نهایی زمین بالا: روسیه و ایالات متحده سعی کنید به مجموعه ای از قوانین برای سلاح های فضایی

هفته گذشته ایالات متحده در فضا نیروی متهم روسیه از استقرار یک “سلاح پرتابه” در نزدیکی مدار زمین نزدیک به ایالات متحده جاسوسی ماهواره ای. هر چند هیچ چیز نابود شد به نظامی از فضا تبدیل شده است به طور فزاینده ای فوری در سال های اخیر است.

ایالات متحده شکایت شده است برای بیش از یک سال مورد استفاده روسیه از یک مانور جدیدی از “بازرس” ماهواره است که می توانید جاسوسی در ایالات متحده ماهواره و ممکن است به کار به عنوان سلاح. روس ها به سهم خود استدلال می کنند که ایالات متحده توسعه یافته استادانه درست شده زمین مبتنی بر سلاح قادر به حمله به دشمن را شبکه ماهواره ای در جنگ.

هر دو طرف به وضوح به توافق برسند که آن زمان را به نشستن و حداقل شروع به گفتگو در مورد آن. روسیه و آمریکا مذاکره کنندگان ملاقات در وین در این هفته به بحث در مورد این موضوع.

Weaponizing فضا “می تواند منجر به بسیار گران قیمت و بی ثباتی مسابقه تسلیحاتی می گوید:” ولادیمیر Dvorkin مرکز امنیت بین المللی روسیه در تحقیقات موسسه IMEMO. “در حال حاضر وجود دارد هیچ قانون و در برابر به کارگیری از سلاح های متعارف در مدار زمین. … ما واقعا نیاز به نشستن و رسیدن به یک توافق است.”

مسکو

روسیه و آمریکا مذاکره کنندگان ملاقات در وین در این هفته به بحث در مورد یک خطر تبدیل شده است که به طور فزاینده ای فوری در سال های اخیر: چگونه به جلوگیری از نظامی از فضا.

مگر اینکه یک پیمان جدید یا حداقل یک درک کلی است و به زودی تاسیس کارشناسان می گویند در آینده از فعالیت های انسانی در “مرز نهایی” است که به دنبال بیشتر شبیه به جنگ ستارگان از ستاره بازحمت حرکت کردن.

وجود دارد مقدار زیادی به بحث در مورد. هفته گذشته تازه ضرب فضایی آمریکا نیروی متهم روسیه از استقرار یک “سلاح پرتابه” در نزدیکی مدار زمین نزدیک به ایالات متحده جاسوسی ماهواره ای. هر چند هیچ چیز نابود شد ایالات متحده شکایت شده است برای بیش از یک سال مورد استفاده روسیه از یک مانور جدیدی از “بازرس” ماهواره است که می توانید جاسوسی در ایالات متحده ماهواره و ممکن است به کار به عنوان سلاح.

روس ها به سهم خود استدلال می کنند که ایالات متحده توسعه یافته استادانه درست شده زمین مبتنی بر سلاح قادر به حمله به دشمن را شبکه ماهواره ای در جنگ. هر دو طرف به وضوح به توافق برسند که آن زمان را به نشستن و حداقل شروع به گفتگو در مورد آن.

“اگر این روند weaponizing فضا می شود رفتن آن می شود بسیار گران قیمت و بی ثباتی مسابقه تسلیحاتی می گوید:” ولادیمیر Dvorkin یک کارشناس مرکز امنیت بین المللی در IMEMO عمده روسیه تحقیقات موسسه تحت آکادمی علوم روسیه. “در حال حاضر وجود دارد هیچ قانون و در برابر به کارگیری از سلاح های متعارف در مدار زمین یا نوع است که می تواند ضربه دیگر اشیاء در فضا و یا نوع است که می تواند آمار زمین است. ما واقعا نیاز به نشستن و رسیدن به یک توافق است.”

ماهواره استراتژی

تنها عمده پیمان بین المللی است که به تنظیم نظامی از فضا فضا پیمان امضا شد در طلوع عصر فضا در سال 1967. این ممنوعیت استقرار سلاح های کشتار جمعی در مدار زمین اما هیچ کاری نمی کند برای محدود کردن بسیاری از نظامی و دو منظوره فن آوری است که پس از نشو و نما و یا در حال توسعه فعال است. آنها عبارتند از جاسوسی ماهواره های جنگ الکترونیک, سیستم عامل, موقعیت یابی جهانی و با هدف قرار دادن سیستم های موشک های رهگیر و سلاح های لیزری.

ایالات متحده روسیه را متهم به فیلدینگ نوع جدیدی از خودرو است که قادر به لیز خوردن در اطراف خود را تحت قدرت جاسوسی ماهواره های دیگر و برنامه به طور بالقوه از بین بردن آنها. به طور خاص بحث و گفتگو در مورد Kosmos 2543 که راه اندازی شد از یک بزرگتر روسی, ماهواره, Kosmos 2542 در دسامبر 2019. روس ها اصرار دارند که این خودرو جدید است که در آغوش کشیدن تا به هر دو روسیه و ایالات متحده در ماهواره پس از ظاهر شدن است فقط یک “بازرس” ماهواره ای است که کار اساسی شناسایی. اما در اوایل این ماه Kosmos 2543 خود disgorged یک شی جدید از آن است که ایالات متحده در فضا نیروی قضاوت را به نوعی از سلاح پرتابه که شلیک خود را تحت tiny قدرت موتور به راحتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای از بین بردن یکی دیگر از ماهواره.

