ایالات متحده بعدی تجارت جنگ است ؟ به عنوان چین برخورد سرد جنگ با هند بافندگی.

کارکنان و تست شده گوشی های تلفن همراه در یک واحد Foxconn تکنولوژی در Sriperumbudur هند سال گذشته است.

عکس: کارن Dias/مهر نیوز

شما ممکن است از دست رفته آن را در میان عناوین ایالات متحده آمریکا جنگ تجاری با چین اما با شدت کم و تجارت در تضاد با آسیا دیگر در حال ظهور غول پیکر نیز سوختن. این شروع یک سال پیش هنگامی که آمریکا محروم هند ویژه کم-تعرفه وضعیت بیش ادعا می کند آن را تبعیض علیه شرکت های آمریکایی. هند در پاسخ با اجرای تعرفه های آن را قبلا تهدید بیش از ایالات متحده جراحی وظایف.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند در هفته آینده که در آن او ممکن است به نوعی از بس با نخست وزیر نارندرا. اما زمینه درگیری به احتمال زیاد باقی بماند به دلیل آن است که محور توسط نیروهای مشابه به کسانی که در پشت جنگ تجاری با چین است.

در اصل آقای مودی به دنبال تکرار این فرمول ساخته شده است که چین در جهان شماره 2 اقتصاد با استقبال از سرمایه گذاری خارجی در حالی که حمایت بیشتر از بازار داخلی برای شرکت های هندی. هند مطرح نیست همان اقتصادی و ژئوپولیتیک تهدید چین می کند, اما از آن است که در حال حاضر در یک دوره برخورد با آقای ترامپ که مصمم است به مجازات هر کشور است که او فکر می کند که بهره گیری از آمریکا

هند حمایتی خط راه می رود. اولین نخست وزیر, جواهر لعل نهرو رهبر حزب کنگره ملی هند دیدم سوسیالیسم و جانشینی واردات به عنوان کلید توسعه کشور و خودکفایی. خارجی-بحران ارز در اوایل 1990s منجر به موجی از آزادسازی در هر دو کنگره و ائتلاف به رهبری ملی هندو Bharatiya Janata Party (BJP) است که لمس کردن یک دوره رشد سریع در 2000s. در عین حال گسترده مقررات مجوز کنترل دولت از بانک ها و دیگر صنایع کلیدی و دمدمی مزاج سیاستگذاری در ادامه به مانع کارآفرینی و سرمایه گذاری.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در “پرونده مودی’ رویداد با نخست وزیر هند نارندرا مودی در هوستون در سپتامبر. 22.

عکس: جاناتان ارنست/ایسنا

آقای مودی وعده داده شده به تغییر زمانی که او به رهبری بی جی پی بازگشت به قدرت در سال 2014 بر روی پلت فرم از “حداقل دولت حداکثر حکومت.” او با استفاده از سخنان خود به اجلاس جهانی اقتصاد در داووس سوئیس در سال 2018 به دفاع از جهانی شدن در برابر “نیروهای حمایت از تولیدات داخلی.”

در خانه آقای مودی معرفی تغییرات مهم مانند کارآمد ورشکستگی کد و ساده ملی-مالیات بر فروش.

اما زمانی که آن را آمد به جهان خارج هند تحت آقای مودی دوباره در آغوش حمایت از تولیدات داخلی. در آن سال 2018 بودجه و دوباره این مودی دولت افزایش تعرفه های متعدد محصولات. هند دمای کاربردی “علاقه ترین ملت” تعرفه افزایش یافت و به 17 درصد در سال 2018 یکی از بالاترین در سازمان تجارت جهانی.

در آن گزارش خارجی-موانع تجاری در سال گذشته ایالات متحده تجارت نماینده شکایت آقای مودی را-در-هند برنامه و سیاست تجارت خارجی به علاوه یک از پیش موجود تولید ملی, سیاست تحمیل محتوای محلی و انتقال فناوری مورد نیاز برای دفاع الکترونیک, پزشکی, اطلاعات, ارتباطات, و, پاک, انرژی محصولات است. جدید و پیشنهاد قوانین نیاز به داده های شخصی در هند مشتریان داده های تولید شده در هند توسط محاسبات ابری ارائه دهندگان خدمات و ارتباطات خاص دروازه بود از لحاظ جسمی در هند واقع شده است. تجارت جهانی هشدار سوئیس مبتنی بر تجارت ناظر گروه تخمین زده می شود بیش از نیمی از واردات هند در حال حاضر متاثر از حداقل سه مضر اقدامات معرفی شده از سال 2008.

