ضرورت بازگشت به اشتغال کامل

کنتاکی ساکنان خارج از منتظر یک مرکز شغلی در فرانکفورت برای کمک با خود به تعداد مدعیان بیکاری در روز جمعه.

عکس: جان Sommers دوم/گتی ایماژ

زمانی که اقتصاد تضعیف رکود اقتصادی در ماه فوریه این بود که فقط قویترین بازار کار در یک نسل است که درگذشت. بنابراین انجام یک آزمایش جسورانه در چگونه تنگ بازار کار معکوس می تواند یک نسل-طولانی افزایش نابرابری.

این یافته های اولیه بودند وسوسه انگیزی. به عنوان نرخ بیکاری کاهش یافته و به زیر 5 درصد و پس از آن زیر 4 درصد گروه های طولانی پشت سر گذاشت و آفریقایی-آمریکایی ها و اسپانیایی ها و کارگران در گیر کم-شغل پرداخت می شود کسانی که با معلولیت و یا سوابق کیفری—دیدم خود را پرداخت شتاب و گسترش فرصت های شغلی.

با هیچ نشانه ای از تورم فدرال رزرو ایستاده بود کنار و تشویق می کردند. “ما شنیده بارها و بارها که این بهترین بازار کار ما دیده ایم در طول عمر ما” رئیس بانک فدرال جروم پاول گفته سناتور هفته گذشته است. فقیر و طبقه کارگر جوامع او به یاد می آورد که گفت: “لطفا تغییر ندهید آنچه شما انجام می دهند. این است که واقعا کار می کند.”

این آزمایش از آغاز محکوم? با توجه به متعارف حکمت نابرابری از نتایج عمیق و آهسته در حال حرکت اند. رکود و بسط فقط باید موقت را تحت تاثیر قرار بنابراین سود ساخته شده توسط مردم در پایین درآمد نردبان تاریخ و زمان آخرین نیست.

اما این که عقل متعارف شروع به تغییر. ما در حال حاضر می دانید چرخه کسب و کار را تحت تاثیر قرار نیست صرفا دوره ای: در بازار کار آنها بازیگران سایه طولانی به عنوان یک مطالعه جدید متقاعد کننده ای نشان می دهد.

مربوط تصویری

تحلیلگران و اقتصاددانان به توجه نزدیک به ماهانه تعداد فروش خرده فروشی به عنوان یک راه برای ارزیابی چگونه اقتصاد ممکن است دوره نقاهت بعد از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس.

این مطالعه به نظر می رسد در درآمد نخست-سن مردان (افراد 25 تا 54 سال) از اوایل دهه 1970 می یابد و دو روند مشخص: افزایش مداوم در بالا نسبت به متوسط و اره دندانه دار کاهش در پایین با تمام این کاهش اتفاق می افتد در اطراف رکود.

نویسندگان جاناتان Heathcote و Fabrizio Perri از بانک فدرال رزرو مینیاپولیس و جیووانی Violante از دانشگاه پرینستون موافقت با اجماع که نابرابری عمدتا منعکس بلندمدت افزایش حق بیمه پرداخت شده به کارگران ماهر بالا به عنوان فن آوری اتوماسیون و رقابت خارجی دست درازی کم کار ماهر. اما آنها برای پیدا کردن آن نیرو می شده اند به مراتب کمتر قوی بدون رکود.

یک کارگر دستمزد منعکس کننده هر دو به توانایی های خود و آموزش و پرورش به همراه آموزش و تجربه به دست آورد ، کم مردان ماهر که دستمزد را فشرده شده توسط شیفت به بالا کار ماهر هنوز هم می توانید پیش با به دست آوردن تجربه در این کار است. اما زمانی که آنها از دست دادن کار خود را در یک رکود اقتصادی این مردان دو whammy: این تغییر به بالا کار ماهر همچنان ادامه دارد در حالی که آنها دست از این فرصت برای یادگیری مهارت های جدید در کار است. پس از یک در حالی که بسیاری به سادگی رها کردن از نیروی کار در دسترس نباشد.

دستمزد انجام رنج می برند در یک رکود اقتصادی, اما آنها به طور معمول بازیابی در طول دوره گسترش است. نه چندان کاهش اشتغال است. در سال 1967 فقط 2.5% نخست-سن مردان کار نمی کند. سال 2011 بود که در صدر 14%.

