حقیقت این است که ما می ترسند از چین

و همچنین ما باید باشد. هند آخرین “تفکر کلی” سابق فرمانده ارتش K. Sundarji می گویند که پاکستان می تواند ما را en passant. این چین ما باید با احتیاط از.

هند ادعا می کند عکاسی چانه (Ladakh) از چین است. همان عکاسی چانه که در مورد نهرو infamously در پارلمان گفت که یک تیغه علف رشد می کند وجود دارد به شین هوا از اعضای حزب خود. Panditji چگونه می تواند شما ؟ چین ادعا می کند آروناچال پرادش از ما. هند به رسمیت می شناسد انگلیسی-مشخص مک ماهون خط بین هند و چین; چین نیست.

در سال 1959 وجود دارد مختصری از مرز درگیری میان هند و چین است. تنها نیروهای هندی کشته شدند ، دالایی لاما فرار کرده بود تبت به هند است. چین را متهم به هند از دامن زدن به شورش در تبت. مائو تسه تونگ می خواستم برای تدریس نهرو یک درس بیش از تبت. این رهبر اتحاد جماهیر شوروی نیکیتا خروشچف بود بازدید پکن در سپتامبر-اکتبر 1959. او تا به حال یک گرم ارز بیش هند با مائو و ژو Enlai.

مائو گفت که هند شد مسئول اوضاع در تبت. خروشچف در پاسخ پس چطور است که تنها سربازان هندی کشته شدند در مرز زد و خورد. خروشچف فشرده نیاز به نگه داشتن نهرو در قدرت ظاهرا چون او فکر کرد که یک رهبر پس از نهرو را به هند به اردوگاه ما. مائو گفت که او می خواست نهرو برای باقی ماندن در قدرت بیش از حد, اما او باید مورد ضرب و شتم تا در تبت سوال.

هند نیروهای بد آموزش دیده و بیمار مجهز زمانی که چینی ها تلفن آمد و در اکتبر سال 1962. آنها کافی پوشیدن و یا حتی کفش برای زمستان سخت. امریکایی, C-130 Hercules هواپیما انجام شده قطره اسلحه و مهمات و لوازم و همچنین به عنوان لباس ضروری برای سربازان هندی در battlefront. اما این همه بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. چینی به هند خونین بینی و چپ و پشت سر در هند شبح از سال 1962.

هند احاطه شده توسط دو زندگی را تهدید همسایگان در چین و پاکستان است. حتی بودایی سریلانکا و نپال هندو هستند نه دوستان ما. وضعیت ما شبیه به اسرائیل است که احاطه شده توسط تهدیدات در همه طرف. اسرائیل نیروهای دفاع قرار است به میان بیشترین انگیزه در جهان است.

سربازان ما جنگیدند چینی manfully در Ladakh این زمان. نهرو نیز اظهار داشت: در مجلس است که هند حتی نمی دانند که در آن Ladakh شد. است که وضعیت تغییر کرده است ؟ در هر زمان وجود دارد این است که عود در گفت Doklam یا Galwan ولی ما هیستریک تلویزیون و مجریان ناگهان تبدیل به کارشناسان در این مناطق است. Chroniclers وکیل نیاز به اجازه چین را حفظ کند. خوب چین می خواهید به صرفه جویی صورت اگر آن را احساس می کند که آن را انجام داده است چیزی اشتباه است. نه در Doklam یا در Galwan آن احساس راحتی کنید.

ما bravehearts بهتر مجهز و آموزش دیده نسبت در سال 1962. اما چه کسی می تواند فراموش BSF جوان نشان داد که آنچه بیش از حریره او برای مواد غذایی است. ما نیروهای شبه نظامی (BSF, CRPF, CISF) دفاع از مرزهای ما VVIPs و نقاط حساس را با زندگی خود را. ما سه خدمات نظامی و گارد محافظت از ما هنگامی که ما در شب خواب.

اما 1962 بیدار ما فقط به طور خلاصه. ایندیرا گاندی چیزی برای نیروهای, و سپس آن را به کسب و کار پس از پیروزی 1971. ما کمبود حدود 10000 افسران در ارتش. ما بهترین و درخشان ترین هستند انتخاب اسلحه به عنوان یک حرفه ای.

ما همواره نگرانی پاکستان به عنوان یک دیکتاتوری نظامی. (حتی چین یکی است.) اما پاکستان بهترین و درخشان ترین را انتخاب کنید برای پیوستن به ارتش. آنها به حکومت این کشور است. پس از بازنشستگی آنها در زمین choicest از مشاغل است. هیچ کس گفت که ارتش باید حکومت هند اما ما باید در تلاش برای ایجاد نظامی بالا-سه حرفه ای از انتخاب برای جوانان ما. بهتر emoluments بهتر امکانات بهتر چشم انداز پس از بازنشستگی فقط بهتر است همه چیز.

KCR مقتدر وزیر Telangana, فقط اهدا پنج کرور به همسر Santosh ببو این سرهنگ به تازگی شهادت در Galwan. اگر فقط همه رهبران سیاسی ما به عنوان روشنفکر به عنوان KCR. چگونه است که او قادر به صدور چک های بزرگ برای پرسنل ارتش و مردم ورزش نقطه از Telangana, در حالی که بسیاری از نقاط کشور و رهبری سیاسی به نظر می رسد در شیء ، آنها نه کسب درآمد به عنوان مقدار مالیات به عنوان KCR?

ما سوگواری شهدای ما برای یک یا دو روز و پس از آن حرکت می کند. اما اجازه دهید مشهور کشتن خودش و ما را در صحبت کردن در مورد که برای ماه می باشد. ما درک نمی کنند که بدون ما bravehearts خواهد بود وجود دارد بدون مشاهیر هیچ سیاستمداران هیچ غنی و هیچ فقیر.

شبح از Bofors فلج UPA رژیم به ساخت در مقیاس بزرگ اسلحه خرید. در حال حاضر ما در حال تقلا برخی از. ما دفاع labs خیلی از بین رفته و در عین حال ما به Tejas جنگنده برای 20 سال امیدوار در برابر امید که آن را به پرواز.

هند باید militarize در جای پای جنگ. دقیقه چینی راه اندازی یک مقیاس بزرگ حمله علیه آمریکا و پاکستان به آنها ملحق خواهد شد از غرب است. وجود دارد یک بازدارندگی هسته ای, اما نیز وجود دارد یک هسته برآمدگی که بر اساس آن کوتاه کبودی متعارف جنگ می جنگیدند. پاکستان همیشه در معرض تهدید ما را با سلاح های هسته اگر ما عبور از قلمرو خود را. ما در Balakot و پاکستانی ها تنها می تواند پاسخ با بمب گذاری یک توده زباله در Rajouri.

ما باید خودمان را آماده برای یک دو جبهه جنگ با چین و پاکستان است. جهان نمی خواهد تحمل یک حمله هسته ای از ما حداقل در مراحل اولیه جنگ. ما رو بیش از شبح از سال 1962 حتی شصت سال بعد. اجازه دهید یکی دیگر از ارواح می رسند به ما امد و شد زیاد برای شصت سال است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>