این مودی دولت نیز تمایلی به شرکت کنندگان در تجارت چند جانبه پیمان. آن را کشیده مذاکرات در سازمان تجارت جهانی توافق به سهولت سفارشی موانع واردات در سال 2016 و در پاییز گذشته بیرون کشیده و از منطقه ای جامع مشارکت اقتصادی, آسیایی, تجارت بلوک از ترس از هجوم واردات از چین. جبران آن به دنبال بیشتر تجارت دو جانبه می پردازد.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه انتظار دارید آمریکا و هند خواهد شد و در نهایت حل و فصل این اختلافات تجاری? پیوستن به مکالمه زیر.

آقای مودی باید هرگز دیده می شود به عنوان یک سبک غربی liberalizer. بر خلاف دیگر احزاب جناح راست است که به طور غریزی pro-کسب و کار و نرم افزار-جهانی شدن BJP می خواهد برای محافظت از هسته آن هواداران از کسب و کارهای کوچک و معامله گران از باز رقابت با شرکت های بزرگ, هندی, اقتصاد روزنامه نگار Swaminathan Aiyar گفت: در یک تفسیر برای موسسه کاتو در سال 2018 است. “بی جی پی با هدف ایجاد قهرمانان ملی در هر دو بخش دولتی و خصوصی ارائه آنها را با حمایت دولت در برابر رقبای خارجی,” او نوشت.

آن زمان حمایت در آغوش متفاوت از قبل از vintages که هدف این بود که هند خود کافی است. به جای آقای Aiyar نوشت: آقای مودی به دنبال محل امن برای تولید کنندگان هندی در جهانی زنجیره تامین.

آقای مودی باز کرده است تا به سرمایه گذاری خارجی در انتظار این امر کمک به ساخت داخلی تولید قابلیت آنجا که چین انجام داد. “مدل چینی بسیار قدرتمند رزونانس در هند” گفت: آرویند سوبرامانیان سابق مشاور اقتصادی به دولت مودی و در حال حاضر استاد دانشگاه هاروارد بود. این دیدگاه این است که “آنها ساخته شده داخلی قهرمانان پس چرا ما نمی توانیم همین کار را انجام?”

اما آقای مودی چهره موانع چین نیست. برای اولین بار در هند مقررات برای مثال در استخدام شلیک و دستیابی به زمین بسیار طاقت فرسا زیادی از شرکت های کوچک است. “این بسیار دشوار است برای تبدیل شدن به بزرگ و به دست آوردن مقیاس” آقای سوبرامانیان گفت. “اگر شما نمی توانید انجام دهید که شما هرگز می تواند تبدیل به یک تولید و صادرات نیروگاه.” در مقاله اخیر آقای سوبرامانیان و co-نویسنده نشان می دهد که هند تولید به اوج خود رسید در یک مقدار پایین تر سهم از تولید ناخالص داخلی در چین نشانه ای از “زودرس deindustrialization.”

دوم چین موجب افزایش جهانی واکنش در برابر تجارت آزاد که militates در برابر هر کشور تکرار فرمول آن است. در حالی که ایالات متحده سیاست گذاران نمی بینم هند به عنوان یک تهدید استراتژیک مانند چین و آقای مودی را در آغوش بیشتر گوش خراش ناسیونالیسم هندو است که موجب اعتراض این کشور اقلیت مسلمان است تضعیف برخی از این حسن نیت.

آقای ترامپ ادعا می کند به شخصی مانند آقای مودی. که نمی خواهد یدکی هند از یک جنگ تجاری با آمریکا بیش از هر آقای تهمت محبت برای رئیس جمهور چین Xi Jinping امان چین است.

بیشتر حساب سرمایه

  • مغلوب ساختن پیشی جستن و بودجه نیست در همان صفحه
  • تهمت می خواهد یک همه پرسی در اقتصاد و ساندرز ممکن است ملزم
  • هیچ بانک ها نمی نگه داشتن این کلید به تغییر آب و هوا
  • آمریکا به دنبال تنظیم مجدد ساعت در چین نامزدی

نوشتن به گرگ Ip در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de