“این شواهد بیشتر از روسیه در ادامه تلاش برای توسعه و آزمایش های فضایی-سیستم های مبتنی بر” گفت: ژنرال جان ریموند ایالات متحده فضایی نیروی فرمانده عملیات فضایی در یک بیانیه رسمی “و سازگار با کرملین منتشر دکترین نظامی به استخدام سلاح هایی که آمریکا و متفقین فضای دارایی های در معرض خطر است.”

روس ها می گویند این فقط یک کاوشگر در نظر گرفته شده برای کمک به کار بازرسی از وسیله نقلیه بزرگتر. اما آن را یک کل جدید وضعیت آن را افزایش می دهد یک میزبان از سوالات می گوید: آندره Baklitsky یک متخصص امنیتی با دانشگاه دولتی مسکو.

“این موضوع بسیار, fuzzy,” او می گوید. “هنگامی که شما چیزی در فضا است که می تواند مانور خود را با قدرت موتور شما به طور موثر باید یک سلاح است. آن را بسیار به دست کشیدن از یک ماهواره. اما البته آن را به یک جنگ واقعی در مبارزه با تهدید شما نیاز به یک افتضاح بسیاری از آنها در حال حاضر قرار است در مدار زمین نه فقط یکی.”

روسیه ماهواره-قاتل آزمون – اگر از آن بود که – به دور از بی سابقه است. در دوران جنگ سرد هر دو ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی با تجربه راه برای از بین بردن دشمن فضا و زیرساخت گاهی اوقات مربوط به سلاح های هسته ای. پس از امضای فضا پیمان تلاش های روشن به هدف بیشتر روش. در سال 1985 آمریکا با موفقیت نابود آمریکایی هدف ماهواره ای با استفاده از یک ضد ماهواره (ASAT) موشک شلیک شده از یک پرواز F-15, جنگنده. در سال 2008 در ایالات متحده استخدام دریا بر اساس Aegis, موشک, دفاع, سلاح برای شلیک کردن بزرگ ایالات متحده شناسایی ماهواره ای خطرناک با سوخت ترکیبات در هیئت مدیره در یک عملیات در صورتحساب یا لیست به عنوان در نظر گرفته شده برای اطمینان از ایمنی عمومی اما انتقاد برای آن مفاهیم.

یک سال پیش از آن در چین تخریب یکی از ماهواره های خود را با استفاده از یک ASAT موشک یک عملیات که در سمت چپ مقدار زیادی از باقی مانده خطرناک شناور در مدار. هند انجام یک آزمون مشابه سال گذشته است.

افزایش فضای نیروی

روسی تحلیلگران می گویند که مسکو عمیقا نگران مرموز نظامی ایالات متحده برنامه در فضایی که در حال حاضر دارای یک صورت رسمی در قالب فضایی آمریکا نیروی جدید شاخه ای از ارتش آمریکا. در میان ماموریت های آن است عملیات مرموز X-37B های بدون سرنشین نسخه از شاتل فضایی. این دو کشتی در آمریکا اسکادران در حال حاضر پنج راز فضا پرواز, ورود به سیستم در مجموع نزدیک به هشت سال در مدار است. روس ها ادعا می کنند که X-37B می کند بسیار به همان کارهایی است که خود را Kosmos ماهواره را از جمله موقعیت مانور “بازرس” ماهواره در مدار زمین.

فضا نیروی گزارش شده است که با توجه به فاش رسمی دکترین برای مبارزه با جنگ در فضا در ماه آینده چیزی است که تحلیل گران هشدار می دهند ممکن است منجر شود به طور اجتنابناپذیری به یک فضای جدید مسابقه تسلیحاتی.

“روسیه نگرانی نیست خیلی در مورد هر گونه خاص ایالات متحده سلاح و یا فعالیت در فضا در حال حاضر می گوید:” آقای Baklitsky. “اما ما نگرانی که در حال حاضر وجود دارد این است که دائم فضایی آمریکا نیروی, و آن این است که تولید خود را در جنگ-مبارزه با دکترین که ما می تواند یک توقف روند. این کدها هر گونه تلاش برای پیدا کردن ثبات استراتژیک در زمین بسیار پیچیده تر است.”

در همان زمان برخی از تحلیلگران روسیه اخم درباره فروپاشی آمریکا و روسیه در فضای همکاری که در اوج بود و در جنگ سرد بار اما ادامه داد که تا زمانی که به تازگی در ارتباط با ایستگاه فضایی بین المللی. اما روسیه کاهش یافته است برای پیوستن به ناسا آرتمیس برنامه که برنامه ای برای قرار دادن مردم در ماه تا سال 2024. اخیرا روسیه و آژانس فضایی Roscosmos واکنش نشان داد و با عصبانیت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مارس منظور اجازه می دهد معدن در ماه حتی در غیاب هر گونه معاهدات بین المللی برای تنظیم آن.

روسیه اعلام کرده است که آن را به همکاری با چین برای ساخت یک ایستگاه تحقیقاتی در ماه را یک حرکت است که انجام خواهد شد کمی به حل زمینی تنش است.

“هر چیز دیگری اتفاق افتاده است فضای همکاری بود که همیشه یک نور درخشان شواهد است که کشور می تواند همکاری در جهت منافع مشترک می گوید:” آندره Ionin مستقل کارشناس روسی. “از جمله پروژه های همیشه ثبات نقش. اما در حال حاضر به نظر می رسد هر کس می خواهد به راه جداگانه خود را وقتی که می آید به کاوش در ماه است. هر انسان برای خود است که به سختی راه را به منظور بهبود همکاری های بین المللی.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net