پیمان فورت Covid: چگونه برای خنثی کردن تنش ها با بچه ها در میان مدرسه در منزل در قرنطینه 😜

غیر مجاز ساختار آمد تا در اتاق نشیمن زمانی که مامان و بابا مشغول به کار بودند در دفتر خانه خود را در طول بیماری همه گیر. Bedsheets comforters dhurries فرش و تابلو فرش, تشک و همه فن حریف کتانی رفت و به ساخت و ساز خود را. “ما ساخته شده است یک قلعه برای محافظت از ما را از coronavirus” بچه ها با هیجان اعلام کرد که مامان و بابا آمده از را دن و balefully چشم ، “خوب, شما در حال حاضر حفاظت شده توسط خانه ما. من می ترسم این ساختار به پایین می آیند” مامان گفت. او کارگردانی پدر این مجری به مرتب کردن ظروف سرباز یا مسافر. “در واقع آن را برآورده نمی ساخت و ساز امکانات و کدهای ساختمان. آن است که از لحاظ ساختاری ناسالم” اضافه شده بابا.

یک ناله از اعتراض فوران به عنوان پدر نورد تا آستین خود را. Declamations و فسخ دنبال کرد. اشک سرازیر شد. کج خلق شد. وقتی که کار نمی کند خانم استاد و کودک نو پا گرفت تا ایستگاه نبرد انبوه نیروهای نظامی برای دفاع از قلعه Covid. آنها مستقر 82nd Airborne division از قهرمانان و جنگ ستارگان افسانه. آنها به نام در 1st بخش سواره نظام از دایناسورها و خزندگان و حیوانات دیگر. آنها نورد 35 پیاده نظام تقسیم کامیون اسباب بازی تانک و بولدوزر. حتی Barbies و Bunnies داوطلب خدمت سربازی شد. بالش و تقویت فرماندهی شد برای تقویت. کالسکه خرید, چرخ و چرخ دستی استفاده می شد به عنوان سنگر به مانع تخریب تیم ملی.

تنش بن بست گرفت.

بابا و مامان عقب نشینی تاکتیکی به بحث در مورد این موضوع. ظاهرا وجود جهانی درایو در میان کودکان به منظور توسعه یک حس آزادی و دور از والدین کنترل ساختمان خود سازه در یک سن خاص. این تشدید کرده است در طول همه گیر: کودکان و نوجوانان در سراسر جهان در حال ساختن قلعه چادر لانه و مخفیگاه در یک قرنطینه است که محدود آموزش و پرورش به مدرسه در منزل. استعاره و جسمی ساختمان قلعه و یک خانه دور از خانه نشان دهنده رشد کودک به عنوان افراد و همچنین پرورش استقلال و خلاقیت با توجه به دیوید سوبل نویسنده کتاب “کودکان مکان های خاص: بررسی نقش از قلعه ها و غارها و خار خانه در میانه دوران کودکی’.

مامان و بابا آمده از خود صحبت و پیشنهاد مذاکرات است. مذاکرات دنبال کرد. قرارداد صلح زده شد. ساختمان قلعه را پس گنجانیده شود به یک برنامه درسی فنی و مهندسی و پروژه های. این ورزش را تنها پس از اتمام درس آنلاین جریان از مدرسه. ساختار خواهد بود منتقل شده از اتاق نشیمن به اتاق. پس از شور و مشورت علت کودکان موافقت کرد در ازای عرضه منظم همه فن حریف رفتار میکند. این درمان كه از فورت Covid امضا شد با جشن که شامل کیک های شکلاتی و بستنی.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>