مسیر نامشخص است از Coronavirus همه گیر خود شمار خطر

در میان عدم قطعیت هستند اقتصادی و مالی تاثیر اجتماعی-فاصله گرفته است.

عکس: apu گومز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ماهانه گزارش مربوط به اشتغال است که معمولا یک لحظه از حداکثر اقتصادی وضوح. آن را غنی و به موقع لحظهای که calibrates ارزیابی که در آن اقتصاد است و جایی که آن را به رهبری.

نه این زمان. بد به عنوان روز جمعه گزارش—نشان دادن بیش از 700 ، 000 شغل از دست رفته در ماه مارس — آن را به ما نشان می دهد شرایط قبل از بدترین coronavirus مربوط به اخراج رسید. حتی پنجشنبه فک انداختن شمارش بیش از 6 میلیون مدعیان بیمه بیکاری ثبت شده در هفته گذشته را به ما نمیگوید چه عمیق از دست دادن شغل خواهد بود و یا چه مدت آن را به آخرین. آن را نه فقط قدر از این شوک که بی سابقه است اما عدم قطعیت در اطراف تقریبا در هر جنبه از آن—عدم قطعیت است که خورنده در حق خود است.

در زمان عادی ما می دانیم که به اندازه کافی در مورد تاریخی احتمالات از برخی از چیزهایی که آیا مرگ و میر, نرخ رکود و یا بازارهای خرس برای تعیین کمیت ریسک در اطراف آینده است. امروز ما در حال مبارزه با خطر اما آنچه در اواخر اقتصاددان فرانک نایت تعریف شده به عنوان عدم قطعیت: ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد ماهیت اساسی ما در شرایطی به معنی اندازه گیری خطر است. آن بوده است به عنوان محاسبه شانس نورد هفت بدون دانستن اینکه آیا مرگ عادلانه است و یا چگونه بسیاری از طرف آن است.

مربوط تصویری

کارفرمایان ایالات متحده ریختن 701,000 شغل در ماه مارس در بدترین ماه برای زیان کار از 2007-2009 رکود است. اما این تلفات هنوز نمی نشان می دهد این بیماری همه گیر را پر تاثیر در بازار کار است. وال استریت ژورنال را اریک Morath توضیح می دهد. عکس: جان MINCHILLO/آسوشیتد پرس

امروز وجود دارد حداقل چهار مجزا منابع عدم قطعیت: اول شدت و گسترش این بیماری همه گیر; دوم وسعت و مدت اجتماعی-فاصله اقدامات; سوم, اقتصادی و مالی تاثیر آن اقدامات و چهارم سیاست پاسخ. همه آنها تعامل: بیشتر عفونی این بیماری ثابت می شود سخت تر اجتماعی-فاصله اقدامات باید باشد و بیشتر اقتصادی خرید اینترنتی و تهاجمی تر سیاست پاسخ مورد نیاز است.

انسان نفرت قطعیت و جذب به کسانی که با بیشترین اعتماد به نفس در پیش بینی های خود را, اما این روزها بیش از حد اعتماد به نفس باید استقبال با شک و تردید. در یک حرکت پست وبلاگ گوردون Dougan یک استاد دانشگاه کمبریج که خود را صرف شغل تحقیق در مورد واکسن ها و بیماری, اخیرا نوشت: “چه مقدار از کارشناسان مثل من ؟ من به احتمال زیاد می دانید بیشتر در مورد عفونت شیوع و واکسن از بیشتر است. من را مطالعه کرده اند, شیوع در سراسر جهان است. من را ساخته اند و طراحی واکسن. نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد با این بیماری همه گیر? که از کارشناسان درست است ؟ سازمان جهانی بهداشت (WHO)? سیاستمداران و تیم خود را از دانشمندان و کلید قفل? در حقیقت همه ما در حال تلاش برای گرفتن اطلاع حدس بزند.”

همان می رود برای اقتصاددانان است. روز پنجشنبه حزبی دفتر بودجه کنگره پیش بینی شده که نرخ بیکاری خواهد سه گانه به 12% در این سه ماهه و هنوز ایستاده در 9 ٪ تا پایان سال آینده است. CBO اختصاص یک بخش کامل از همراه نامه ای به “خارق العاده” از عدم قطعیت در اطراف آن مفروضات: “سیاست های اجرا شده در ایالات متحده و در سراسر جهان در پاسخ به این ویروس متفاوت هستند و هنوز هم در حال تحول, در بخشی به دلیل درک درستی از پتانسیل مقیاس و مدت زمان بیماری همه گیر…همچنان ناقص است.”

عدم اطمینان به دنیای واقعی عواقب. در یک مطالعه که به تازگی منتشر شده توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی, گولیلمو Briscese از دانشگاه شیکاگو و سه شرکت نویسندگان در بر داشت قفل-کردن ایتالیایی ها با احتمال بیشتری به پیروی از خود انزوا دستورالعمل اگر آنها فکر می کردند این مستند کوتاه و محدود است. دیگر این مهلت تمدید شد گذشته از آنچه از آنها انتظار می رود کمتر مایل بودند به پیروی.

“به حداکثر رساندن اثربخشی موقت انزوا تلاش های مقامات باید مدیریت انتظارات عمومی در زمانی که چنین اقداماتی را آرام شود یا برداشته” نویسندگان نوشت.

شواهدی از اقتصاد رفتاری نشان می دهد مردم خواهد پرداخت بیشتر برای جلوگیری از واقعا نتایج بد مانند مرگ یا فقر حتی زمانی که احتمال کوچک است. به طور مشابه, فرمول استاندارد برای سیاست گذاران در مواجهه با این عدم قطعیت است برای به حداقل رساندن احتمال واقعا بد نتایج: گمراهان در کنار سخت تر از معیارهای سلامت و گسترده تر اقتصادی پشتیبانی می کند.

بیشتر اخبار بد در هر دو بیماری اقتصادی و دررفتگی هنوز به آمده است. هنوز که ممکن است در حاشیه کاهش عدم قطعیت توسط پالایش سیاست گذاران و افراد درک درستی از این بیماری و عواقب آن است. با گذشت هر هفته ما می دانیم بیشتر در مورد این ویروس و اثربخشی اجتماعی فاصله.

در حال حاضر همه چیز در حال بدتر شدن در یک شتاب رای دادن. بدبین به عنوان پیش بینی در پیش بینی این هفته را شغل تعداد آنها نزدیک به بدبین به اندازه کافی. اما در برخی از نقطه, همه چیز بدتر خواهد شد در یک کرم رای دادن. نرخ عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ کاهش خواهد یافت—وجود برق است که در برخی از سخت ترین آمار مناطق—و به دنبال آن عواقب اقتصادی.

وقتی که اتفاق می افتد ؟ که سهام هنوز فرار, اما در اطراف نسبتا پایدار در سطح در دو هفته گذشته نشان می دهد سرمایه گذاران فکر می کنم آن لحظه است. البته حتی این تفسیر بسیار نامشخص است.

نوشتن به گرگ Ip در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>