ترین مکان بر روی زمین ظاهرا بدون هیچ گونه منطق است.

حتی منزوی خود و امتناع از ترکیب با دیگر مردم نمی تضمین ایمنی خود را از این ویروس مرگبار است. در بهترین حالت آن را کاهش می دهد و امکان خود را از ابتلا به این ویروس.

مگر اینکه یک واکسن است که به سرعت توسعه یافته و در دسترس ساخته شده پس از کافی تست وجود دارد به نظر نمی رسد به پایان دادن به این فاجعه.

هر دولت و سازمان های غیر دولتی و مقامات بهداشت در حال دفاع از اقدامات پیشگیرانه مانند پاکیزگی در زندگی روزمره استفاده از ماسک اجتناب از مکان های شلوغ ، کانال های تلویزیونی در حال رقابت با یکدیگر در قرار دادن تبلیغات برای این.

اما در یک جهان که در آن یک میلیارد نفر ( در سراسر جهان) زندگی می کنند زیر خط فقر در تلاش برای پایان می رسد دیدار در روزانه زندگی در shanties در محله های فقیرنشین شهری و یا دور روستاها که در آن 6 تا 10 نفر زندگی خوردن و خوابیدن در یک اتاق کوچک که در آن آب است در حاد کمبود و صابون است که به ندرت دیده می شود , چه نوع اقدامات پیشگیرانه می توان انتظار داشت برای پیاده سازی ؟

ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که این ویروس نیست این حمله درمانده بخش از جامعه که در آن هیچ کس دیگری بروید و در حال حاضر ایمنی پایین به دلیل سوء تغذیه و افرادی که در حال حاضر در تلاش برای مبارزه با در حال حاضر شناخته شده بیماری است که باید درمان قطعی در دسترس است.

اقتصادی و عواقب ناشی از این ویروس تحت حالات مختلف ( مانند ماندگار برای سه ماه یا شش ماه یا نه ماه و بیشتر) در حال حاضر در حال بحث و نتیجه غیر قابل انکار است این است که جهان و بیشتر کشورهای در حال توسعه در حال رفتن به صورت بزرگ اثرات منفی مانند تمام عیار رکود بسته شدن تعداد زیادی از شرکت های بزرگ در مقیاس بیکاری بانکداری رو بزرگ بدهی های بد که منجر به سقوط بسیاری از آنها و غیره و غیره ،

تنها امید است یا دانشمندان ما قادر به پیدا کردن یک درمان به زودی به اندازه کافی است که می تواند در دسترس ساخته شده به هر فرد تحت تاثیر و یا ویروس می میرد پایین خود به خود بدون هیچ گونه توضیح منطقی تنها راه آن به نظر می رسد از هیچ جا.

یکی از شگفتی اگر کل این فوران از کورونا ویروس به چیزی برای انجام با تغییر آب و هوا و مقیاس بزرگ انقراض تعداد زیادی از گونه ها به دلیل بی رویه و حریص استفاده/مصرف از منابع طبیعی توسط انسان است. ممکن است که برخی از گونه های منقرض شده بودند و در واقع مبارزه با تاج و انواع دیگر ویروس ( H1N1 ابولا SARSE و غیره.) و در روند حفاظت از انسانهای هوشمند را از آنها ؟

در حال حاضر تاج گسترش واکنش تند مخالفت توسط مادر طبیعت به لرزش و از خواب بیدار نژاد بشر به ترمیم راه خود را? و دولت ها و دانشمندان

در حالی که ما باید همچنان برای همه امکان پذیر است اقدامات پیشگیرانه و نیز گسترش آگاهی در مورد آن و دولت ها و دانشمندان همچنان به تشدید تحقیقات خود را تلاش برای پیدا کردن یک درمان ممکن است ما به یک فکر به آنچه که در بالا گفت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de