چه تفاوت چند هفته می سازد. نه به دلیل بحران بهداشتی در سراسر جهان. نه امریکا نقشه سیاسی اتحادش را تغییر سرعت بیش از حد.

در روز پنج شنبه زمانی که Tulsi Gabbard شد آخرین زن نامزد به رها کردن مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری تایید کرد که زنان برخورد کرده بود یک سقف شیشه ای در رای گیری غرفه. بودند اولیه رای دهندگان نگران آن است که یک زن نمی تواند شکست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر هیلاری کلینتون برنده رای مردمی در سال 2016 انتخابات ؟ یا تخته سنگ از زنان نامزدها فقط به اندازه کافی خوب نیست به رئيس جمهور ؟

تصویر برای زنان به طور چشمگیری تغییر دوباره مارس 15 هنگامی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن متعهد به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا. پس آقای بایدن صحبت می کند خود را به عنوان یک “پل” رئیس جمهور که به احتمال زیاد تنها در خدمت یک مدت اگر او انتخاب خود را در حال اجرا همسر را به طور ناگهانی در یک موقعیت قوی برای برنده شدن در این سال 2024 میلادی نامزدی حزب دموکرات را.

Sens. Elizabeth Warren, ctq کامالا هریس و زنان دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در حال حاضر به معرفی خود به رای دهندگان. اما آقای بایدن به راحتی می تواند واجد شرایط نامزد معاون رئیس جمهور در جای دیگر در میان فرمانداران مانند میشیگان گرچن Whitmer و یا حتی در میان نمایندگان آمریکا مانند وال Demings از فلوریدا که به دست آورد دید به عنوان یک مدیر در جلسات استیضاح.

فراوانی از گزینه های ناشی از ادامه افزایش تعداد زنان برگزاری است. یک رکورد 26 زنان در خدمت در میان 100 سناتور ایالات متحده آمریکا (17 دموکرات 9 جمهوری خواهان). ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان (435 عضو) شامل 101 زنان (88 دموکرات 13 جمهوریخواهان) درست در زیر رکورد 102. و نه زنان (6 دموکرات 3 جمهوریخواهان) نشستن در خانه های دولتی در میان 50 فرمانداران تساوی رکورد.

دورتر پایین سیاسی نردبان تقریبا 2,145 زنان در حال حاضر خدمت در 50 قانونگذاران ایالتی 29 درصد از کل اعضای با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی. که از 25.3 درصد در سال 2018 است. در نوادا زنان نگه داشتن اکثریت کرسی در مجلس قانونگذاری ایالتی و آنها می آیند در کلرادو (47 درصد).

زنان در اتاق باید به گونه ای مشترک و عادی چیزی که این موضوع به ندرت سزاوار یک فکر و یا اشاره. که لزوما به معنای نوعی از عددی سهمیه رسیده است بلکه گسترده معنا که جنس دیگر نقش مهمی در غرفه رای گیری. حرکت در مسیر که در آینده دریافت خواهد کرد قوی افزایش است که یک زن در نهایت انتخاب به ملت بالاترین ،

زمان فعلی نیاز به رهبران با کیفیت گاهی بیشتر شناخته زنانه (و محبت و همدلی) فقط تا آنجا که شجاعت یا قدرت مورد نیاز است. خبر خوب این است که officeholders از هر دو جنس باید از این فرصت برای بیان همه این ویژگی ها است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im