توسط James Anderson

یک چیزی که من متوجه مورد درد است و نمای آن از توهم است. آن گریم صورت باعث می شود آن را به نظر می رسد واقعی است. اما از آن است که واقعی نیست. دوگانگی وجود دارد به درد که تحریف حقیقت اساسی همه چیز. این دوگانگی است که پس از تثبیت آن را تبدیل به یک واقعیت زندگی است. هر جا لذت می آید درد کمین است, در حال انتظار برای بازیگران آن سایه شوم. مشاهده چگونه به سرعت بیش از حد لذت بردن تولید غذا در دهان تلخ است که اگر گرفته به افراط و باعث درد و رنج است. در واقع سری اوروبیندو calls درد و لذت “همین”. آنها فقط “متفاوت تکثیر در احساس و عواطف است.”

چگونه آنها همان چیزی است ؟ چرا که آنها هر دو ماسک لذت از آناندا حقیقت در پشت تمام وجود. در ریشه بیماری نهفته ما جدایی از روح است. ما نمی توانیم ذات خودمان را پیدا کنیم و بنابراین نمی توانید روح ما است. سطح نگه می دارد کشیدن ما. ما نقاب از لذت که اشتباه می شود و رندر به دوگانگی از لذت و درد. هر دو کشور تنها پیچ خورده از دولت واقعی از وحدت و سعادت است.

تا زمانی که ما پیدا کردن روح ما ما همیشه سقوط طعمه به انواع اثرات و نیروهای. مدارات طبیعت ما نیاز به تسلط بر چیزی بسیار بیشتر است. رسوخ خواهد همیشه دست کشیدن بر روی درب ما اما تا زمانی که سطح طبیعت ریاست وجود خواهد داشت معیوب پذیرش به آنها را و آن را منجر به درد می شود. ضعف آگاهی ما آشکار در طبیعت ما است که باعث درد و رنج است. مدارات می شود بیش از حد. طبیعت ما این است که موضوع را به بخش که ایجاد “یک خودخواه و تکه تکه به جای جهانی دریافت اطلاعات تماس با فرد”.

جهت آگاهی ما ثابت می کند تعیین کننده باشد. هنگامی که تبدیل شده رو به مادر می گوید: درد ناپدید. هنگامی که تبدیل شده رو به پایین است و احساس و حتی افزایش می یابد. “هنگامی که یک آزمایش … یکی می بیند که بدن شکایت هیچ ربطی به با درد است.” تفاوت نهفته در “به نوبه خود از آگاهی”. خودتان ببینید.

این حقیقت در مورد همه درد و رنج. درد و رنج روانی است که به طور خاص به دلیل “اشتباه است و کار ذهن”. دوباره سطح مدار وجود ندارد.

درد “تحصیل”. چه چیز دیگری می تواند ما بود goaded به صعود این قله از لذت است ؟ هر درس به ما می آموزد تنها به “رشد در خلسه”. سه مرحله وجود دارد به این مدرسه: “استقامت اولین, بعد, تساوی, روح, آخرین وجد”. درد یک سیگنال است که ما باید خودمان را سازماندهی; این یک یادآوری از ما کسب و کار ناتمام. هر یک از ما باید از آن یاد بگیرند. آن است که سخت درس و یکی از ما به طور معمول سعی کنید برای جلوگیری از.

اگر یک علف هرز به تخریب آن حذف شده است با ریشه. همین امر با درد است. ما به وجود آن اذعان و سعی کنید به درک آنچه در آن را می دهد تغذیه. مشاهده لازم است. علائم ممکن است متفاوت باشد با توجه به گرایش فرد طبیعت است. اما همیشه وجود دارد یک عامل مشترک پشت درد: ضعف و نادرستی از ماهیت انسانی خود را. ما نیاز به درک ما از طبیعت و پیدا کردن شجاعت برای ایستادن به هر چیزی که نیاز به راست قرار داده می شود. هیچ راه دیگری وجود دارد اگر یکی می خواهد برای تبدیل شدن به کل. در غیر این صورت ما برای انتخاب مسکن. دانستن علت این است که اولین گام برای از بین بردن درد.

نویسنده هماهنگی سردبیر NAMAH مجله انتگرال سلامت منتشر شده در تامیل نادو

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de