ارزش واقعی ارزش

چند روز پیش چشم من افتاد در یک سبد از هندوانه در سراسر جاده. ضعیف فروشنده میوه ایستاده بود فانینگ زنبورها خاموش روشن قرمز هندوانه است که او تا به حال برش و نمایش داده می شود درست مثل یک مانکن در یک پنجره در یک فروشگاه. آن را گرم و مرطوب بعد..هنوز, او نگه داشته فانینگ زنبورها به جای خود را در آفتاب سوزان! فقط پس از آن یک مشتری پا را از ماشین خود را با پسر کوچک خود را و قدم درخواست قیمت. او نگه داشته haggling تا فقیر فروشنده توافق به هر خریدار به نقل از. به عنوان به زودی به عنوان فروشنده بود در مورد به دست بیش از هندوانه انتخاب توسط خریدار پس از یک معامله بزرگ از روش انتخاب خریدار ذهن خود را تغییر و خواستار فروشنده میوه به آن را قطع و به او نشان می دهد اگر آن را قرمز و شیرین !

با اکراه فروشنده قطع مربع در بالای هندوانه به کشیدن قطعه از.
به خود ترس آن بود نه سرخ و نه بسیار شیرین است. خریدار چپ آن گفت: “فراموش نکنید که آن را به خرید برخی از روز دیگر !”

مرد کشیده پسر کودک نو پا خود را با دست خود و به سرعت خریداری او یک بستنی از بستنی سبد خرید در برخی از راه دور.
میوه فروشنده در صورت سقوط کرد اما او ادامه داد: دامن زدن به هندوانه.
صورت خسته خود را و درد چشم نگه داشته hounding من برای ساعت .. من تعجب که چرا ما همیشه چانه زدن در اماکن اشتباه است ؟
چطور من را دیده اند هرگز مردم همان چانه زنی در فروشگاه ها ؟

حتی برای فرزندان ما چگونه ما به آسانی بیرون کشیدن پول از کیف پول ما آنها را به خرید تنقلات , تنقلات, اسباب بازی ( که آنها حوصله در عرض 10 دقیقه) لباس ( حتی اگر کمد لباس خود را سرشار در حال حاضر) اسباب بازی است که آنها باید دارای غیره و غیره بدون فکر دوم..به سادگی از آنجا که ما احساس می کنیم زندگی ما خواسته و آن را یک معامله بزرگ نیست.

و یک روز خوب ما متوجه است که شاید آنها حق انتخاب ، ما فشرده کیف پول ما در مکان اشتباه در حالی که فرزندان ما به تماشای ما در تمام طول. به عنوان یک نتیجه, آنها به طور کامل عاری از نمایش رفتار درست و صدا سیستم ارزش.

ما نگه داشتن هزینه های توخالی اشیاء و نه از تجارب و ارزش ها.
به عنوان یک نظافت و آداب مربی پیدا کنم مردم فکر یک از آنها تصمیم گیری در سرمایه گذاری در آموزش مهارت های زندگی بیش از حد معمول موضوع شهریه . آن را تنها یک موضوع از زمان است که آنها متوجه است که آن را تنها به مهارت های زندگی و اخلاق و استثنایی صفات شخصیتی است که مجموعه آنها را جدا از اینکه بخشی از یک کلون نسل!

یاد من از یکی دیگر از حادثه. من به یاد داشته باشید نشستن در مخمل خواب دار از بسیار مشهور مدرسه. اصلی بود مظهر فضل و عقل. در عین حال او تکیه داد و از من خواست در جای اشتباه به شیوه ” من شما را دوست دارم چشم انداز و برنامه برای بچه های مدرسه اما پس از آن وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در گوگل و یوتیوب بیش از حد. من فقط درخواست به منظور ارائه یک پاسخ به حکام وقتی که می آید به ما برنامه ریزی مالی.”

من لبخند زد و گفت: “چه یک نهاد فوق العاده است این خانوم حتی اگر هر کودک می تواند homeschooled از طریق گوگل و شهریه همیشه وجود دارد رقابت بریده گلو به زمین یک صندلی در مدرسه خود را!”
او دوباره لبخند زد و سریع به رسم مقالات برای من به ثبت نام در.

بیایید سرمایه گذاری در املاک آموزش و پرورش — ارزش واقعی واقعی احساسات برای گرفتن ارزش واقعی از زندگی ما است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de