پیمان فورت Covid

چگونه برای خنثی کردن تنش ها با بچه ها در میان مدرسه در منزل در قرنطینه: تسلیم سنجیده

غیر مجاز ساختار آمد تا در اتاق نشیمن زمانی که مامان و بابا مشغول به کار بودند در دفتر خانه خود را در طول بیماری همه گیر. Bedsheets comforters dhurries فرش و تابلو فرش, تشک و همه فن حریف کتانی بودند مصادره شده و برای ساخت و ساز خود را. “ما ساخته شده است یک قلعه برای محافظت از ما را از coronavirus” بچه ها با هیجان اعلام کرد که مامان و بابا آمده از را دن و balefully چشم ، “خوب, شما در حال حاضر حفاظت شده توسط خانه ما. من می ترسم این چادر به پایین می آیند” مامان گفت. او کارگردانی پدر این مجری به مرتب کردن ظروف سرباز یا مسافر. “در واقع آن را برآورده نمی ساخت و ساز امکانات و کدهای ساختمان. آن است که از لحاظ ساختاری ناسالم” اضافه شده بابا.

یک ناله از اعتراض فوران به عنوان پدر نورد تا آستین خود را. Declamations و فسخ دنبال کرد. اشک سرازیر شد. بداخلاقی بودند به راه انداخته است. وقتی که کار نمی کند خانم استاد و کودک نو پا گرفت تا ایستگاه نبرد انبوه نیروهای نظامی برای دفاع از قلعه Covid. آنها مستقر 82nd Airborne division از قهرمانان و Starwars افسانه. آنها به نام در 1st بخش سواره نظام از دایناسورها و خزندگان و حیوانات دیگر. آنها نورد 35 پیاده نظام تقسیم اسباب بازی کامیون و تانک و بولدوزر. Barbies و Bunnies داوطلب خدمت سربازی شد. بالش و تقویت فرماندهی شد برای تقویت. کالسکه چرخ دستی و چرخ دستی های خرید مورد استفاده قرار گرفت به عنوان سنگر به مانع تخریب تیم ملی.

آنها battened کردن دریچه. تنش بن بست گرفت.

بابا و مامان عقب نشینی تاکتیکی به بحث در مورد این موضوع. وجود دارد مقدار زیادی از ادبیات علمی به غور از جمله کتابهای علمی در مورد این موضوع. ظاهرا وجود جهانی درایو در میان کودکان خود را برای ساخت سازه در یک سن خاص برای نشان دادن استقلال از پدر و مادر است. این تشدید کرده است در طول همه گیر: کودکان و نوجوانان در سراسر جهان در حال ساختن قلعه چادر لانه و مخفیگاه در یک قرنطینه است که محدود آموزش و پرورش به تحصیل در خانه است. ساختمان قلعه و یک خانه دور از خانه نشان دهنده رشد کودک به عنوان افراد می گوید دیوید سوبل نویسنده کتاب “کودکان مکان های خاص: بررسی نقش از قلعه ها و غارها و خار خانه در میانه دوران کودکی است.” آن را نیز پرورش استقلال و خلاقیت است.

مسلح با این بینش مامان و بابا آمده از خود صحبت و پیشنهاد شد. مذاکرات را دنبال کرد. قرارداد صلح بود که در نهایت رخ داد. ساختمان قلعه را پس گنجانیده شود به یک برنامه درسی فنی و مهندسی و پروژه های. این ورزش را تنها پس از اتمام درس آنلاین جریان از مدرسه. ساختار خواهد بود منتقل شده از اتاق نشیمن به اتاق. پس از شور و مشورت کودکان موافقت کرد در ازای عرضه منظم همه فن حریف رفتار میکند. این درمان كه از فورت Covid امضا شد با جشن که شامل کیک های شکلاتی و بستنی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>