نابرابری به احتمال زیاد افزایش یافته و حتی بدون رکود. کسانی که در بالا همچنان به جلو و دور از وسط. نژادی و نابرابری و دیگر نهادی موانع هنوز وجود دارد. اما شکاف بین کسانی که در پایین و وسط ممکن است گسترده تر تقریبا به همان اندازه است. این مطالعه نشان داد که گسترش از سال 1991 تا سال 2001 و از سال 2009 تا سال 2020 به طول انجامید طولانی به اندازه کافی برای معکوس کردن همه از کاهش نسبی در درآمد پایین 20 درصد.

هنگامی که گسترش طول می کشد که مدت ها همه چیز فکر دائمی ممکن است تبدیل نمی شود. نسبت جمعیت بزرگسال و یا کار و یا به دنبال کار و کارگری-force نرخ مشارکت به طور پیوسته کاهش یافته و پس از 2007-09 رکود است. بسیاری از اقتصاددانان نسبت داده شده است که به بازنشستگی متولدین نخست-سنی بزرگسالان به دنبال کار به دلیل ناتوانی و یا منسوخ مهارت. اما در سال 2015, مشارکت معکوس و البته گل رز برای گروه های کلیدی: نخست-سن مردان بالا-مدرسه استعفا و آفریقایی-آمریکایی است.

بیشتر حساب سرمایه

  • یک جبهه متحد در چین شروع به شکل گرفتن 17 ژوئن 2020
  • نشانه های V شکل در مراحل اولیه بهبود اقتصادی ظهور 13 ژوئن 2020
  • شواهد رشد می کند از مستندات’ تلفات در اشتغال 6 ژوئن 2020
  • دردناک اقتصادی Reversal of Fortune برای آفریقایی-آمریکایی 3 ژوئن 2020
  • Coronavirus خرید زمان در تغییر آب و هوا. خواهد ما را به استفاده از آن ؟ 28 مه سال 2020

اگر همه گیر و همراه مستندات به حال هرگز همراه خواهد نابرابری همچنان به محدود ؟ آن را یک دانشگاهی سوال: چرخه کسب و کار هنوز هم وجود دارد, اما آنها مرگ به دلایل مختلف در حال حاضر. آن استفاده می شود که زمانی که بیکاری کم بود به اندازه کافی برای افزایش دستمزد تورم را به زودی به دنبال آن تغذیه خواهد تمبر با نرخ بهره بالاتر باعث رکود است. اما از سال 2000 تورم به سختی در پاسخ به بیکاری و سال گذشته آن را در زیر تغذیه را هدف 2% حتی به عنوان نرخ بیکاری کاهش یافت و به 3.5 درصد می باشد.

به جای تورم 1990s و 2000s اولیه گسترش به پایان رسید با مالی رونق و رکود. هنوز کمی وجود دارد نشانه ای از یک حباب در مه. به جای مظنونین گذشته گسترش به قتل رسید توسط یک غریبه کامل—همه گیر. “این دلخراش برای دیدن که رفتن به دور” آقای پاول گفت: ممکن است.

درس اگر چه نیست از دست داد: آنها تاکید به ضرورت بازگشت به اشتغال کامل و نه فقط به خاطر خود بلکه به خاطر کسانی که در پایین از سقوط دوباره.

اما چگونه ؟ بازگشایی اقتصاد می تواند بیشتر موثر در افزایش اشتغال اما این بستگی دارد که این بیماری همه گیر اجتماعی و فاصله. پس از آن می آید به تغذیه. اما با نرخ بهره نزدیک به صفر آن است که تا حد زیادی از مهمات.

است که برگ های سیاست های مالی. استقراض بیشتر برای سرپا نگه داشتن شغل و هزینه ندارد رایگان: آن را افزایش می دهد بدهی های ملی است که در آینده مالیات دهندگان خدمات باید. این درایو می تواند تا نرخ بهره و در نتیجه فشار از سرمایه گذاری خصوصی. به اشتباه طراحی شده و آن را دلسرد می تواند به جای تشویق کار می کنند.

اما هزینه های آن امروز محدود هستند چرا که نرخ بهره بسیار پایین و با اقتصاد و زیر ظرفیت جدید فدرال وام گرفتن باید ترجمه به سرعت به افزایش تولید ناخالص داخلی پایین نگه داشتن بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی. و به عنوان برای منافع: بازگشت سریعتر به اشتغال کامل می کند حتی خوب تر از ما یک بار می دانستند.

نوشتن به گرگ Ip در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8